reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Cześć wszystkim!!!!!! :-D:-D:-D:-D
My od kilku dni jesteśmy razem! Oczy mi się już zamykają, bo fizycznie wymiękam ze zmęczenia, ale napiszę mocno ogólnie - jest dobrze! Dzieci zaskakują mnie na plus, choć dopuszczam do siebie myśl, że mogą jeszcze wychodzić różne "kwiatki", ale póki co żyję dniem bieżącym i daję dzieciakom ile mogę najwięcej: uwagi, czułości, ciepła... dużo mówię, jeszcze więcej się uśmiecham. Niech wiedzą szkraby, że są oczekiwane i kochane.
Maja piękne niebieskie oczy...
Uczymy się siebie nawzajem i na pewno dadzą mi jeszcze popalić, ale myślę, że to jest moja droga, droga naszej rodziny. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się również na takie rodzicielstwo. To naprawdę zmienia wiele w życiu, zmienia się spojrzenie na to co ważne. I to nie tylko w nas jako rodzicach, ale również dotyka to naszej rodziny i przyjaciół.
No dzieje się, powiem Wam ;-). Nie mam sił pisać, ale jest mi dobrze, choć tak jak pisałam - wymiękam fizycznie, a jestem długodystansowcem... i wiele potrafię wytrzymać. Dzieciaki to weryfikują ;-)
Uciekam spać, bo koło 5 pobudka!

Katinka, mama, damqelle, smerfeta, Iszka, anusiaczek, blueskye, zuzanka, anuszka - całuski!!!
Myślę o Was, ale nie mam czasu, żeby to udowodnić (nie pamiętam kiedy komputer uruchamiałam ;-)), trzymam kciuki za zdrowie Taty, za szybkie (mimo sezonu urlopowego) telefony, za rodzinki, które już są w komplecie, za dobre decyzje i za wytrwałość w każdym względzie.
Trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy dali radę i żeby prędko wyznaczyli nam termin rozprawy.
Dobranoc :-)
 
reklama
Celta
serdecznie Wam gratuluję pojawienia się w domku Waszych wyczekanych,wytęsknionych dzieciaczków!!!
jesteś cudną osóbką i na pewno będziesz wspaniałą mamą dla tych szkrabików:tak:

dziękuję Ci za pamięć o moim tatku ...niestety jest gorzej ...czekamy na 16 lipca i badania.....


ja tez zapracowana jestem na maksa..nawet spać muszę szybko -masakra.czekam na ndz.żeby nic nie robić ..



reszta gangu-Iszka,Katinka,Damqelle,Anuszka,Smerfeta,Kwiatek i reszta-miłego,udanego dnia..upragnionych telefonów i zdrówka dla wszystkich :tak:

ja za chwilę wychodzę do pracy.
paaa
 
Hello:)
CELTA
Tak sie ciesze Kochana że Wy juz wszyscy razem!!!
Tyle emocji przed wami:) ale Ci zazdroszcze :)
No cudnie poprostu!!!!

MIŁEGO WIECZORU GANGU!!!pOZDROWIONKA DZIEWCZYNKI

No takie wieści...
 
witam dziewczynki :-D
ja dopiero teraz bo po dlugim czekaniu na weekend okazalo sie ze mam jeszcze mniej czasu i czekam na poniedzialek zeby odsapnac :p
W mojej chacie juz wszystko pokryte rownomierna warstwą kurzu a rzeczy do prasowania wyrosly poza kosz jak drozdzowy rozczyn. Na wszystko znajdzie sie czas i miejsce :-D

celtus - gratuluje kochana, ciesze sie bardzo waszym szczesciem.
Tylko prosze cie nie oczekuj na to co wyjdzie z dzieci. Dzieci sa jedna wielka niespodzianka i kwiatki w rownej mierze wychodza z wlasnych dzieci jak z tych adoptowanych, nie ma sie co nastawiac :p
I nie zadus ich troska i miloscia. Mi czasem ciezko bylo jak widzialam ze moj synek dusi cos w sobie. Chcialam byc zawsze obok niego. A to nie jest dobre, bo kazdy czlowiek oprocz drugiego czlowieka potrzebuje wlasnej przestrzeni. Takiej na dumanie, smutek, tesknote... i na samodzielnosc. To bardzo wazne.
Powodzenia i duzo radosci z rodzicielstwa ci zycze. A dla dzieciaczkow buziaki :-*

mama - poszukuje odzywki. Najlepiej takiej jednorazowego uzycia co na twarzy tworzy takie niebieskie jakby wysuszone błoto. Potrzebna mi jest do zdjeć takie cus :-D

buziole dla wszystkich :-*
 
Damqelle
w drogeriach jest tego do wyboru do koloru
;-)

fajny opis sytuacji na placu boju w domu, pranie jak ciasto drożdżowe :-D

celta
chciałabym mieć tak jak u ciebie, dużo się będzie działo oj dużo

zastanawia mnie to bardzo
bo o tyle co chodząc w ciąży przygotowujesz się do porodu i posiadania dziecka to przy adopcji jest bum bo nie wiesz kiedy, kto, w jakim wieku itd
to musi być piękne a zarazem dziwne przeżycie

ja dziś pierwszy dzień po transferze

Buziaki
 
Anuszka &&&&&&&&&&&

a tu znowu cisza....

nie wróciłyście z długiego weekendu? My byliśmy w Bieszczadach na Biegu Rzeźnika - 77 km po górach. Ja dopingowałam i świeżym, górskim powietrzem oddychałam :)

3 lipca kolejne spotkanie w OA

miłego wieczorku
 
reklama
Hej Gangu:)
ja wpadam sie tylko przywitac i pedze do roboty,zapierdziel na maxa ,ale dobrze bo mniej czasu na myslenie:tak:
A bylismy na chrzcinach i oczywiscie nie obyło sie bez głupich pytan ,ludzie to czasami potrafia doje..ć:(
 
Do góry