reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Santini - ja miałam tak dwa dni po wprowadzeniu żelaza i mleka mod (zbiegło sie w czasie).
Ale teraz jest względnie ok, choć chrumkania itd czasami końca nie ma.
I jest spokojniej odkąd nie jedza Bebilonu dla wczesniakow, a 1 HA.

Teraz mamy zwiekszyć dawkę żelaza z dwoch do trzech saszetek, bo to ponoc na wagę sie dawkuje i juz sie boje :/ Mamy to robic stopniowo przez 10 dni!
 
Kamilasze a;e słodkie dziewczyny :)
plecy maja podparte więc mogą tak leżeć :tak:

Santini współczuję maluszkom tego bólu, moje nie brały żelaza, ale D miał takie kolki ze liczyłam dni do momentu skączenia 3-4 miesiąca
 
Darunia z tym karmieniem to patrz na siebie, ważne żebyś Ty się dobrze czuła. Waga dzieciaczków super. Ja tez juz powoli kończę karmic. Co do czapeczek to ja przez pierwszy miesiąc nakładalam po kapieli a na spacery to od pogody zalezy. Ja daję Actiferol ale nie codziennie (jak mi sie przypomni;)).
 
Bibiana
Moja Nela ma teraz 97cm a maluchy sa równe 75cm - Kaja jest po prostu szczuplejsza dla tego wydaje się dłuższa od brata. Moja gromada ma być po ki wysoka bo ja mam 181 :szok:

multimama
a teraz będę starała się Nele do przedszkola gdzieś dać bo wydaje mi się że już w żłobie sie nudzić zaczyna. A wy do PL planujecie powrót czy szkołę tam zaczynacie?
 
Santini u mnie Nadusia też źle toleruje Actiferol. Zachowywała się jakby miała kolkę więc przestałam jej dawać. W przyszłym tygodniu idę do pediatry, to zapytam o coś innego ale Actiferol podobno jest najlepiej tolerowany. Widać nie u wszystkich.
Ja czapeczek po kąpieli nigdy nie zakładałam.
 
justynia zjeżdżamy jak Kuba będzie szedł do szkoły,dlatego wczoraj pytałam kiedy zaczyna:-)Mam tu siostrzeńca który chodzi do gimnazjum i poziom jest tak niski,że szok.Ja swoich dzieci tak niw skrzywdzę bo jeśli zaczną tu chodzić do szkoły to tutaj musiałyby ją skończyć bo w pl nie dałyby rady a ja nie zamierzam tu siedzieć kolejnychb10 albo więcej lat.
 
reklama
multimama
teraz w PL poziom nauczania też bardzo się obniżył, ja jestem w tych roczników co już gimnazjum miało i ja już w LO miałam o wiele mniej jak moja 3lata starsza siostra, ale jak siostra mojego męża pokazała mi co ona w LO miała na podstawach np. z mata to ja miałam to na 2 roku studiów. Za to patrząc na wypowiedzi i wiedzie bratanka Kuby (13l.) to te dzieci zbyt rozgarnięte nie są :dry: i poziom tez z roku na rok się obniża byle przepchnąć jak najwięcej osób przez LO- takie moje zdanie

Dziewczyny czy od zębów może byc rozwolnienie? Bo walczę z Kają od niedzieli - wymiotów brak, kupa jest często - nawet to smekcie :-(, ale np. od wczoraj nic nie dostała i miałam 2 gęstsze kupki i jedna rzadsza i na razie spokój. temperatury brak i wymiotów :confused: ma katar i kaszel bo jest przeziębiona ....co to może byc?
 
Do góry