reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

hejka..

Kwiatuszek
wszystkie adopcyjne wymogi są na pierwszej stronie tego wątku :tak: witaj u nas ;)


Celta
też cała moc &&&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie i telefon na dniach :)))



Damqelle
łoooo:cool2:ale Wam dooobrze :)
delektuj sie ciszą w domu i łóżkiem dla siebie :-D



Katinka
pewnie już nogami przebierasz co :-p:-) powiem Ci ,że ja też ;))


Zuzankaaaa
hooooooooo bo tu cudne wieści som :-D



Smerfeta
u nas pada marznący deszcz ze śniegiem ....mąż skrobał auto a tu od razu zamarza..nie zawiozłam dzis dzieci do szkoły-własnie zasiadamy do lekcji .



ściskam na płasko Gang Olsena ;)
 
reklama
Mama05 dziękuję :tak: a wymagany jest jakiś staż małżeństwa? Parę razy chciałam znaleźć wątek o adopcji. I dzisiaj jak szukałam swojego wątku pierwsze co mi wyskoczyło to adopcja:tak: chyba jakiś znak:-D marzę o dużej rodzinie. Sama pochodzę z rodziny wielodzietnej. Było nas 10. Ja jestem 10:-D i zawsze marzyłam min o 5. Ale nie myślałam że będę mieć problemy z ciążą.
 
Kwiatuszek
ja pochodzę też z rodziny wielodzietnej -była nas 4ka..ja jestem najstarsza :-D

z tego co tu pisałysmy to chyba 5 lat małżeństwa musi być ..jak Katinka czy Celta wlecą to napiszą bo One są świeżo po kwalifikacji ..
 
pewnie,że sobie wszystko poukładać ..zdobędziesz wszelkie info w między czasie ..córcia podrośnie i bedzie git!

ja tez juz niestety na naturalną ciąże nie mam szans-jestem po 4 poronieniach i już dałam sobie spokój z naturalnym poczęciem ..
 
witaj kwiatuszek :-D

Fajna rodzinke macie. Dziesiecioro wooow. Nas bylo tylko troje a i tak w sumie tylko z siostra mam jakotakie relacje.
Co do warunkow to lepiej pytac w osrodkach bo to one reguluja i bywa bardzo roznie. W naszym np nie bylo mininum lokalowego, mimo iz mielismy jeden pokoj u tesciow dostalismy dziecko. Kolezanka w innym osrodku dostala odmowe bo mieli za maly metraz. Ale widze ze na razie na spokojnie tak sobie myslicie.
Domek. Ech, marzenie... gdybym miala dom wzielabym z dwoje dzieci na rodzine zastepcza
 
Kwiatuszek
nie,te dzieciaczki które mam to moje biologiczne-ciąże po hormonach ,leżące,ale udało się ...ale w ostatnich latach zachodziłam i traciłam i już dość ..psychika mi siadła...
na wiosnę zaczniemy z mężem konkretnie z tematem ruszam ....albo odpuścimy ..
narazie i ja i mąż jesteśmy na TAK
dzieci na bank też by chciały bo wciąż chodzą i molestują kiedy bedzie jeszcze rodzeństwo -dlatego nic im nie mówimy bo by żyć nie dali :-D


ja też mam domek ,ale taki niewielki-100m,piętrowy..bo mieszkam w bliźniaku więc teraz jest tak ,że każdy ma swój pokój i na dole gościnnie ,ale córka nie raz mówiła,że łóżko piętrowe kupimy-Ona bedzie u góry a siostra ;-) na dole..



Damqelle
faktycznie co ośrodek to inne wymogi więc lepiej pytać .


robię ciacho z malinami -zapraszam za godzinkę z kawką :)
 
reklama
Damqelle najśmieszniejsze jest to że ja mam dom rodzinny a sie budujemy... Dwóch moich najstarszym braci nie żyje. Zginli w wypadkach. Jeden miał 3lata a drugi 20. Ale za to jak rodzeństwo się zbierze z dziećmi a jest ich 22 i do tego 1 córka siostrzenicy to nie ma gdzie igły wsadzić...
mama05 ja tez mysle na wiosne ruszyć ze staraniami. Ale okropnie boję się powtórki. To ze mamy Oliwkę zawdzięczam Naszym Aniołom Stróżom. Bo o mały włos a jej tez bym nie miała. Ale wtedy bym juz njie dała rady psychicznie...
 
Do góry