reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Wesołych świat moje kochane!
Dużo radości oraz spełnienia marzeń, tych najskrytszych!
Aby w przyszłym roku nasze rodziny były "bogatsze" o tego wymarzonego, nowego członka rodziny
 
reklama
cześć Kobitki....

jest tu ktoś kto podchodzi do adopcji zarodków?

ja jestem po nieudanej adopcji dwóch zarodków...czekam na następną...

znam kilka dziewczyn z innych wątków :)
 
Hejka!
Cześć Blue ;-) Dawno Cię nie widziałam, ani nie "czytałam" ;-) Miło że się odzywasz :tak: tutaj dziewczyny podchodzą do adopcji dziecka z Ośrodka Adopcyjnego, ale jakby nie było temat przysposobienia bardzo podobny :) Czy znasz już przybliżony termin transferu?

Jak tam dziewczyny Wasze święta? Moje raczej smutne. Dziadek męża mocno schorowany, bardzo cierpi... a mi mocno doskwiera brak wymarzonego dzieciątka i przy opłatku pękłam :zawstydzona/y::-(
 
smerfeta tulę mocno.... wcale się nie dziwię, że pękłaś przy opłatku. Ciężko kiedy człowiek stara się latami bez efektu..
Mam nadzieję, że już niebawem ta tęsknota będzie za Wami. Na pewno zostaniesz Matką. Wiem to.
A jak sprawa adopcyjna? Jakoś mi umknęło czy złożyliście już dokumenty?

mama, jak się czujesz kochana???

zuzanka jak pierwsze Święta w pięknie powiększonym składzie? :-)



My czekamy już na telefon. I jakoś czuję pod skórą, że nie będziemy czekali długo...
 
witam sie i ja kochane...

u mnie jakos nerwowo..jedno co ,ze juz zaczęłam normalnie spać -czyli ponad pół nocy przesypiam a to już dużo ..może nerwy wychodzą po tych wszystkich wydarzeniach ,niewyspaniu itd....


Smerfeta
ściskam Cię w bólu ..najciężej patrzeć jak bliskie nam osoby(albo bliskie naszym bliskim) cierpią ...ciepłe mysli dla dziadka Twojego męża...


Celta
&&&&&&&&&&&&&&&&& za telefon na tygodniach...


całą resztę ściskam na płasko!
 
Mama wspolczuje i wiem co czujesz, bo wczoraj umarla moja Babcia. Pogrzeb jutro. Boje sie teraz o Dziadka jak sobie poradzi. Na razie sie trzyma...

Dobrze, ze ten rok sie konczy, bo mam go dosc.
 
Celta trzymam kciuki za to by telefon z dobrymi wieściami szybko zadzwonił &&&&&&&&&&&&&&&&&& Papierów w sprawie adopcji jeszcze nie składaliśmy. Na innym wątku dziewczyna pisała, że w OA kazali jej skończyć sprawy z ivf i dopiero złożyć papiery... więc sama nie wiem, czy składać papiery już, czy po następnej próbie ivf...

Iszka współczuje bardzo...

Ściskam Was wszystkie dziewczyny... coś nie bardzo łaskawy ten rok dla nas :-(
 
No rzeczywiście ten rok jest okropny!
Ja też mam go już dość!
Dawno nie było w koło tyle nieszczęść i pecha!
Niech już się skończy!
 
reklama
witam sobotnio..

Iszka
trzymaj sie jutro dzielnie na ile dasz radę :-(u mnie jutro mija tydzień od pogrzebu..


Smerfeta
nadal wspieram!

Celta
nieustannie &&&&&& za telefon!!


Zuzanka
jak u Was?

Anuszka
ja też czekam z utęsknieniem na zmianę roku..



wytchnienia weekendowego życzę .
 
Do góry