reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

Nas jest 3 i u mojego męża też 3. Moja mama ma 6 rodzeństwa, a sama jest najstarsza, czyli jest ich 7. W tym tylko 2 braci. Babcia ma 17 wnuków w tym tylko 3 wnuków (chłopców) a reszta dziewczynki :-D Teraz jeszcze szykuje się jej prawnuczka. Wesoło ;-) U mojej teściowej też duża rodzina: jest ich piątka. Znowu nasi ojcowie nie mieli szczęścia do rodzeństwa. Mój tata jest jedynakiem, ale wychował się wśród kuzynów w jego wieku, a teść ma tylko młodszą siostrę. I mówię Wam, najweselej jest jak się jedzie tam, gdzie dużo cioć i wujków!:tak:
 
reklama
Dziewczyny sprzedam łożeczko turystyczne TOBI
http://i166.photobucket.com/albums/u103/joasiah/bb8e88c0f239a4e5med.jpg
Łóżeczko posiada dwa poziomy, w zależności od wieku dziecka, specjalną nakładkę do przewijania, moskitierę. Z boku jest praktyczna kieszeń np. na zabawki. Jeden z krótszych boków łóżeczka jest zaopatrzony w suwak od zewnętrznej strony, tak aby starsze dziecko mogło samo wyjść.
 
Nas jest 3 i u mojego męża też 3. Moja mama ma 6 rodzeństwa, a sama jest najstarsza, czyli jest ich 7. W tym tylko 2 braci. Babcia ma 17 wnuków w tym tylko 3 wnuków (chłopców) a reszta dziewczynki :-D Teraz jeszcze szykuje się jej prawnuczka. Wesoło ;-) U mojej teściowej też duża rodzina: jest ich piątka. Znowu nasi ojcowie nie mieli szczęścia do rodzeństwa. Mój tata jest jedynakiem, ale wychował się wśród kuzynów w jego wieku, a teść ma tylko młodszą siostrę. I mówię Wam, najweselej jest jak się jedzie tam, gdzie dużo cioć i wujków!:tak:
Fakt.Fajnie jest mieć dużo rodzeństwa:-)Ja mam tylko młodszego brata,ale za to móje Kochanie ma dziewiecioro rodzeństwa:-)5 sióstr i 4 braci.Mój Misiek jest najmłodszy ze wszystkich:cool2:Super jest jak wszyscy sie zjerzdzają z mężami żonami i dzieciakami-to jest dobre przyjęcie:-):-)
 
Fakt.Fajnie jest mieć dużo rodzeństwa:-)Ja mam tylko młodszego brata,ale za to móje Kochanie ma dziewiecioro rodzeństwa:-)5 sióstr i 4 braci.Mój Misiek jest najmłodszy ze wszystkich:cool2:Super jest jak wszyscy sie zjerzdzają z mężami żonami i dzieciakami-to jest dobre przyjęcie:-):-)

To macie naprawdę wesoło :tak:

Laparda, jak jesteś w Białymstoku to na jakim osiedlu mieszkasz?
 
Witam szanowne Panie :-) Jak widać z nicku jestem również z Białegostoku, ciesze się, że jest tu trochę białostoczanek, bo to moja pierwsza ciąża i przy wyborze lekarza kierowałam się tylko i wyłącznie opiniami z netu. Mam nadzieję, że wybór trafny, jak na razie nie mam zastrzeżeń, ale to początek i mam nadzieję, że tak zostanie :tak:
Więc liczę na Waszą pomoc w razie pytań.
Mam 25 lat, to moja pierwsza ciąża. :cool2:
Pozdrawiam.
 
Witam, troche sie nie odzywlam, bo bylam ze swoim synkiem w szpitalu i natchnieni nie mialam.............ale juz oki
Widze ze coraz wiecej brzuszkow..tylko ja juz bez.........moj synek w grudniu 2 latka konczy.Czyzby pora na drugie?hehehe;-);-)
Teraz marzy mi sie Lenka:-)ale mojemu malzowi nie hihiih.............no ale czym by bylo zycie bez marzen...............moze za pare lat sie spelni:-)

Wiecie co?Ja szukam jakis zajec dal maluszkow...............no jaks kreatywka czy cos takiego.Ze moglabym pojsc z nim..jakies zabwy z rodizcami by byly itp itd, na razie nie planuje isc do pracy...........
Moze ktoras z Was wie gdzie w Białym jest cos takiego?
A z zawodu jestem kosmetyczka i wizazystka, polecam sie;-)
 
Anusiak-Białystok - u mnie też pierwsza ciąża :tak: Juz końcówka ;-) Co do lekarzy - musisz sama wybrać. Ja wybrałam lekarza, którego poleciło mi kilka osób, a teraz zmieniłam.

E-stera, dobrze wiedzieć, że jesteś kosmetyczką :tak:Bo moja zawiodła mnie robiąc mi makijaż, który po ślubie zaraz mi się "rozwalił". Więc dobrze że moja siostra miała ze sobą kosmetyki, to trochę poprawiła i dzięki temu jakoś przetrwałam wesele. Co się stało małemu? Wszystko juz ok? Namawiaj męża na dziewuszkę ;-) Rodzeństwo fajna sprawa :-)
 
reklama
Do góry