reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

oj jak smutno się zrobiło tutaj :-:)no:

mama05
tulę mocno i napiszę tylko tyle,że czas leczy rany i będzie później coraz lepiej :zawstydzona/y:
anuszka zadbaj o zdrowie a później będziesz się cieszyć z udanego ivf ,nie nerwuj się wiesz,że będzie dobrze :tak::************
Celta gratuluję baardzo !!!!!teraz już z górki ;-):-)


u nas brak czasu na wszystko,przygotowania do świąt bo u Nas wigilia i święta więc jest co robić :baffled::dry: Mysza rośnie jak na drożdżach ale jeszcze wymaga duużo uwagi więc nie mam jak za bardzo usiąść i napisać spokojnie ,a jak mam chwilę to zaraz nadrabiam zaległości w domu i tak w koło .Wczoraj mieliśmy nie zapowiedzianą wizyte kuratora sądowego ,musiała sprawdzić czy u Nas wszystko ok i spisać jak Małej u Nas ,30 grudnia mamy rozprawę o przysposobienie małej więc jesteśmy mega szczęśliwi :tak:

Mam nadzieję dziewczynki ,że każda z Was nie długo będzie się cieszyć i życzę Wam tego aby Nowy rok był Wasz szczęśliwy !!!!!
 
reklama
Hej dziewczynki wpadam a tu takie wiadomosci mama tule wiem jak ci smutno

u mnie praca ,praca ,praca zapierdziel totalny ale dobrze robi mi to na psyche choc teraz gdy zblizaja sie swieta jest mi ciezko
Zycze Wam kochane spełnienia tego jednego najwazniejszego marzenia buziaki
 
mama, bardzo, bardzo mi przykro...
Nie ma co gadać, żadne słowa nie ugaszą tego bólu.. Potrzeba czasu. Ściskam Cię bardzo mocno.

zuzanka o jak fajnie, że już tak niedługo Julianka będzie całkowicie i niepodważalnie Wasza!
Fajne będziecie mieli te Święta.. Takie kompletnie inne. Trzymaj się tam w przygotowaniach przedświątecznych i w opiece nad małą, nich zdrowo rośnie maleńka..

katinka, no ale dlaczego nie mówili wcześniej o tych dodatkowych spotkaniach?? To kiedy dostaniecie kwalifikację??

anuszka tulę mocno. Nie martw się. Wytniesz co trzeba i będziesz się wtedy starała pełną parą.
Wiem jak trudno jest czekać, ale jak trzeba to trzeba. Buziak

damqelle, smerfeta, iszka, mama, zuzanka, Katinka, anuszka ściskam Was mocno i tak już świątecznie spod pachnącej choinki
 
witam przedswiatecznie :-D
U mnie jeszcze nie pachnie swietami. Ja jestem chora po uszy. A w poniedzialek musze sie wykulac do pracy bo mi szefowa leb ukreci jak sie nie pojawie. Teraz siedze w lazience i asystuje w kapieli mojej najmlodszej pociechy a ta nawija jak najeta. Gada i gada - gadulka straszna :-D potem ja sie ide wygrzewac i do lozeczka. Pozdrawiam weekendowo :-D
 
Hej dziewczynki:)
U mnie juz światecznie i jutro juz wyjeżdżam na świeta ,takze juz dzis chciałam Wam Wszystkim złożyc zyczenia

W tym radosnym dniu oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany,
życzę WAM zdrowia i miłości,
niech mały Jezus w sercu zagości.
Szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta.
Kochanej twarzy, co rano budzi
i wokół pełno życzliwych ludzi.
Spełnienia tych najwazniejszych Marzeń i wiary że sie doczekamy:)
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!




 
damqelle, jak tam? Mam nadzieję, że lepiej się czujesz i w Święta nie będziesz się męczyć z gorączką....

Życzę Wam spokojnych, Rodzinnych Świąt Narodzenia Bożego. Obyście spędziły ze swoimi bliskimi wiele pięknych chwil, ciesząc się swoją obecnością ile wlezie... tak kruche jest życie i trzeba barć je pełnymi garściami.
Ściskam Was mocno.
zuzanka, Katinka, damquelle, mama, smerfeta, anuszka, iszka - wszystkiego dobrego :tak:
 
Moje Drogie.
Zycze wam Radosnych Swiat. pomimo smutkow ktore nosicie w sercu oby te swieta byly przepelnione miloscia i nadzieja. Aby dzieciatko Jezus blogoslawilo waszym rodzinom !!!
 
reklama
Wesołych Świat Bożego Narodzenia! W zdrowiu, z pokojem w sercu ale też w radości i miłości :-) Buziaki kochane! Odpoczywajcie, tańczcie i śpiewajcie ;-)
 
Do góry