reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
Hej!
Coś Kobity cicho siedzicie :-(

Anuszka co u Ciebie? Jak się czujesz? Kiedy masz mieć zabieg?
Katinka jak kursy? Czy już zakończyłaś?
Mama jak radziłaś sobie z klientkami w wieczór sylwestrowy? miałaś nawał klientek?
Damqelle jak tam w domku?
Celta dzwoni ten telefon? ;-)
Kwiatuszek zaglądaj i pisz jak Ci w nowej pracy
Iszka a jak Twoje szkolenia?

Ja cały czas czekam... na telefon od lekarza z info kiedy następna próba ivf i na wyniki kariotypów. Chyba muszę podzwonić i upomnieć się o wyniki i o nowy termin.... a mój psiak nadal boi się wychodzić na dwór po sylwestrowych wystrzałach. Ba! sylwestrowych, ludzie nadal strzelają :confused2:
Dobrej nocy!!! I od razu miłego jutrzejszego 'potrzechkrólowego' dnia ;-) :laugh2:
 
No coś cicho tu potwornie....
Ale mam nadzieję, że to dlatego że każda pozytywnie zakręcona i zajęta swoimi sprawami.

smerfeta to trzymam kciuki za sprawne ustalenie kolejnego terminu :tak:

U nas telefon nie dzwoni, ale chyba niebawem się to stanie, a ja wpadam w dołek, czy dam sobie radę z tym wszystkim?

smerfeta, mama, zuznka, Iszka, anuszka, damqelle, Katinka, ściskam Was mocno!
 
witam sie i ja kawom:-D

Smerfeta
miałam ruch-się zgadza :) wigilia i sylwek wypadały we wtorek więc urwanie du...tyłka miałam w poniedziałek-dygałam do 21,22.00..a w wtorek to głównie makijaże i manicury na ostatnią chwilę choć zdarzyły sie 2 klientki na przekłucie uszu :-p żeby w sylwka coś tam błyszczało na uchu :-D
także w jednym i drugim tygodniu środy były wybawieniem dla mojego kręgosłupa...:eek:


Celta
hmmmm czyżbys jakieś przecieki miałam,że telefon niebawem zadzwoni ???:-D ja cały czas za to &&& czymam :tak:



pozdrawiam cały gang Olsen -a jakże ;))
 
Witam :-D
swieta, swieta i po swietach. I od razu wiecej ruchu na forum :-D
Ja po swieach zylam bardzo aktywnie. Zdecydowalismy sie z nowym rokiem odmalowac chate bo juz patrzec na sciany nie moglam. Masakra - normalnie niby takie male malowanie a narobilismy sie po uszy. A wczoraj imprezka bo moja Marys skonczyla 3 latka :-D

smerfeta - a moj pies sie nie bal nic a nic. Nawet na spacerze. Za to wczoraj siostrzenica chciala ja zabrac do siebie na dwa dni i ta jak uslyszala to potem nawet nawet na spacer nie chciala isc.

celta - nie gadaj, dasz rade. To jest instnktowne. Po prostu rzucasz sie na fale i plyniesz :-D

mama - tos sie narobila. Ja bym chciala przebic uszy moim dziewczynom, ale Anka to hiseryczka do kosmetyczki nie wejdzie.

trzymam kciuki za telefony, caluje i zmykam na kawe bo wolaja :-D
 
Witam się i ja!
Wszystkiego najlepszego w nowym roku 2014!

Ja siedzę w poczekalni. Już mnie na izbie przyjęli ale czekam na łóżko, najpierw wypisy ludzi, a potem przyjęcia. Jutro planowo zbieg.

Mój pies nie boi się na szczęście petard.reaguje na nie szczekaniem.
U nas w Sylwestra był bal, potem 4 dni w domku u mamy, a teraz przymusowy urlop kilka tygodni :-)
 
anuszka mocno, mocno trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg! na pewno wszystko pójdzie jak z płatka, a później już będzie tylko lepiej. Buziaki i nie zanudź się w tym szpitalu ;-)

mama, dobrze, że robota jest! Jak jest robota, to jest też pieniążek i tak to się kreci. Grunt, że pracujesz dla siebie, że to lubisz i nie jesteś od nikogo zależna. Szkoda tylko, że tak daleko, pewnie bym się zapisała na.... eee... cokolwiek, bo moje ciało i cera są w stanie OPŁAKANYM!
A co do telefonu, to podejrzewam, że niebawem zadzwonią. To nie będzie kwestia miesięcy. Raczej tygodni.

damqelle ja mam właśnie nadzieję, że to tak działa. Że jak dostanę problem na twarz to zacznę działać i jakoś pójdzie. To czekanie jest straszne, bo tylko lęki rosną....
I my też malujemy właśnie ;-) trzeba pokoje odnowić zanim dzieci przybędą.


A mój pies nie tylko nie boi się petard i sztucznych ogni , ale też jest nimi zawsze święcie oburzony ;-)
I lata jak perszing w prawo i lewo i szczeka jak wściekły Zresztą podobnie jest podczas burzy, zawsze się śmiejemy, że usiłuje nam pioruna zaaportować
 
Damqelle
szkoda,że nie mogę uszu przebić wirtualnie ;)miały by córy po sprawie.

i jak po malowaniu-efekt taki jak miał być ?czasem kolor fajnie wygląda na opakowaniu a potem ni huhu podobny do tego..


Anuszka
i ja &&&&&&&&&& zaciskam za pomyslny zabieg ..


Celta
dzięki..dokładnie tak jak piszesz-robie to co lubię więc nie narzekam ..ale czasem tak zmęczenie daje w kość ...


a dzis mam spokój w pracy ,że słyszę jak mi serce bije :shocked2::sorry:
na 17.00 mam panią na rzęsy 1:1 to 2 h sobie pokleję ,ale teraz nudaaaa,że ja pierdziu:eek:



pozdrówka :-)
 
reklama
cześć dziewczyny

Witam się w Nowym roku i życzę wszystkim tego co sobię zaplanowały i żeby ten rok był rokiem wymarzonym :tak:

Przepraszam,że wpadam jak po sól ale całe święta z rodziną i tak szybko zleciało ,że nawet ich nie poczułam :-( tydzień sylwestrowy spędziliśmy u znajomych we Wro niestety z chorobą Młodej bo od Sylwestra gorączka i zapalenie oskrzeli :no::zawstydzona/y: do soboty byłyśmy zmuszeni zostać u nich nawet rodziców nie odwiedziliśmy bo nie wolno nam było jeździć :confused2::-( na szczęście dzisiaj już wszystko dobrze i Młoda wraca do siebie :tak: .ale ile było strachu ile nie przespanych nocy mam za sobą :no: ale jak teraz patrze na nią to taka radość ,że nic jej nie jest i że już choróbsko nas opuszcza . A miłości do niej we mnie tyle ...........

Celta ja coś czuje ,że Ty masz nosa i zaraz będziesz się chwalić dobrą wiadomością :tak:
anuszka trzymaj się ,widziałam,że w Dęblinie był sylwek ;-):-)
mama05 :*********************

ściskam Was wszystkie mocno
Miłego wieczoru kochane
 
Do góry