reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Przepis na pyszny chlebek, ja robię z połowy porcji:


  • [*=left]1 kg mąki krupczatki


  • [*=left]50 g drożdży świeżych


  • [*=left]6 łyżek siemienia lnianego


  • [*=left]6 łyżek ziaren słonecznika


  • [*=left]2 szklanki otrąb pszennych


  • [*=left]3 łyżki sezamu


  • [*=left]3 łyżki pestek dyni


  • [*=left]2 łyżeczki soli


  • [*=left]3 łyżki cukru


  • [*=left]1 l ciepłej wody
Mąkę, ziarna, otręby, sól, cukier i pokruszone drożdże dokładnie mieszamy i zalewamy 1 litrem ciepłej wody. Ciasto wyrabiamy ( powinno być dosyć luźne ), przykrywamy ściereczką i odstawiamy do wyrośnięcia na ok. 20 min. Po tym czasie ponownie chwilę wyrabiamy i przekładamy do dwóch keksówek ( wysmarowanych tłuszczem lub papierem do pieczenia ) o wym. 9 x 28 cm, przykrywamy ściereczką i odstawiamy do wyrośnięcia na 20 min. Pieczemy ok. 1 godz. w temp. 230 C, aż skórka będzie dosyć mocno brązowa. Smacznego.

Dziś mam ochotę na drożdzowe więc zaraz się za niego zabieram.

Miłej soboty :-)
 
reklama
halooo :-)

Niestety telefon milczy jak zaklęty, ale może to i lepiej. Mam bardzo męczący czas w pracy, ciągle siedzę po godzinach i nie mam czasu podrapać się po d...ie. Ale już trochę widać koniec moich służbowych działań, więc zobaczymy czy zadzwonią.
Katinka tulę, nie martw się...

smerfeta, anuszka, Iszka, mama, zuzanka, damqelle, kwiatuszeq sobotnie buziaczki....
 
heloł..
ja nadal połamana a jutro 8godzinne warsztaty ...obym dała redę bo 500zł płaciłam-nie chcę tylko siedzieć i patrzeć ..


Smerfeta
jak odżywka??rzęsami robisz wiatr czy jeszcze rosną :-D


Celta
i je Ciebie ściskam ;) wytchnienia w pracy:tak:i niech fon dzwoni
śliczny suwaczek :-):tak::tak:


Iszka
dziękufka za przepis ;-)



mąż mnie wczoraj leczył w cudnej pozycji -na kłodę -ale nic lepiej z barkiem nie jest..
byliśmy po pracy w Leroy m-właśnie od 3 h mąż kładzie kamień na ściany w korytarzu ..kupilismy też duże lustro do korytarza..w czasie tego tygodnia jak był w domu z dziećmi (ferie) podwiesił też sufit i teraz jak położy kamień to piknie będzie :-) się cieszę bo to kolejny mały krok do przodu w domku.

pozdrawiam wieczornie..u nas piękna wiosna :-D
 
cześć dziewczyny

Celta oj chciałabym przeczytać już ,że dostaliście telefon :tak::tak: trzymam mocno kciuki &&&&& aby szybko to było :-):-)
mama05 a jednak się nie obyło bez lekarza :no: zdrówka maleńka.
Katinka będzie dobrze ,nie martw się .
smerfeta siostry dobrze przyjęły natomiast tylko jedna siostra widziała i brat .jedna siostra jest w Norwegii i pewnie na chrzciny przyjadą w czerwcu,a dwie młodsze nie mogły jeszcze bo uczą się i pracują no i daleko mieszkają .Nie mają jak :no: ale najmłodszy glut ferie zaczyna 17 więc ma przyjechać pomóc i poznać Młodą :-):tak:czekam na nią z niecierpliwością :tak:bedę miała z kim kawy się napić i pogadać.

aaa mama kanapa i ława super ,chciałabym zmienić swoje ale muszę poczekać :cool:


u Nas brak snu ,Mysza się budzi na karmienie co 3 h albo częściej i jeszcze teraz mamy katar więc spania prawie w ogóle :confused2::confused2::confused2: ale robi się fajniejsza i taka spryciura i wie co już może ,ze zaczyna wykorzystywać mnie :laugh2: mały glucior .No!
Poza tym nadal mało się ogarniam a z pisaniem mam problem :zawstydzona/y::-(bo jeszcze nie daje !!:no:


oj a chlebek taki pieczony swojski jakbym zjadła :sorry::tak:

buziam Was wszystkie
 
mama i jak warsztaty? Mam nadzieję, że przetrwałaś i więcej - że wyciągnęłaś z nich maksymalnie dużo :-)
Niechby Cie już kurcze przestało boleć, no...

zuzanka, niesamowite musi być takie oglądanie córy dzień po dniu. Widzieć te wszystkie zmiany, cieszyć się nimi. Eh... Mam nadzieję, że i ja w końcu doczekam się telefonu, a później wszystko potoczy się swoim, szalonym tempem. Choć nie czekam jeszcze aż tak długo, więc muszę uzbroić się w cierpliwość. Pokoju dla dzieciaków jeszcze nie skończyliśmy ;-)

Katinka jak u Ciebie??? Nie siedź tak cichutko, odzywaj się.

