reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

Moja koleżanka też jest z niego zadowolona. Moja kuzynka, która mi go poleciła - też jest zadowolona. Ja mam wrażenie, że w moim przypadku za dużo rzeczy lekceważy.

Monisia, chyba lepiej jest rodzić pierwszy raz i nie wiedzieć co Cię czeka, niż po raz kolejny to przechodzić i wiedzieć co się święci ;-)
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Jeszcze się taki nie urodził,co by wszystkim dogodził :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
A co do porodu,to masz rację,czasami sobie myślę,że lepiej byłoby nie wiedzieć,co mnie czeka,no ale wiadomo,nie przeskoczymy tego,ani nie prześpimy:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Ja już jestem na tym etapie ciąży,że po prostu chcę mieć to już za sobą:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Jeszcze się taki nie urodził,co by wszystkim dogodził :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
A co do porodu,to masz rację,czasami sobie myślę,że lepiej byłoby nie wiedzieć,co mnie czeka,no ale wiadomo,nie przeskoczymy tego,ani nie prześpimy:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Ja już jestem na tym etapie ciąży,że po prostu chcę mieć to już za sobą:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Ja już też mam dość wszystkiego, szczególnie kiedy od wczoraj mam bóle w okolicy krzyża i przy tym pojawia się ból podbrzusza, twardnienie brzucha i z tego bólu aż mi niedobrze... I tak wczoraj kilka razy. Usta mi spuchły (tzn i tak mam wydatne te moje usta ale teraz to już w ogóle czerwone i takie wieeeelkie), dłonie puchną i wszystko boli.... Aż się spakowałam wczoraj z tego wszystkiego do szppitala.
 
Hej dziewczyny, ja też chodze do dr Wasilewskiego i póki co( odpukać) wszystko ok. Poprzednia ciążę prowadził dr Biedrycki i równiez byłam zadowolona. Ale faktycznie obaj mają opinie zarówno pozytywne jak i negatywne. Mnie teraz martwi trochę fakt , iz dr Wasilewski jest podobno taki "pro-naturalny"-słyszałam , że nie wypisuje antykoncepcji. A ciekawe czy załozy mi po porodzie wkładkę? Pewnie tez nie. Kurcze, szkoda by było zmieniac lekarzy jak rękawiczki, w końcu wybieramy tego, który wzbudza w nas największe zaufanie. Ale co z zaufaniem jeśli poglądy lekarza i pacjenta sa diametralnie różne? hm.....

Natalunia- rozmawiałaś kiedyś z Wasilewskim na temat antykoncepcji po ciąży albo cesarki? A propos pakowania się-gdzie zamierzasz rodzić?
 
Natalunia- rozmawiałaś kiedyś z Wasilewskim na temat antykoncepcji po ciąży albo cesarki? A propos pakowania się-gdzie zamierzasz rodzić?

Też słyszałam o jego poglądach pro-naturalnych. U mnie pozostają tylko metody naturalne, bo hormonów nie mogę brać ze względów zdrowotnych, a na lateks mam uczulenie :cool: Więc zobaczymy jak to będzie. Póki co zmieniłam lekarza, bo nie lubię jak mi się nic nie tłumaczy tylko mówi, że to normalne. A rodzić chcę na Warszawskiej ;-)

E-stera robiłam juz badania w tym kierunku i nie mam zatrucia na szczęście :tak: Nogi puchły mi strasznie latem, a teraz już nie. Za to teraz dłonie i usta (dziwne że nie twarz...) ale usta to tak dziwnie mrowieją...
 
reklama
witam was dziewczyny jestem z Białegostoku dokladnie z wysokiego stoczka jestem w 22 tygodniu ciazy a ciaze prowadze w klinice Arciszewskiego u doktora Artura Nowaka :)
 
Do góry