reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Hej :-)
E ja tam jeszcze świątecznie nie biegam, ale czasu mam jakoś strasznie maławo.
anuszka trzymam kciuki, żeby Twoje perypetie wreszcie się skończyły....
Katinka, mama, zuzanka, smerfeta, iszka - Ściskam Was mocno.
Odezwę się niebawem.
 
reklama
o i znowu o mnie zapomniala :p
Moje mlodsze dziecko juz zasypia. Ufff... dzisiaj byla jak ta brocha. tylko mama i mama. Teraz dwa michy pod broda i nawet nie podskakuje.
Wybaczcie nie pisalam bo nadal sie nie dogonilam. Malo tego - z przemeczenia nie moglam ostatnio zasnac i jakos tak wpadlam w kiepski nastroj. Ale juz sie pozbieralam. A dzisiaj zabralam moja starsza panne na pizze. Jadlysmy i gadalysmy. To byl czas tylko dla nas i bylo fajnie :-D
Znikam spac. Zycze dobrej nocy i tule wszystkie smutki :-*
 
o kurcze, ale ze mnie świnka!!!
Rzeczywiście znowu zapomniałam Cię uściskać. Wybacz proszę
Mam nadzieję, że ogarniesz się trochę. Weekend nadchodzi, może uda Ci się znaleźć trochę czasu naprawdę tylko dla siebie, że się porządnie wyśpisz. No i wierzę, że ten czas z córą był wyjątkowy. Ja też lubię takie sam na sam z Tymkiem...

Miłego dnia dziewczyny. Piątkowo życzę wszystkiego dobrego!
:-D
 
Hej,hej!!
Witam Wszystkie Piękne Panie z rańca:-)
Dzisiaj piątek 13..hmm ciekawe co sie wydarzy?? ja osobiscie nie wierze w przesady ,ale mój m ojj bardzo,zwłaszcza w pt 13:-D

Tydzien zleciał lotem, a jutro ostatni kursik !!!!
Kurcze rzeczywiscie zleciało ,ale to teraz jak koniec to tak moge powiedziec ,najdłuzej ciagło sie od pierwsze spotkania w oa do telefonu ze zaczynamy kurs...a tu juz koniec i moge ciut śmielej marzyc!

Buziaki dla Wszystkich Pań -miłego dnia!
 
Hejka!!!
Katinka możesz marzyć jak najbardziej :tak: szczęście tuż za rogiem! :)
Damqelle ja też nie mogę się dogonić. Tyle spraw chciałoby się załatwić a na dodatek chciałoby się tyle książek przeczytać, tyle filmów obejrzeć ale dnia brakuje.
Anuszka widziałam tą odpowiedź na Bocianie. Ciut skromna :confused2: Ale na novum ładnie Ci odpiszą

Tak wszystkim brakuje nam czasu, to pewnie dlatego że zimowe dni takie krótkie :zawstydzona/y: A póki co idę prać, gotować, sprzątać, bo jutro eMa impreza urodzinowa
No i jeszcze się pochwalę że idziemy z mężem na NFZ do genetyka :-D udało się!!! Obym dostała skierowania na kariotypy

Miłego dniaaa!!!
 
Smerfeta
Już odpisali na novum.
Zalamka, mówią że powinnam najpierw wyciąć woreczek.
Nie wiem co robić :-(
Jestem skłonna ku temu żeby jednak podejść do ivf...
tysiące myśli krąży wokół głowy
Co by było gdyby. . . Co będzie jeśli. . .
 
Celta gratuluje! to i u Ciebie szczęście tuż za rogiem :happy:
Anuszka czytałam tą odpowiedź :zawstydzona/y: no cóż pytaj wszystkich lekarzy, do których pójdziesz co oni na ivf. Ale uważam, że na novum fachowo odpowiadają, poza tym na bocianie też w ten deseń dostałaś odpowiedź, a tam są doświadczeni lekarze. Wiem, że długo czekasz, wyobrażam sobie co czujesz, bo ja bez działania też nie mogę usiedzieć, ale chyba nie warto zajść w ciąży i szkodzić dziecku. Po co masz sobie zafundować kolejne dramatyczne przeżycia. Powiedz o tym koniecznie swojej doktorce w invimed. Tule
 
reklama
Smerfeta
To jest takie trudne
Tak blisko a może się okazać że trzeba będzie czekać jeszcze kilka miesięcy
Jeszcze wczoraj doszedł fakt że mój dysk jest lekko wysunięty, mam czasem dolegliwości bólowe więc się badałam od roku, ale neurolog powiedział że ciąża mi nie zaszkodzi.
A mój eM mi też nie pomaga
Mówi że łaże po tych lekarzach i mi wynajduja różne choroby
Że sama mam podjąć decyzję
No i się pokłócilismy
Zabijcie mnie!

Dziś moja dr ma dyżur w klinice.
Będę do niej dzwonić
 
Ostatnia edycja:
Do góry