reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
Hej Gangu Olsena:)

SMERFETA Trzymam &&&&&&&&&& zeby sie udało:):) a choróbsko pogoń w cholera co Ci sie bedzie pałetać!!!

ANUSZKA Bedzie dobrze ,relaksuj sie o ile jest to mozliwe !

MAMA GRATULACJE,czas zapierdziela szkoda ze ciut daleko :) bo bym chetnie wpadła zrobic sie na cudo..:)

CELTA BUziaki ,na skypa brak czasu:(

dziewczyny tak pisałyscie o tych odżywkach do rzes ze i ja sie napaliłam i sobie kupiłam,oczywiscie nie ta najbardziej skuteczną (ponoc)..ale rachunek za gaz zrobił swoje:( narazie twardo uzywam codziennie ale juz mnie meczy ja to bym chciała szybko jakis efekt narzie uzywam o tygodnia i jak naarzie rzesy stoja w miejscu ale jednen plus bo nie wypadają mi przy demakijażu takze chyba działa:)

SMERFETA,ANUSZKA,MAMA,ISZKA ,CELATA,ZUZUANKA,DAMAQELLE ,KWIATUSZEQ buuuuuuuuuuuuuziaki
 
Hejka Babolki!
Mama zaległe rocznicowe gratulacje :tak: Ależ Ty musisz mieć teraz rzęsy!!! Nie mrugaj tak bo mnie zmiecie!!!
s015.gif
A jakie masz rzęsy? Bo są syntetyczne i jakieś tam futerkowe tak?

Anuszka welcome back!!!! cieszę się, że zaczęłaś przygodę z ivf!!!! Bardzo mocno trzymam kciuki aby ivf spełniło Twoje marzenie :tak: Mnie już jajniki pobolewają od stymulki ale mam nadzieję, że nie będę miała za dużo jajec. Niech będą choćby 2 ale takie super silne, które przyniosą długo wyczekiwany cud

Katinka z jakiej firmy kupiłaś odżywkę? Mi jeszcze trochę wypadają rzęsy, ale mam wrażenie że są jakoś ładniejsze :tak:

U nas niestety ciężka sytuacja bo dziadek męża właśnie ma operacje. Ja mam infekcję no i czeka nas ivf czyli między innymi zabieg pod narkozą (punkcja), więc nawet nie mam jak odwiedzić dziadka w szpitalu. Dziadek ma sepse i lepiej byśmy jej nie podłapali ale też ja nie mogę sprzedać dziadkowi swojego wirusa :zawstydzona/y::-( Siedzimy i czekamy na info...
 
witam :-D
przepraszam ze was opuscilam, ale ten miesiac to masakra. Ja wpadam z choroby w chorobe i czuje sie strasznie oslabiona. W dodatku strasznie bola mnie oczy i mam zakaz przemeczania ich. Mimo to nie odpuscilam corocznego projektu fotograficznego "dzieci dzien po dniu" bo bym nieodzalowala. Poswiecam temu jednak minimum czasu bo po 8 godzinach pracy na komputerze powinnam reszte dnia siedziec z zamknietymi oczami :-(
za to sie wysypiam bo kupilismy dziewczynkom lozko pietrowe i maly przecinek chodzi spac z siostra :-D No teraz to jest zycie!!!
A moj Tymek sie wam pochwale bedzie na wystawie zdjec. Zdjecie zrobila moja kolezanka fotografka. Wystawa odbedzie sie w swieciu a potem w kilku innych miastach :-D

Zycze wam milego wieczoru :-D
 
Ale tu cisza
Pozdrawiam niedzielnie i lecę do roboty :-(

Wczoraj byli u nas brat męża z żona,przejazdem do Niemiec,spędzili też noc ,okazało się że ona jest w ciąży :-(
Jakoś niedawno poronila i znów zaszła.
A mój mąż tak się cieszył.ja rozumiem że to dla niego radość . . .
Ale mnie to wkurzyło.
Mi przykro a on się cieszy.jak ja go czasami nienawidzę
 
Ostatnia edycja:
Hejka!
Faktycznie cisza jak makiem zasiał
a015.gif


Anuszka wydaje mi się, że jeśli mojemu bratu lub siostrze miałoby się urodzić dziecko, to cieszyłabym się, bo moi rodzice w końcu doczekaliby się wnuka lub wnuczki. Wiem też, że nikt by z tego powodu nie robił mi przykrości nieodpowiednim słowem bo wiedzą ile już przeszłam. Jednak jeśli męża brat miałby mieć dziecko to wiem, że ciągle bym wysłuchiwała od teściów pianie zachwytu nad przyszłym wnukiem :confused2:
Więc tak reasumując, może po prostu Twój brat cieszy się tak jak ja bym cieszyła się z ciąży u mojego rodzeństwa? A poza tym to głowa do góry, przecież jesteś już o krok od Wielkiego Szczęścia przez duże SZ :-D
 
witam wieczorkiem ...

mieliśmy dzis impreze dla dzieci w gronie naszych znajomych ,a że my płodni to było ponad 20 dziecióf:-p
wszystko się udało,dzieci przeszczęsliwe , przedstawienie super wyszło, masę konkursów i nagród.. milusi dzień :cool2:


Anuszka
ehhh..ciężkie te tematy -rodzinno ciążowe :sorry:
trzymam &&&&& za Waszą dzidzię :tak:


Damqelle
zdrówka życzę ....ale w ograniczaniu eksploatacji wzroku nie zapomnij do nas wlecieć choć na sekund 5 :-)


Smerfeta
mam rzęsy z norek wicher robię ,że hej :-D
zdrówka dla dziadzia :sorry:
powodzenia na punkcji..obyś miała duuużo jaj :-Dtakich pięknych,pełnowartościowych :tak:


u nas jutro życie wraca do normy----> koniec ferii:rofl2:
 
Dziewczyny
dodam jeszcze że ona wie z jakimi problemami się borykamy i jak bardzo tego chcemy a ona po jednym poronieniu mówi "no bo mam to już dwa razy się udało to kiedy wy w końcu?"
Kur..
Ja mam wrażenie że ona się tym chwali i że Może chce pokazać że jest lepsza ode mnie. Ale w czym ja się pytam ?
Poza tym nie lubie jej no!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mama a to tak sami organizujecie gry i zabawy dla dzieci? :szok: Jeśli tak, to czapki z głów! ;-)


Anuszka w takim razie nie przejmuj się głupią klempą!!! szkoda zdrowia! I coś nie halo z jej wrażliwością skoro poronienie uznaje "udaniem się"... jeszcze wyjdzie, że ponownie ciąży nie donosi bo i tak bywa a tu głupie teksty rzuca... więc nie przejmuj się, choć wiem że to wkurza.... Ja też nie lubię żony brata męża ;-) Za to mam fajną przyszłą bratową :tak:
 
Do góry