reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antosia-27 tydzień 1000 gram

Tez do niej chodzimy:) Na razie prywatnie 2 razy w tyg. W przyszły czwartek ruszamy w szpitalu. A co do Centrum...hmm...zastanawiam się nad tym, czy chcę już tego orzeczenia o niepełnosprawności... A neurolog?
 
reklama
Witaj, no to jeśli możemy to prosimy o przekazanie całusów dla cioci Kamili, na pewno nas pamięta:-). Jeśli chodzi o neurolog to chyba jak wszyscy dr Minkner, bo za dużego wyboru to my tu w Częstochowie nie mamy.
 
Teraz muszę tu pisać bo coś mi PW wariuje.

No ja osobiście nie mam bo nie byłam z Kacprem nigdzie. Jak będziesz i po wizycie to napisz bo sama jestem ciekawa.
 
Kurcze, Antonka do tej pory pieknie przybierala na wadze a od tyg jakis zastoj. Nie wiem czy to nie kwestia wagi bo kupilismy uzywana niemowleca a wczesniej wazylam ja na kuchennej...hi hi...ale juz mi z niej zjezdzala. No w kazdym badz razie je pieknie. 7 razy na dobe po ok 100 ml.
 
No to je naprawdę dobrze. Nawet nie mam co porównywać Wojtusia jak był w wieku Antonki.
Może już wiesz ale wcześniaki generalnie miewają problemy z przybieraniem na wadze, jeśli wcześniej przybrała sporo to może teraz trzeba chwilkę poczekać? Obserwuj i nie martw się na zapas. U nas przybranie 100g zajmowało czasem miesiąc, tak-dobrze przeczytałaś.
Tylko się cieszyć jeśli je pięknie:)
 
reklama
Uff...waga ruszyla.Agawhite, ja chyba sie za bardzo przyzwyczailam do tego tempa Antosi i terax mam wygórowane oczekiwania. Lekarz mi mowil ze jej przybory sa piekne. Srednio 200 gram na tydzien. Przez 7 tyg w domu przytyla 1550 gram.
 
Do góry