reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
dziewczyny pomózcie!!dodałam jakimś cudem sygnaturkę hi hi!1,ale nie chce tej bużki!!po prostu uczyłam sie i tak jakoś wyszło...jak ją zlikwidować??!!!:crazy:
 
buźka całkiem ładna :-) wejdź jeszcze raz w edytuj sygnaturę i tam w oknie gdzie ją wkleiłaś ona będzie i ją wykasuj poprostu i wpisz co chcesz i zapisz sygnaturę


nie muszę chyba uzasadniać dlaczego ten OA wybraliśmy skoro jest to jedyny państwowy na Dolnym Śląsku;-) swoją drogą dlatego tyle czasu trwa procedura adopcyjna, przynajmniej w naszym województwie:no:
 
Magda jak jako jedyny wasz ośrodek jest państwowy????,nasz też jest państwowy...:tak:
Kurcze no bardzo długo to wszystko trwa..niestety...ja nawet do Kalisza dzwoniłam do OA(zanim na nasz sie zdecydowaliśmy).i pani powiedziała mi,że też na kurs trzeba czekac około roku...:-(,wiec chyba wszędzie,lub we większości są takie procedury....
 
Magda i też tak zrobiłam z tą bużką....tylko na górze jest taki pasek SPRAWDZ i ona tam jest...i nie mogę jej usunąc..:(
 
reklama
ale poniżej masz drugie okno w którym możesz edytować sygnaturę;-)

pisałaś , że zapisani jesteście do archidiecezjalnego, więc nie jest państwowy. w wykazie oznaczony jest jako prowadzony przez instytucje, stowarzyszenia, fundacje. w przypadku tego konkretnego przez fundację partnerstwa międzyparafialnego.

a czeka się tak długo dlatego że zlikwidowano zamiejscowe ośrodki adopcyjne i przerzucono wszystko do miast wojewódzkich. w naszym przypadku OA jeszcze 3 lata temu mieliśmy w odległości 20km od miejsca zamieszkania, teraz tj 80 km w jedną stronę. wystarczy przeczytać raport NIK. załamka. a najgorzej że nie ma konkretnych powodów dla których tak jest.

a czy po ukończeniu kursu można zapisać się jeszcze do innego OA?
 
Do góry