reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Witam się nocną porą :cool2:
Anuszka mocne kciuki za zabieg, za powodzenie&&&& już niedługo będziesz wolna od tych kamieni, od bólu i wejdziesz w nowy rozdział starankowo-invitrowy :tak: Trzymaj się dzielnie, odpoczywaj dużo, niech wszyscy wokół Ciebie skaczą, biegają i Ci dogadzają :cool2::laugh2:

Zuzanka to chyba była pierwsza poważna choroba maleńkiej? więc nie dziwię się, że był strach... wiem, że i ja bym cholernie bała się pierwszej takiej choroby! Dużo zdrówka dla Was!!!

Celta skoro martwisz się, czy sobie poradzisz, to znaczy że jesteś świadoma wszystkich zagrożeń, a to znaczy że jesteś gotowa i na pewno sobie poradzicie. Telefon szybko zadzwoni :tak:

Mama to ja poproszę o zaklepanie wizyty ok 10 lipca na doklejenie rzęs :laugh2:;-) Muszę zrobić się pikna na weselicho brata! :laugh2: Super, że masz klientki, bo to znaczy że jesteś dobry fachowiec i babeczki wracają do Ciebie

Damqelle 100 lat dla Marysi!!! :rofl2: a malowanie jakie małe by nie było, zawsze jest męczące ;-) za to fajnie patrzy się na efekty :tak:

Dobrej nocy!!!!!
 
reklama
witaam :-)
wstawac babki ..wstawać :-D


Smerfeta
ale mi posłodziłaś :-p:-Ddziękuję :)wlatuj ,dokleimy co trza ;) wczoraj kleiłam rzęsy do 20.00 bo klientka dopiero na 18.oo mogła przyjść więc w domu byłam po 20.oo
szkoda ,że sama sobie nie moge zrobic bo tez bym chciałam :sorry:ja mam takie liche rzęsy ,że szok-czuję sie niedorobiona przez rodziców,gdzieś się pewnie spieszyli :eek::shocked2::-D:-D



Zuzanka
zdrowka dla Małej i cieszę się ,że raz po raz wlatujesz do nas ;)
buźka ;)




kurka!!! kawyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!
 
Witam się!
Ja czekam na operacje.
Bez kolacji, śniadania, wody i kawy!
Koleżanka z sali już poszła na pierwszy rzut,ja druga. Dziewczyna ma 22 lata i też worek do wycięcia.

Mama ja też chce takie rzęsy!ile to u ciebie kosztuje?

Zuza
Zdrówka dla córci! Cierpliwości dla rodziców!
 
Anuszka
jestem z Tobą !
do napisania po operacji-będzie dobrze ;)

a rzęsy spadły z cena ..jeszcze niedawno robiło sie je za 350-300zł teraz usługo spadła z ceny przez grupony i inne srupony ! u mnie to koszt 140zł-ja robię syntetyczne i z norek..te z norek sa subtelniejsze.
 
Anuszka trzymaj się! Kolorowych snów życzę bo dziś zapewne prześpisz cały dzionek :-)

Mama przydałyby mi się takie rzęsy bo nie lubię ich malować ;-) Wciśnij nas z Anuszką do terminarza ;-)
 
Hej ,hej
Dziewczyny nie moge sie ogarnąć bo mam emka w domu,no mówie Wam ani do przodu ,ani do tyłu z robota,od świąt ma wolne ,ja juz poszłam do pracy a on sie byczy i mi tez robota nie idzie;-)
Nauczyłam sie byc sama w domu do południa bynajmniej i wszystko ogarniałam a teraz nie dosc ze obija sie,to jeszcze mi kompa zainkasował:-D

smerfeta Koniec juz był w grudniu w przyszłym tg odbieramy juz zaświdczenia:):)

celta Dasz sobie na bank rade, nie układaj czarnego scenariusza,pozytywne myslenie przyciaga pozytywne sytuacje (Tak mi ostatnio psiapsióła powiedziała) i ja sie tego trzymam i Tobie zycze:-)

zuzuanka Dobrze ze juz z malutką dobrze,człowiek bardziej cierpi jak cos dolega dziecku,bo to takie bezbronne stworzenie i nie moze powiedziec jak mozna mu pomóc!!! Takze ZDRÓWKA dla córuni!:)

mama
ja tez bym chciała rzesy,tak sie zbieram ale moze sie w koncu skusze,tylko sie boje zebym uczulenia nie miała ,bo pare kolezanek tak miało,bardzo brzydko wygladały te powieki pozniej,nie mam pojecia od czego to zalezy -od kleju?

anuszka Kochana trzymam &&&& za Ciebie!!! Daj znac jak poszło jak dojdziesz juz do siebie!


Buziaki kobitki -miłego dnia ...
 
Witam :-D
Mi maz wgrywal na tel mele koteluk i usunal jednoczesnie BB. No i opr zebral. Ja sie juz tak przyzwyczailam z telefonu pisac ze na kompie was nie potrafie znalezc.

anuszka - trzymaj sie!!! widzisz jak to szybko zleci. Dzisiaj zabieg, zaraz bedzie inv i bobasek :-D

mama - ale mnie ubawilas. Sie spieszyli i na rzesy zabraklo?
Ja bym nie wytrzymala 2 godziny siedzenia, nie mowiac juz o tym ze jak mam wydac 100 na siebie to sie szczypie. Ja sobie kupilam odzywke do rzes i widac poprawe. Kolezanka kupila sobie jakas drozsza odzywke i normalnie ma takie rzesiska ze moglaby nimi
zamiatac.
mama - a z jakich okolic jestes? Bo jak lubisz to co robisz to moze bys sie zakrecila kolo jakiegos fotografa co robi sesje kobiece i glamur? Ja mam na f calkiem sporo fotografow i oni maja po kilka "wizazystek" Jak zamieszczaja zdjecia to jednoczesnie pisza kto robil makeup. Dobry fotograf potrafi zrobic niezla reklame.

A kolor scian wyszedl fajny. zalezalo mi by ten pokoj rozjasnic i pomalowalismy na grecka chalwe. Jest przyjemnie... i czysto :-D

celta - przygotowuj pokoik. czas szybko zleci. I mysl pozytywnie. pozytywne myslenie przyciaga pozytywne sytuacje - to prawda :-*

zuzanka - zdrowia dla malutkiej. Jak juz jest zdrowa to duzo spacerujcie na powietrzu i wpuszczaj swierze powietrze do domu.
wybaczcie, ja czasem moge uchodzic za dziwaczke ale jestem zwolennikiem skandynawskiego wychowania. Jak najwiecej na dworze i to w kazda pogode, spacery, chodzenie po gorach i kapiele w rzece.
Jak wchodze do przedszkola to tam jest tak potwornie cieplo ze widze jak w powietrzu choroby sie rozmnazaja, a dzieci naubierane. Moj Tymek to nawet czasem w koszulce na dwor wyskoczy jak nie przyuwaze.

Musze sie do roboty zabrac bo zaraz na kawe czas
 
Hej kobitki:) Jak dzionek Wam mija??

damqella wiesz moze co to za odzywka co te rzęsika:-D takie fajne sie zrobiły??? Tez bym swoimi chetnie pozamiatała:-D

Pozdrowionka ,ja mykam na zakupy uszczęśliwic meża nowym zakupem:-D
Buziaki
 
reklama
mama ja mialam rzeski ale laska jjakas niedoswiadczona zalozyla mi za dlugie i posklejala strasznie placilam 150 zl i sciagnelam po 2 tyg bo jak taka sklejona kepka mi wypadla to masakra masz zdj jak ty zakladasz?
 
Do góry