reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

witam się poniedziałkowo

Anuszka - nie przejmuj się, wiem, że to łatwo napisać, ale nerwy nic nie zmienią, a ludzie są różni i czasami nie wiedzą co znaczy delikatność..., będzie dobrze

Smerfeta - trzymam kciuki

Zuzanka - daleko do mnie nie masz więc zapraszam na chlebek :)

my zamiast rozmowy w OA mieliśmy testy psychologiczne. Ciekawa sprawa, najtrudniejsze było narysowanie drzewa, bo talentu do rysowania nie mam, ale jakoś poszło :) Teraz jestem ciekawa jak je zinterpretują

miłego dnia
 
reklama
heloł ;)

Anuszka
machnij ręką na taką ...yyyy szkoda słów...w niczym nie jest lepsza i niech nie podważa Twojego poczucia własnej wartości !
a jakby co to mów-nastukamy Jej :-D:-D


Smerfeta
tak ,sami organizujemy :tak:przedstawienie było na zakończenie ferii i tak bardziej występy dzieci dla rodziców-taniec zumby ,2 przedstawienia(chłopców i dziewczynek) a potem konkursy rodzice kontra dzieci-robiliśmy z siebie pośmiewisko ,że niby tego czy tamtego nie umiemy ..to nam nie wychodzi a dzieci miały radochę ,że są takie duuuże ,że już umieją i takie tam:)))
była masa konkursów,nagród (składaliśmy się na wszystko i każdy miał to samo tylko w innym kolorze ) wynajęliśmy wiejską świetlice -proszę Ciebie nagrzane na 22 stopnie- a po 15 zł od rodziny płaciliśmy wiec śmiech kasa a radość dzieci bezcenna..dzieci było ponad 20 ..dorosłych też jakoś tak-zawsze robimy listę kto sałatki a kto ciasta i wszyscy się najedli i jak zawsze zostało ;)))
mieliśmy swój sprzęt-muza była,karaoke było,piniaty (3!!!) a jakże-dzieci zbierały te cukierki jakby to złoto było hahahaa
impra trwała od 15 do 19..potem sprzątanie i do domku.
a jak mi miło było mega jak mój syn podchodzi do mnie wyciąga rączkę i mówi-mamo...zatańczymy.....takim kurka szarmanckim głosem a jeszcze w białej koszuli był to kurnaaaa...nie no...nie oddam Go żadnej złej kobiecie ............postanowione!!!! :)
to taka nasza paczka znajomych z którą zawsze organizujemy wypady-ostatnio jak zrobiłam wypad do kina na krainę lodu to maaaasakra jaka wyprawa:-D gdzie się nie obróciłam dzieci..a 20 dzieci i na prawdę się w oczach mieni :-Dw zeszłym roku byliśmy tak w górach na łikedn majowy na 5 dni ...
mieszkamy niedaleko jeziora-latem ciągle robimy tam grille i gramy w siatkę aż nas komary wygonią ...dzieci po drzewach się wspinają a my pifko i relaks..no długo by wymieniać ..


Iszka
&&&&& za interpretację drzewa :)



pozdrawiam wszystkie i lecę bo dzieci wołają ..kupiłam dziś mężowi Jego ulubiony zapach ,dzieci kończą laurki i dostanie prezent za danie rady z korytarzem :tak:
 
Hej!!!!!!

ANUSZKA jak ja Cie rozumie,ja mam podobny przypał z bratową,jak mnie to babsko denerwuje a że jest włąsnie w odwiedzinach to na codzien słucham takiego gadania!! Stara krowa z niej a pierniczy jakby młódka była! Niby teraz zaczynają sie starac o dziecko (jak mi kaktus wyrosnie) bo on sie nie pali,a zeby jej rodzina nie naciskała na slub bo kazdy sie pyta to pier..doli o dziecku jakby 6 miesiąc jej szedł,no udusiłabym gołymi rekami ,tesciowa sie jara a ja sie czuje jakbym w filmie grała!
ludzie nie mają za grosz taktu,kultury i poprostu ludzkiej wrazliwosci....
Ja sobie nawet nie moge wyobrazic jak ona w ta ciąze zajedzie bo ja chyba bede musiał zmienic miejsce zamieszkania ,bo tesciowa to mnie zagada
I takie to własnie jest zycie ..ehhh

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI GORĄCO!!!!!!
 
