reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Iszka
witaj i powodzenia..
masz ochote to opisz jak było na spotkaniu:)


Damqelle
no to masz przewagę:-p bo ja ciemna masa komputerowa i fotek nie umiem wstawiac bo juz bym wstawiła:-D

cóż mogę rzec--> ciacho sie udało........
poddaje się i już nie piszę więcej -nie bijcie :-D
 
reklama
Hejka!
Katinka wejdź proszęęęęę na BB i podziel się przeżyciami :-D:tak: Co tam u Ciebie? Jak się sprawy toczą? Kiedy dzieciaczki będą z Wami?
Kwiatuszekq ten pierwszy narożnik lepszy bo ma oparcie również na krótszej części :tak:

Chyba wymroziło Was dziewczyny co? U nas mróz jak cholera a jeszcze auto pada :zawstydzona/y: Chyba odmrożę sobie stopy dojeżdżając do pracy:baffled:
 
Hej dziewczynki,witam Was wszystkie:)
Ja mam taki zapierdziel w pracy ze masakra,jutro ide na 6 -20 nie wiem jak to przezyje:(
Jeszcze na dodatek boli mnie ząb,co tam boli -napierdziela,nie moge sie nad niczym skupic,wszystko mnie boli,ogólnie jest do bani
Ale jest i światełko w tunelu bo w piatek z rana jedziemy do dzieciaczków,juz sie nie moge doczekac !!!
Ale mam sto mysli na sekunde;-) albo sie ciesze jak wariat,albo dołuje czy wszystko pojdzie tak jak bym chciała.
Dzieci zdrowe,mała ma tylko skaze bialkową ale z tego sie wyrasta:)Chłopczyk jest bystry ,tylko jest nie ufny ,ale to raczej normalny objaw ,takze zobaczymy...
Pozdrawiam Was serdecznie
miłej nocy ,ja mykam spac bo o 5 musze wstac:(
 
Katinka a jak w pracy teraz będzie? Dostajesz macierzyński? Na jaki okres? No i co na to pracodawca, że tak nagle będziesz musiała przejść na macierzyński? Nie dołuj się, bo nawet jak na początku będzie nie do końca super, to przecież wszystko rozkręci się we właściwym kierunku. Dzieci w końcu poczują się bezpiecznie i w końcu poczują się kochane :tak:
 
Katinka ale super!! Cieszę się, że wszystko na jak najlepszej drodze do powiększenia rodzinki!
Trzymam bardzo mocno kciuki!!!! Żeby wszystko poszło gładko, a dzieci jak najszybciej do Was trafiły :-)

kwiatuszekq jeśli chodzi o staż to u nas ośrodku najpierw było 5 lat, później zjechano do 3, ponieważ oczekiwanie na kurs, sam kurs trochę jednak trwa :-)
Także możecie się wstępnie śmiało zapisać jeśli macie takie plany. Chociaż co ośrodek, to inne wytyczne, więc musiałabyś podpytać tak gdzie mieszkacie. Powodzenia!

mama, nie wiedziałam, że masz takie przejścia za sobą... Ja poroniłam raz, później chyba miałam ciążę biochemiczną, ale nie wyobrażam sobie przechodzić przez to po raz kolejny.. To był jakiś koszmar, jak sobie przypomnę ile łez wylałam... Ściskam i całuje i wiem, że jeśli na tą wiosnę zdecydujecie się zapisać do OA, to maluch który do Was trafi będzie szczęśliwy bez granic, bo fajną rodzinką jesteście!

damqelle, o jacie! Ależ masz fajnie i zazdroszczę... laba z mężem w domku, w łóżku... Takie momenty niech trwają jak najdłużej!
To pewnie u Was ferie skoro podrzuciliście dzieciaki do babci. U nas dopiero za miesiąc... Ale też mam zaplanowany tydzień urlopu i już się nie mogę doczekać. Chociaż znając życie, może będziemy wtedy już po telefonie? Chciałabym!

smerfeta, jak stopy? ;-)

Wszystkim życze miłego, mroźnego dnia
 
powitać ;)


Celta
dziękuję -to bardzo miłe co napisałaś -wysłałam do Ciebie buziaki-już lecą :-D
pamiętaj ,że cały czas &&&&&&&&&&&&&&& zaciskam za telefon do Was-puszczam tylko jak zabiegi robię i pazurki a tak to czyyymam :-p


Damqelle
imprezujesz z mężem ??? baw się dobrze tylko....tu dla Ciebie kawka stygnie :-p


Katinka
niecierpliwie czekam na wieści od Ciebie ;)))))))))))))))


Smerfeta
u roboty????


Iszka
co u Ciebie ?


Zuzanka
heeeloł ;)))))))) jak Malutka ,zdrowi jesteście ??


Anuszka
Ty jeszcze na wakacjach???? troche grzeszysz :-p:-D


Kwiatuszeq
mi tez ten pierwszy bardziej się widzi -wypoczynek oczywiście :-)


Kwiatuszekk
kawaaa:-D




koniec pisania-klientka..paaaaaa
 
hejka!!!!
Mama si si u roboty byłam i niezły zapierdziel miałam. Audytor młodzieniec mnie wkurza
s056.gif

Celta stopy nie odmrożone, zabrałam się autkiem z koleżanką. I jutro też mnie zabierze :-D a potem do warsztatu po auto

Jak wasze zdrowie dziewczyny? Zdrowe? u mnie M w chorobie
Dobrej nocki i miłego jutrzejszego dzionka!!!
 
reklama
heloł ..
-12...... cóż wiecej rzec..

Smerfeta
ino słowo daj i lecimy z odsieczą ---> ..on jest jeden ,nas kilka-damy radę :-D:-D
fajnie,że możesz jeździć z kumpelą :)




zostawiam ciepłe bułki z rzodkiewką+ kawa--> smacznego ;)
 
Do góry