reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
Fantastyczne wiesci :-D Oby jak najszybciej byl z Toba!!! Jak bedziesz miala chwile to napisz cos wiecej.
celta, zuzanka - co u waszych pociech? Jak spedzacie letni czas?
 
smerfeta - tylko najmlodsza jest wysypana, starsze juz ospe mialy. W sumie - to albo ludzie sporo wyolbrzymiaja ta chorobe, albo ja mam jakies wyjatkowe szczescie bo moje dziecko gdyby nie to ze w kropki , to by nawet nie wiedziala ze chora. Nawet nie drapala tych chrostek ktore wlasciwie juz sie goją
 
Witajcie wszystkie dziewczyny!

Przepraszam, że się praktycznie miesiąc nie odzywałam, ale miałam tyle zajęć, że nie sposób ogarnąć to wszystko było...
Zadzwonił do nas TEN telefon, potem poznaliśmy małą Zosię ma niespełna rok, wiedzieliśmy, ze to nasza córcia. Więc wzięliśmy się za remont pokoju, a po pracy co drugi dzień do dzieci ( w rodzinie zastępczej, u której była nasza Zosia była jeszcze 2 dzieci, więc za każdym razem bawiliśmy się ze wszystkimi i prezenty też przywoziliśmy wszystkim), a co drugi zakupy i przygotowania domu na przyjęcie nowego domownika, wtedy byłam znacznie bardziej zmęczona i niewyspana niż teraz, gdy nasze maleństwo jest już w domku ;), mamy za sobą 1 rozprawę sądową i czekamy na kolejną. Bardzo się ciesze, że udało się nam doczekać maleństwa, jednak jednocześnie smutno mi że byliśmy prawie ostatnią parą z naszej grupy, która jeszcze nie miała dziecka... pewnie wpisani byliśmy na końcu listy.. Teraz widze, że OA tylko mówią że czeka się po kilka lat a tak naprawdę dzieci dostaje sie znacznie szybciej.

Katinka - gratuluje, wiem jaka to radość gdy zadzwoni TEN telefon.

Pozdrawiam Serdecznie
 
Ostatnia edycja:
Hello:):)
ANUSIACZEK Gratulacje!!!! Tak sie ciesze:)
Ja jeszcze nie wierze:szok:
My tez zabieramy sie za remont,dzisiaj jedziemy szalec na zakupach;-)wkoncu moj upragniony dział zalicze..hihi
Pozdrwionka Gangu:)
 
Katinka, Anusiaczek!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratuluję dzieciaków!!!!Jednak to czekanie jest zdecydowanie najgorsze, co nie? Trzymam kciuki, żebyście jak najprędzej byli razem.

U mnie jazda bez trzymanki. Nie wiem jak się nazywam, nie wiem jaki dzień tygodnia, mój świat się zatrzymał i na chwilę obecną nie istnieje :baffled:. Dzieci zajęły absolutnie całą przestrzeń. Nie jest łatwo, każdy dzień jednak zbliża nas do normalności - taką mam nadzieję. A póki co - zęby w ścianę.Pozdrowienia dla Was wszystkich :-)
 
reklama
Katinka, Anusiaczek ale jazda!!! :tak: Gratuluje Anusiaczek!!!! faktycznie w sumie to czekałyście krócej niż to OA zapowiada. Może kolejki zależą też od rejonu Polski? :confused:
Katinka ja też marzę by w "tym" sklepie móc robić zakupy. Cieszę się dziewczyny że Wy już możecie :tak: tak długo czekałyście na to

Zuzanka nie musisz czytać wszystkiego bo my spragnione jesteśmy wiedzy jak u Ciebie dni mijają? :tak:Jak sobie radzicie i czy Julianka jest zdrowa, jak się chowa?

Celta no z dwoma urwisami to nie jest łatwo :tak: ale będzie jeszcze łatwo :tak:
 
Do góry