reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Białystok i okolice

reklama
Anusiak-Białystok - u mnie też pierwsza ciąża :tak: Juz końcówka ;-) Co do lekarzy - musisz sama wybrać. Ja wybrałam lekarza, którego poleciło mi kilka osób, a teraz zmieniłam.

Nataluniu,a co się stało,jeśli można spytać,ze zmieniłaś lekarza prowadzącego ciążę???Przecież niewiele ponad miesiąc Ci zostało do rozpakowania.Coś się stało???
 
Witam,
w związku z tym, że również jestem z Białego chciałabym się przyłączyć do tego wątku. Planowy termin rozwiązania to 24 maja. Póki co jestem zupełnie zielona w temacie ciążowym więc liczę, że dowiem się tutaj paru przydatnych rzeczy ;)
 
awru jakas znajoma twarz.......skads Cie znam ale nie wiem skad



Natalunia Oliska bolal brzuszek dosyc mocno i mial glukoze w moczu-juz jest oki.Jutro znowu robie mocz zeby sparawdzic czy tej gluzkozy nie ma.A brzuszek to prawdopodbnie byla jelitowka- tlyko ze on nie mial wymiotow ani biegunki- tak dziwnie-ale lekarz mowi ze tak sie zdarza.Najwazniejsze ze juz zdrowy
Ja chodzilam cala ciaze do drBiedryckiego i chodze do niego nadal-ostatnio sie pytal kiedy coreczka hihihihihi..............ale tabletki przepsial jak powiedzialam ze nie palnuje na razie





 
Nataluniu,a co się stało,jeśli można spytać,ze zmieniłaś lekarza prowadzącego ciążę???Przecież niewiele ponad miesiąc Ci zostało do rozpakowania.Coś się stało???

Miałam skoki ciśnienia. Przed ciążą zawsze miała 110/60 ewentualnie 100/60. W ciąży pdowyższyło mi się i miałam 120/70 Od tygodnia mam 140/90 :szok: I przy tym uczucie braku powietrza i bóle głowy. Zadzwoniłam do lekarza, to powiedział mi, że skoki ciśnienia to normalne. Ale poprosiłam teściową, żeby zapytała ordynatora (pracuje na ginekologii na warszawskiej), czy to normalne. Lekarz powiedział, że to NIE JEST NORMALNE i żebym poszła do lekarza, który mną się zajmnie i doprowadzi sprawę do końca. Chodzę do tej samej kliniki, tylk zmieniłam lekarza. I jestem zadowolona :tak:

E-stera dobrze że już wyzdrowiał. Moja siostra cioteczna spędziła z małym w szpitalu ponad 2 tygodnie bo mały był chory na zapalenie płuc, przeżyła traumę (trzymali dzieci zdrowiejące razem z tymi "świeżoprzyjętymi"). Później okazało sie, że mały jest uczulony na większość leków :eek:
 
Tez lezałam w tym szpitalu- dlatego wypisalam sie na wlasna prosbe z niego po 2 dniach.Musialam jeszcze to na psimie potwierdzic.Bol brzucha a oni go kalda na oddzial gdzie sa zaplenia pluc i inne paskudztwa- dziekuje bardzo.Ja chcilam do DsK ale tam nie bylo dyzuru
Szpitali mam dosc- po urodzeniu spedzilsimy w spzitalu 17 dni, bo Oli jest wczesniakiem troszke i przeszedl silne zapalenie pluc i lezal na Intesnywnej Terapii.
W maju tego roku lezelsimy na bdanich w DSK ale tam warunki super- tylko zdrowe dzieci leza i ja mialam lozko do spania.
W czwartek znowu diizemy do spzitla na badania le na szczescie tlyko na jeden dzien-pobyt jednodniowy.
Oli za malo wazy i za niski ejst an swoj wiek- stad te badania.Prawdopodbnie ebdzie musila dostawac hormon wzrostu-ale za to pod wzgledem psychoruchowym roziwja sie super.W 10, 5 miesiaca zaczal chodizc, tera zaczyna gadac.Dobrze sie rozwija na swoj wiek nawet za dobrze hihih.
Tylko ta waga i wzrost hehe-no ale bedzie dobrze.Wazy 7300 i ma wzrost 75cm:rofl2:kolos hihiih
W koncu co nas nie zabije to nas wzmocni :-)
 
Dobrze, że już wszystko dobrze :tak: Najważniejsze żeby mały był zdrowy.

Awru, ja też jak tu zajrzałam po raz pierwszy, nie miałam pojęcia o ciąży. Ale szybko nadrobiłam :tak: Polecam miesięcznik M jak Mama.

Monisia, jak u Ciebie przed rozwiązaniem?
 
Awru, ja też jak tu zajrzałam po raz pierwszy, nie miałam pojęcia o ciąży. Ale szybko nadrobiłam :tak: Polecam miesięcznik M jak Mama.
pomału zaczynam się wciągać w temat i z każdym dniem dowiaduję się czegoś nowego ;)
doczytałam niedawno, że zrezygnowałaś z lekarza, u którego ja zamierzam prowadzić ciążę.. koleżanka do niego chodziła i była zadowolona.. a teraz zastanawiam się jak to będzie u mnie - póki co jestem dobrej myśli :tak:
 
reklama
Miałam skoki ciśnienia. Przed ciążą zawsze miała 110/60 ewentualnie 100/60. W ciąży pdowyższyło mi się i miałam 120/70 Od tygodnia mam 140/90 :szok: I przy tym uczucie braku powietrza i bóle głowy. Zadzwoniłam do lekarza, to powiedział mi, że skoki ciśnienia to normalne. Ale poprosiłam teściową, żeby zapytała ordynatora (pracuje na ginekologii na warszawskiej), czy to normalne. Lekarz powiedział, że to NIE JEST NORMALNE i żebym poszła do lekarza, który mną się zajmnie i doprowadzi sprawę do końca. Chodzę do tej samej kliniki, tylk zmieniłam lekarza. I jestem zadowolona :tak:
Kurczę,to nieciekawe takie skoki ciśnienia,sama nie wiem co o tym myśleć,ten lekarz zawsze mi sie wydawał rzeczowy i bardzo dokładny,mam nadzieję,że Ci się to ciśnienie unormuje i z całego serca Ci tego życzę:tak::tak::tak::tak::tak:


Monisia, jak u Ciebie przed rozwiązaniem?

No cóż,nie będę ściemniać,już stresik jest,chociaż to nie mój pierwszy poród:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
 
Do góry