reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blade kreski .. co sądzicie..

„Wrzuca kolejny i pyta”.
Wrzucila kolejny i już niw pytała tylko napisała „patrzcie”.
Takie sprostowanko.
Kurcze już chyba nie ma sensu ta przepychanka :) kazdy odebrał moje wypowiedzi jak chciał . Na to już wpływu nie mamy :* napijmy się kawki i wyłączmy to forum hihi ;*
 
reklama
Uważam, że stworzyła się 💩burza, niepotrzebna, ponieważ dziewczyna zobaczyła dwie kreski, a inne z Pań nie.
I to nie oznacza, że cieszę się z tego czy bawi mnie problem starań. Jest odwrotnie, moje wspoloczucie jest ogromne.
Sama wiem co to znaczy starać się przy diagnozie 100% niepłodny mężczyzna.

Nie bardzo wiem co to ma w temacie? :D
No przykro nam, masz pewnie na myśli inseminację czy in vitro (z nasieniem dawcy czy nie), ale nadal nie wiem co to ma do przytyku w stronę Bibi bo śmiała skomentować kolejny wątek autorki i kolejne jej EWIDENTNIE pozytywne testy

*Ps. Bibi przepraszam, że zdradzam to info dotyczące Ciebie ale ... MCAD uwaga ona jest w prawidłowej ciąży :D także nie wiem czego tu autorce może zazdrościć

Ja ewidentnie nie zazdroszczę, jedna pozamaciczna była dla mnie traumą i to po dwóch bezproblemowych ciążach więc nie chce sobie nawet myśleć, jakiej pomocy terapeutycznej potrzebowałabym po tylu poronieniach bez dziecka. I naprawdę, życzenie mi źle spływa po mnie jak po kaczce ;)
 
Nie bardzo wiem co to ma w temacie? :D
No przykro nam, masz pewnie na myśli inseminację czy in vitro (z nasieniem dawcy czy nie), ale nadal nie wiem co to ma do przytyku w stronę Bibi bo śmiała skomentować kolejny wątek autorki i kolejne jej EWIDENTNIE pozytywne testy

*Ps. Bibi przepraszam, że zdradzam to info dotyczące Ciebie ale ... MCAD uwaga ona jest w prawidłowej ciąży :D także nie wiem czego tu autorce może zazdrościć

Ja ewidentnie nie zazdroszczę, jedna pozamaciczna była dla mnie traumą i to po dwóch bezproblemowych ciążach więc nie chce sobie nawet myśleć, jakiej pomocy terapeutycznej potrzebowałabym po tylu poronieniach bez dziecka. I naprawdę, życzenie mi źle spływa po mnie jak po kaczce ;)
Nie mam na myśli inseminacji czy in-vitro.
Co by tu nie napisać to obśmiejeciw, skrytykujecie, a przede wszystkim zinterpretujecie po swojemu.
W którym miejscu ktoś Ci źle życzył? Odświeżysz mi pamięć?

Ps. @Bibi89 jest w prawidłowej ciąży i Chwała Bogu 🙏, zdrówka życzę!
 
Chyba się nie dowiemy czego tak bardzo mamy zazdrościć i co mamy zrobić żeby zajść w ciąże z niepłodnym w 100% mężczyzną :D (co ciekawe seks nu nu nu)
 
reklama
Do góry