Hejka!
Mama widzę, że robicie imprezy na skalę masową :tak:
Katinka ooo dołączyłaś do grona tych co mają durne szwagierki
g010.gif
Moja wszystko robi na pokaz.. ale na szczęście mieszka poza granicami Polski więc często się nie widujemy ;-)
Iszka te testy psychologiczne to były na zakończenie szkoleń w OA, na rozpoczęcie? Jestem ciekawa w którym momencie Was testowali

Jutro mam punkcję... okaże się ile dobrych jajców chowu ściółkowego (nie inaczej ;-) ) wychodowałam ;-)

Miłego wieczoru!!!
 
Smerfeta
3mam jutro &&&

Moja szwagierka też właśnie się wyprowadziła za granicę. W weekend właśnie byli w drodze, mam nadzieję że wkurzyla mnie ostatni raz i będę miała spokój na bardzo bardzo długi czas :-D
 
Witam :-D
Biegiem bo biegiem, ale teraz chwile mam bo dogladam babeczek w piekarniku. A moje dziecko prezentuje przeglad piosenki przedszkolnej :-D
Anuszka nie przejmuj sie. Ja mysle ze szwagierka przykrosci nie chciala ci zrobic. Kazdy czlowiek tak czasem cos chlapnie bez sensu. A my jestesmy takim narodem ze nie potrafimy rozmawiac o uczuciach. Czasem przelyka sie lzy ze zlosci bo ktos cos powiedzial, zamiast powiedziec "sprawilas mi przykrosc" albo "to nie bylo mile".
Ja mam szwagierke w porzadku, mimo ze kiedys wywinela mi dopiero numer. Ale ja to jestem typem osoby po ktorej splywa jak to sie mawia. Za to bratowa nie odzywa sie ani do mnie, ani do mojej matki, ani do mojej siostry... i nikt nie wie o co jej poszlo. Trudno.

Iszka dawaj to drzewo. He, he... interpretacja rysunku to moj konik. Tu wcale nie chodzi o to by umiec rysowac. Rysunek okresla cechy osobowosci, nawet te ktore bardzo chcemy ukryc :-) Wiec jak ktos nie chce sie przedemna otworzyc nie powinen przy mnie rysowac :p

mama - my tez mielismy taki bal niedawno. Nie wiem kto sie lepiej bawil dzieci czy rodzice.
A z syneczkiem mam to samo... zle tesciowe bedziemy ;-)

babeczki doszly :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam się późną porą.dziś miałam szybki powrót z pracy. Ferie u nas więc klientów mniej.z jednej strony szkoda bo mniejsze utargi ale z drugiej fajnie bo szybko uwijamy się na zamknięcie :-D

Damaqelle
Ona taka bezpośrednia jest zawsze i myślę że jednak chciała sprawić mi przykrość. Ona chyba czerpie z takich rzeczy radość-i w tym momencie nie przesadzam.:p Ona taka poprostu jest.

Babeczki? Daj kawałek :-)


Jutro mam wizytę u ginki w klinice. W sumie to dopiero 11dc ale pewnie do jakiś ustaleń dojdziemy :-D
 
Dzień dobry!!!!
Damqelle wyobraź sobie że śniły mi się babeczki:baffled: To pewnie wszystko przez Ciebie ;-):-D

Anuszka kciuki za wizytę! mam nadzieję, że usłysz piękny plan działania

Miłego dnia!!!
 
reklama
witam i pozdrawiam ...ja dzis mam motorek w doopce -mam przymusowy wolny dzień bo na ulicy gdzie jest mój gab.coś podłączają i nie mamy prądu do 14..

także ja po chacie fruwam póki wena jest ..

ściskam wszystkieeeeeeeeeeee!!!


Smerfeta
????????????? słonko-pisz jak po punkcji??????



oooo Smetfeta-jesteś-pisz jak u Cię ??
 
Do góry