reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

kwiatuszekk chciałabym, ale nie za bardzo mi to wychodzi. Co bym nie robiła to i tak głównie czekam... ;-) ale muszę poszaleć. Ja pamiętam jak zuzanka pojechała na balety, wyszalała się jak dzik, a zaraz później zadzwonili, że czeka na nich córeczka... Masz rację, muszę się rozerwać póki mogę....
A Toja Oliwka to niezły charakterek :-D

mama bardzo fajny ten narożnik :tak: i podłoga.......... Normalnie wymiata, bardzo mi się podoba. Ja to niestety mam psa wielkiego i moja podłoga zupełnie inaczej przez niego wygląda... Ale ciemne podłogi bardzo mi się podobają.

anuszka (wróciłaś w końcu????), zuzanka, smerfeta, damqelle, Iszka, Katinka - całusek piątkowy :-)
 
reklama
Kwiatuszekk
dzięki :)
moje dzieci nie gryzły więc nie wiem co radzić na taką złość :sorry2:
może ...uciekaaaaj :-D



Celta
dziękuję kochana ..nasza podłoga też nie raz jest sponiewierana -my mamy goldena-wstawiałam foto?? wstawiałam chyba..
także nasz koń jak czasem zacznie kłaczyć to :confused2:..ale,kocham go to sprzątam kudły i myję podłogę.
i faktycznie-jak się nasza Zuzanka wyszalała to zaraz telefon dostała...szalej więc:tak::cool2:


pozdrawiam wszystkie...
 
mama ja czasami mam wrażenie, że nie robię nic innego - tylko sprzątam i ciągle fruwające kłaki, łapy odbite na panelach (ciemnych oczywiście) i wszędobylski piesek pod stopami... Ale trudno, posiadanie psa, to wg mnie niesamowita przyjemność i zniosę wszystko!

Co do szaleństwa to właśnie obmyślam strategię :-D

Miłego wieczoru wszystkim życzę, ja zaraz zalegam z książką, już się wykąpałam i jestem zadowolona :-D
 
Hejka!
Mama piękny narożnik! Taki zgrabniutki :-) A fotki psa nie pamiętam :-(

Zuzanka no to pięknie malutka się rozwija skoro już wkrótce dogoni rówieśników. No i super że wszystko ok, że jest zdrowa

Celta i jak tam szaleństwa? Zaplanowane? ;-)

Katinka jak się trzymacie? Mam nadzieję że powrócił do Was spokój i nowa nadzieja

Też mam psa, ale małego :-D małe mieszkanie to mały pies. Ale niestety kudły gubi non stop! Nie ważne jak dokładnie ją wyczesze i nie ważne jaka pora roku! Piasku na szczęście nie mam bo po każdym spacerze myjemy jej łapy i nisko zawieszony kudłaty brzuszek :-D

Byłam w zeszłym tyg u lekarza i jeśli nie będzie naturalsa, na którego jak co miesiąc od 3 lat liczę ;-) , to zaczynamy drugie podejście do ivf! :-)

Miłego dnia dziewczyny!

Ps. Odżywka do rzęs jeszcze nie dała efektów ;-)
 
Ostatnia edycja:
heloł:)


Smerfeta
no to wstawiał pikczery naszego przyjaciela :))

&&&&&&&&&&&&&&&& za II podejście kochana ;):) jestem z Tobą ..


Celta
ja tez kudły zbieram i też nie wyobrażam sobie,że naszego kumpla nie było z nami ..czasem wnerwia mnie to sprzatanie,ale ....spojrzę na niego i wiem ,że przecież nie robi tego specjalnie..a jego uśmiech jest tak powalający ,że odpuszczam :-D


leżę połamana..cały dzień na poduszce elektrycznej...nie moge ruszyć szyją-cały kark i szyja sztywne....ratunkuuuuuuuuuuuu..ja z ADHD muszę leżec:szok::baffled:
 

Załączniki

  • Zdjęcie2010.jpg
    Zdjęcie2010.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 32
  • bono.jpg
    bono.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 34
Mama cudny pies!!!!! Mój właśnie się do mnie tuli ;-)
Współczuje bólu w karku :no: Jeśli ból nie przejdzie to warto iść do lekarza. Dwa razy dostałam takiego bólu karku, że nawet ciężko było mi wstać z łóżka. Musiałam na to dostać leki rozluźniające mięśnie i ketonal :zawstydzona/y:
 
Smerfeta no mnie złapało w nocy-nad ranem koło 3 obudzil mnie silny ból jak chciałam sie przekręcić na drugi bok..i od 3ciej nie spię ..
jak jutro nie puści to we wtorek lekarz bo od wtorku mam zapisy i nie dam rady..a w czwartek mam masę woskowania nóg,pach a zwłaszcza bikini a tam sie trza nagimnastykować ..
narazie mąż smaruje maścią i ta poduszka rozgrzewa,ale żeby poprawa była to niekoniecznie:sorry:

i dziękuję ;-) mój leży koło mnie i śpi aż chrapie:-Dniedawno wrócił ze spaceru z mężem. dzieci tez śpią..cisza,spokój i ból karku:baffled:
 
no nic tylko zatracić się w bólu karku... ałłł aż sama poczułam :baffled: nieźle musiało Cię złapać skoro aż spać nie mogłaś :zawstydzona/y: Jeśli jutro rano nie przejdzie to może lepiej nie zwlekaj i idź do lekarza?
Co do depilacji miejsc bikini tooo... Sadystko! ;-) nigdy w życiu!!! :no: :szok: AŁA!!!!
 
Smerfeta
hahahaaa One same sie pchają pod wosk :-D zresztą ja sobie sama też rwę od 2 lat i wygooda na maxa..ino po @ trzeba bo przed @ bardziej boli..
lekarz u nas do 18.00 przyjmuje więc jak mnie nie puści to pewnie pójdę :nerd:
 
reklama
Nawet nie wiedziałam, że istnieje taka zależność w bólu od @, ale fakt, ma to sens. No i wierzę, że wygoda, ale raz próbowałam i nigdy więcej :szok:
Dziś pierwszy raz w życiu piekę chlebek :tak: właśnie rozchodzą się zapachy drożdży. Mam nadzieję, że taki własny chleb nie będzie mi szkodził, bo wg moich rodziców w chlebie ze sklepu jest pełno spulchniaczy i od nich mam zgagę. Trochę się to zgadza, bo od jakiegoś czasu kupuje tylko te cienkie chlebki typu vasa i jest dużo lepiej, ale tęsknie za chlebem
 
Do góry