reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

hey, u nas leniwa niedziele. ja dopadłam fajną książkę i czytałam cały dzień.

Kejta nad oknem w którym wpisujesz treść masz różne opcje min. SIZE i tam sobie rozwijasz okno i niczym w wordzie zmieniasz:-)

my chcielibyśmy dziecko w takim wieku, żebyśmy się przed jego pójściem do szkoły zdążyli do siebie nawzajem przyzwyczaić. wiecie o co mi chodzi.
cieszę się, że jutro do pracy szybko te dwa dni miną i wielka środa dla nas;-)
 
reklama
hej....
agulla,pierwsze słyszę,że urlop sie nie należy!!,szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia jak to jest ze starszymi dziećmi,ale nie chce mi sie wierzyć aby tak było...:no:
Bo jak my ostatnio mówiliśmy ze chcemy dziecko do roczku,ale i też może byc takie co będzie miało 14-15 mc...i potem psycholog pytałą nas czy będziemy korzystać z urlopu tacierzyńskiego i macierzyńskiego,oczywiście ze TAK!!..skoro sie nalezy,to korzystać trzeba,aby pobyć z dzieckiem:)
 
Cześć dziewczyny, życzę Wam dziś spokojnego dnia. W OA jestem już 6 miesięcy czeka mnie chyba jeszcze 5, a potem oczekiwanie już bez kursów i comiesięcznych spotkań, ale tak naprawdę każdego dnia człowiek ma gdzieś w głowie, to że jest w czasie jakiejś drogi, na której czeka na swoje maleństwo. Realne marzenie które w końcu się spełni. Niedawno znajoma powiedział mi, że za często myślę i zastanawiam się nad tym wszystkim, żebym trochę odpuściła i nie myślała za często o dziecku, ale fakt, że nie mam ciążowego brzuszka nie oznacza, nie pozbawia mnie faktu, że tak jak napisała pięknie któraś z Was , jest się w adopcyjnej ciąży. Dlatego Kochane dbajcie o siebie.
 
hey, a cóż tutaj taka cisza?

chciałam zdać relację z dnia dzisiejszego. byliśmy w OA złożyliśmy dokumenty. psycholog pochwaliła podanie , powiedziała, że bardzo ładnie je napisaliśmy i dużo informacji o sobie zawarliśmy. rozmowa była miła. no i to by było na tyle. narazie możemy o OA nie myśleć telefonu możemy się spodziewać dopiero w okolicach września. wtedy wizyty, spotkania i dokumentacja medyczna. kurs za rok.


miłego dnia:-)
 
hej..:-)
Magda,to super,że poszło dobrze i sprawnie:tak:,czyli kolejny krok do przodu:tak:,i to bardzo duży krok...bo teraz czekanie na telefon:-)....
Magda,a to było wasze pierwsze spotkanie????(sorry,jak pisałaś to może nie doczytałam wcześniej:sorry2:)..czyli kurs zaczynacie na wiosnę za rok,tak??
A kurs ile czasu trwa w waszym OA??
My byliśmy w styczniu pierwszy raz i "łapiemy" sie na kurs styczniowy 2016....,no chyba że CUD się zdarzy i będzie to już na jesien tego roku...ale nie nastawiam sie na jesień,bo wolę miło sie zaskoczyć;-),a nawet jak będzie to styczeń,to jeszcze 10 mc.czekania....ale czas szybko leci,to fakt...
Dziewczyny,czemu nic nie piszecie,co tu tak cichutko..?!!
 
Magda już doczytałam,,,w sygnaturce widze ze to było piwrwsze spotkanie w OA....
Magda w okolicach września..wizyty,dokumentacja..??!???...a po tym wrześniu rozpoczecie kursu dopiero w marcu macie???!!
A we wrzesniu jakie wizyty i spotkanie miec będziecie????..jakos zupełnie inaczej niż w naszym OA......
My w lutym napisałiśmy podanie i znim pojechaliśmy....
W marcu była rozmowa z psychologiem i dostarczenie zaswiadczenia o niekaralności..i wtedy nam pani powiedziałą,ze mamy czekac na tel.kiedy kurs zaczynamy..oni zadzwonią około 1,5 wcześniej zeby wtedy skompletowac dokumenty i wszystkie dostarczyć im przed kursem...
Wy jeszcze we wrzesniu jedziecie.....a potem na kurs czekacie,tak??
 
Ostatnia edycja:
ale w każdym OA..jest inaczej..tak to bywa,nasze procedury..
A na Szczęście około ile czasu czekac będziecie??..mówiła wam cos na ten temat..?
 
reklama
Hej dziewczyny!
Magda, super że pierwszą wizytę w OA masz za sobą i że wrażenia pozytywne. Tylko jakoś długo trwa u Was dziewczyny to oczekiwanie na kurs. My już na pierwszej wizycie złożyliśmy dokumenty, teraz mamy kilka spotkań i wizytę w domu, a jak to zaliczymy to na kurs będziemy czekać max. 2 miesiące, tak przynajmniej mówili nam na tej pierwszej wizycie.
Rozumiem że trzeba czekać na dziecko, tego nie da się przyspieszyć, ale tak długo czekać na sam kurs? Z czego to wynika? Tylu chętnych do adopcji, a za mało pracowników?
A ja dziś i jutro mam urlop, ale odpoczywać to na pewno nie będę bo muszę doprowadzić do ładu nasze mieszkanie po remoncie. Kupa roboty!
Miłego dnia dziewczyny!
 
Do góry