reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

oj póki dzieci małe to tracja kolor nie gra najważniejszej roli .
Jej ale wam fajnie :tak: pozdrów Marcysiową, swoją drogą to mogłaby czasem zajrzec na forum :-p
 
reklama
Po Waszych wczorajszych radach spróbowałam nie wybudzac 'drugiej' cory do jedzenia nocnego, po tym jak 'pierwsza' sie obudzi i domaga karmienia.
I faktycznie ma to sens - spaly po 4-5h, a poprzednie noce z woli jednej lub drugiej obie były karmione co 3h.

Minus taki, ze ja wstawalam częściej, ale na krócej, o wiele krócej - bo głodna je szybko, a wybudzona duzo wolniej.

Mam nadzieje, ze dzięki nowej polityce karmienia nocnego zakumaja, ze jedzenie nocne nie jest obowiązkowe ;)

Spokojnej nocy dla wszystkich mam i dzieciaczkow!
 
ja mam identycznego x-landera DSC02881.jpg
za identyczny zestaw dałam 900, ale nie mialam osłonek na pasy ale za to mialam gondole nowe z metkami i gratis fotelik do karmienia, wiec może sie potarguj
to jest kolekcja kolorystyczna z 2010/2011 wiec bo z tej kolekcji kupowałam wózek dla starszej córy
wózek super się prowadzi - jedną ręką bez problemu tylko że jest wielki :szok: po złożeniu a tak to jest super :tak:

My do dziś dnia jadamy w nocy, choć teraz Kaja je :-)a Natan nie tzn od 19 do 5 spi, mleko i spać do 8 i już śniadanie.
Ja mam dla Neli rowerek biegowy ale większy i ona jest dość duża ale dopiero teraz go łapie, no i ona czasem sama z siebie na prostej się obalała wiec z rowerkiem była komedia ale może w wrześniu okiełzna go :tak:
 

Załączniki

  • DSC02881.jpg
    DSC02881.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry