reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Damqelle
kawaaaa raz ;)) podano ;)


Kwiatuszek
o matko! jak Twoja mama to przeżyła???
współczuję straty braci ;(

my też o mały włos nie stracilismy córki-dostała bezdech.....ale na szczęście zauważyłam-szybko szpital-była tam 3 dni i potem juz się to nie powtórzyło....ale mało brakowało i .....też nie wiem czy bym sie podniosła....
 
reklama
Za 40 min to ja z głodu umrę:baffled: mogę zjeść surowe ewentualnie:happy2::-D
Nie wiem jak moja mam to zniosła. gdy zginął mój brat, ten który miał 20 lat mieliśmy 6 pogrzebów. Co dwa tygodnie. Wszyscy mysleli że moja mama wariuje. Bo śnił sie jej i powiedział że to nie koniec. I dwa tygodnie później zmarła siostra mojej mamy... Ja tego nie doświadczyłam bo jestem najmłodsza i mnie jeszcze na świecie nie było... Mój malutki braciszek zginął w pożarze. I moj tata do końca życia sobie nie wybaczył że uczył go jak odpala się zapałki. Bo był jego pierworodnym i się cieszył że synek odpala mu papierosa. Nikt nie przewidział co sie może stać...

a tak na rozweselenie. Wczoraj był mój brat z dziećmi. I mój chrześniak 3,5 latek śpiewał sobie coś pod nosem. Nikt nie zwracał uwagi. ja się pochyliłam żeby posłuchać co tam mruczy. Myślalam że się czegoś w przedszkolu nauczył. A tu uwaga! Tekst piosenki: A ja będę kawalerem, to mi się opłaca, żeby ciemną nocą dziewczyny obracać. Tak się zaczęłam śmiać że aż się moja córka przestraszyła:-D
 
Kwiatuszek
to faktycznie tragedia u Was była z pogrzebami ....

a chrześniak dobry ;) śmiesznie to brzmi w ustach takiego malucha.




oglądam tv-
matka 2,6 promila,partner 2 promile-dzieci 4,6,9 lat i 2 m-cznę po 0,5 promila!!!!!! cooo za ludzie :no::wściekła/y::wściekła/y:
 
ale co to za DOROSŁY co dzieciom kuźwa alkohol daje !!!!!

ehhhhhhhhh..


Kwiatuszek-podaję racuchy-są pierwsze 3 więc masz ,jedź ,żebyś nie padła-reszta dla dzieci hahahaa
 
Katinka - gratulacje wielkie, zazdroszczę bardzo :-)

ja jestem po drugim spotkaniu w OA i w lutym kolejne

Kwiatuszek - witaj, ośrodki wymagają 5 lat stażu, ale czasami zgadzają się jak masz 4-letni staż więc musisz sprawdzić w ośrodku

Mama - ale narobiłaś smaku... jak ja bym zjadła takie ciacho

miłego dnia :-)
 
reklama
ja sobie to zapamietam i jak cos upieke dobrego to tez sie pochwale
.. i jeszcze dodam zdjecie :p

iszka - zobaczysz jak teraz zleci. Najwazniejsze zaczac a potem juz z gorki :-D
 
Do góry