reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

uuuuuuuuu jak pchnie ;))

ja jakiś czas temu też piekłam chleb tylko z otrębów-smaczny był i 3,4dni świeży...ale jakos przestała ..musze poszukac przepis i zacząć znów..
jakie eleganckie trawienie po min :-p



mam znieczulenie-nalewka 48%...ale mnie sponiewiera :szok::eek:
 
reklama
Hej kobitki
Troche mnie nie było,ale zalatana byłam,im mam wiecej spraw na głowie tym mniej czasu na myslenie:(
Ojj a same czarne mysli mnie dopadają..ehh zycie!
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE
BUZIOLE
 
Katinka to niech chociaż sny tej nocy będą kolorowe :-) Trzymaj się dzielnie, będzie dobrze!

Mama jak się czujesz? Chyba poważnie karczycho dokucza co?

Celta a jak u Ciebie? Był telefon? Co działasz?

Anuszka zawitasz do nas jeszcze? :-(

Zuza a jak Twoje siostry przyjęły Mysze w rodzinie?

Iszka, Damqelle??????!!!!!!

Jutro chyba ciężki dzień w pracy będzie, a mi się tak chce spać :-) w sen zimowy najchętniej bym zapadła ;-) dobranoc!
WĄTKOWICZKI gorące pozdrowienia przesyłam ;-)
 
Ostatnia edycja:
hejka..

Katinka
przytulam mocno ...niedługo wiosna to i humorro bedzie lepszy,i nastawienie i chęci do życia wrócą ,,,


Smerfeta
jutro ide do lekarza-niewiele lepiej jet niz było,za długo to trwa.chciałam iść dzis ,ale nie było miejsca...jutro ide do pediatry bo u ogólnego tez brak miejsc :szok::baffled:
musze mocno zęby zaciskać obsługując klientki..a w ndz.mam warsztaty z rzęs 1:1 i chcę brac w nich udział a nie tylko słuchać...



wszystkie z Gangu Olsena pozdrawiam i ściskam ...nie-nie sciskam bo nie mam tyle siły-musi mnie przestać boleć :sorry2:
 
Katinka - trzymaj się z daleka od czarnych myśli

Mama - za udaną wizytę u lekarza i pozbycie się bólu.
Ja piekłam ostatnio chleb z mąki krupczatki - pycha był. Jak chcesz mogę podesłać przepis.

wróciłam od siostry, wybawiłam się z siostrzenicą, rozchorowałam się, ale już wracam do zdrowia

w poniedziałek kolejna wizyta w OA

buziaki dla wszystkich i udanego piątku
 
reklama
Iszka
pewnie,podaj przepis ;)
no i &&&&&&&& za wizytę w OA:tak:

ja byłam dzis u lekarza,dostałam leki ..cos tam poooowoli puszcza.oby do ndz.puściło całkiem :blink:


pozdrawiam- a jakże :-D
 
Do góry