Ściskam Was mocno i w sumie mam nadzieję, że coś się tu zacznie mocniej kręcić w tym naszym wątku, bo póki co - skromniutko ;-)
Miłego poniedziałku!
 
Hej ,hej
BUZIAKI DLA WAS DZIEWCZYNKI MOJE KOCHANE!!!

MAm gosci..wrrrr.... to teraz nie bardzo mam czas ..ale postaram sie wpadac częsciej
A dzis jak weszłam na BB to sama sie zdziwiłam ze tyle mnie nie było ,czas zapierdziela ze myslałm ze to dzien minął od mojej ostatniej wizyty
Skleroza
 
Hejka!
Iszka wczoraj piekłam chleb wg prawie identycznego przepisu :blink: pyszny wyszedł!!!
Mama rzęsami jeszcze nie wymiatam :zawstydzona/y: więc pozostaje mi mieć nadzieję, że rzęsy rosną ;-)
Zuzanka super się czyta wpisy o Twojej córci :tak: Ona pewnie teraz zachłysta się Wami, tak samo jak i Wy nią ;-) I dlatego nie daje Ci czasu na pisanie, tylko woła 'mama tu jestem, biegiem do mnie!' :-p :-D
Katinka wyrzucaj gości i chooo do nas ;-)
Celta to pokoik szykujesz na dwójkę małych urwisów?

A skoro tak Wam nudno na forum, to tak skromnie zaproponuje byście potrzymały kciuki za mnie ;-) bo właśnie rozpoczęłam stymulację i próbujemy drugi raz szczęścia w ivf :sorry2:Niestety do tego wszystkiego złapała mnie infekcja górnych dróg oddechowych... walczę i walczę z nią i mam nadzieję, że nie popsuje planów... W piątak mam wizytę kontrolną u gina i sprawdzimy moje pisanki.
 
jestem wieczorkim..u nas dziś wiosenny dzień-jeszcze ten tydzień dzieci mają ferie to wiadomo :sorry2:
ale teraz śpią to wlatuję :tak:


Celta
kochana -tak ,wydusiłam ile się dało z warsztatów :tak:swojej modelce zrobiłam całe prawe oko metodą 3 rzęsy syntetyczne do 1 Jej ..a lewe do połowy bo już nie dałam rady i jak mi łzy kapały na Jej czoło to sama zawołała instruktorkę ...ta sprawdziła moją pracę..powiedziała,że jest wszystko prawidłowo i dokończyła to drugie oko...
potem ja sie kładłam i tez mam posiadam piękne rzęski 3:1:-)


Smerfeta
no to narazie ja robię wicher rzęsami a Twoje niech rosną ;-)
no i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& cała masa za drugie podejście do invitro :tak:NIECH SIE UDA!!!!


Katrina
wleć jak tylko goście pójdą :tak:


Zuzanka
już dziś lepiej sie czuję ..chyba w końcu leki zaczęły działać albo ...sexy pomogły:cool2:co prawda pozycja "na kłodę " więc się nie wysilałam ,ale miło było więc możeeee to po tym :-p
wytchnienia życzę mamusiu ;)))



pozdrawiam serdecznie ;))
 
Część Babole moje kochane
Jestem
Nie mogłam jakoś wejść na BB, nie wiem nawet czemu.
Trudne do wytłumaczenia
Nie chciało się
Dużo do nadrobienia
Mało do powiedzenia
Po operacji zdecydowaliśmy się na wyjazd last minute do ciepłego kraju.tam brak czasu i rzadki dostęp do neta więc same rozumiecie.a potem jakoś się tak potoczyło dalej.
Ale teraz wracam i mam nadzieję że nic mi znowu nie przeszkodzi.
od wczoraj zaczęłam brać antyki i za miesiąc zaczynam stymulacje do in vitro.
Spróbuje nadgonić chociaż trochę wiesci od was.
Buzka
 
reklama
Anuszka
no witaj żesz
&&&&&&&&&&&&&&&& za invitro !! tak jak u Smerfety-niech sie uda ;)))




u mnie dziś mija rok jak mam swój gabinet kosmetyczny ;) licze ,że najcięższe chwile za mną ..
 
Do góry