reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
Hej kobitki
Świeta ,święta i po świętach -na szczeście!
Kurcze im człowiek starszy to te świeta tracą swój urok ,albo człowiekowi tak sie zycie układa że nie umie znalesc radości:(
Ja też pękła przy opłatku ,a tak sobie obiecałam ze bede twarda no i dupa...
Ja juz odliczam normalnie godziny do konca tego roku ,niech go szlag trafi !!!
Dobił mnie ten rok,te święta,oby nastepny był lepszy:)
Spać nie mogę ,myśle i mysle nad tym wszystkim i nic sensownego mi do głowy nie przychodzi,czasami dobrze ze zycie pisze swoj scenariusz ,bo inaczej to bym w zawieszeniu jakims trwała bo nic sensownego mi do tej mojej głowy nie przychodzi..a tak życie pokaże co przyniesie ten NOWY ROK ?
Pozdrawiam Was WSZYSTKIE !!!!
:):):):):):):)....
 
smerfeta, no to może poczekaj rzeczywiście.... Trzymam kciuki, żeby nie trwało to jakoś strasznie długo, a przede wszystkim żeby się udało.

Iszka, bardzo mi przykro, że i Ty straciłaś bliską osobę..... Trzymaj się.

Katinka, tulę mocno. Nowy Rok przyniesie nam same dobre rzeczy, zobaczysz. A już na pewno rozdzwonią się TE telefony w naszych domach. Nie martw się.

mama, dzięki za pamięć i za &&&&. Przydadzą się na pewno. Całuski!

A my czekamy dalej na telefon. Myślę, że to kwestia tygodni, na pewno nie miesięcy... :-)
zuznka, anuszka, Katinka, mama, iszka, smerfeta - buźka!
 
Cześć!!!!

Moje życzenia dla Was na ten nowy 2014 rok są proste - dla tych, które jeszcze nie są mamusiami: aby każda z nas za rok mogła wymieniać się doświadczeniami szczęśliwej mamusi
:tak: Tym co już są mamusiami: aby zawsze były szczęśliwymi mamusiami. Dużo zdrowia dla Was i dla Waszych rodzin!

I jeszcze się pochwalę - biopsja mojej przyjaciółki wykluczyła raka
:-D
 
reklama
Do góry