reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

Oj to poranki macie dłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłługie super.Ja i tak wstaje 6.10 od pon do czw
 
reklama
Wiecie co mi Teściowa powiedziała? Że mam sobie w czerwcu uczyć Misia zasypiania, bo ona nie chce tutaj słuchać płaczów Misiaka, grrr. Jej chodzi o to, że to ja mam być tą złą, która nie chce przytulić Michałka, która patrzy na "cierpienia" syna i nic nie robi. Powiedziała mi to wprost. Wstrętne babsko :no: Tylko boję się, że po powrocie wszystko zaprzepaści przy pierwszym stęknięciu Misia, ehh...
Dzięki dziewczyny, że trzymacie za nas kciuki :-)
 
Żuczku nie przejmuj sie chetnie wysle na sybir z Twoja swoja teściowa, moze nawet bedzie bilet tanszy jak beda dwie:-D :-D
 
reklama
Zuczku/B] trzymaj sie i nie daj sie !!!!! Bedzie dobrze.!!!
Mysle ze konsekwencja poplaci!! i wkrotce zobaczysz efekty.a tesciowka jak taka madra to niech swoje madrosci na swoim dziecku trenuje ;-)

Ja Franka od malego uczylam samodzielnego zasypiania a efekt jest taki ze od 9 miesiecy ani razu w nocy do niego nie wstalam.Nawet jak zabkowal czy mial trzydniowke lub jakis katarek go meczyl to gdy sie przebudzil zasypial sam bo wiedzial ze teraz jest pora snu i ze w lozeczku jest bezpieczny i ze mamay nie musi wzywac.
Zadne wyjazdy,goscie czy nadmiar wrazen nie zaklocaly tego procesu.I powiem wam ze warto bo moja znajoma wymiekala ze swoja coreczka i bo ona taka mala jeczcze (12 miesiecy) no i wogole to ze ja mam szczescie bo Franek tak ladnie spi no i wiec popytala jak to u mnie dziala, posluchala,popatrzyla co i jak, pomeczyla sie miesiac i przekonala sie ze kazde dziecko potrafi samodzielnie zasypiac.
A co lepsze to wlasni na tym wyjedzie pierwszy raz od 9 miesiecy Franek spal z nami tzn.w jednym pokoju oczywiscie on w lozeczku turystycznym i bylam ciekawa czy jego tryb sie cos rozchwieje no bo otworzy oczy a tam
mama i tata :szok: na dziendobry wiec pora zabawy ale ku mojemu zdziwieniu wszystko bylo po staremu czli 8.30 spatki7 i 9.00 rano pobudeczka.
Nio i chyba Franek ma teraz faze intensywnego wzrostu bo w dzien robi sobie dzrzemke 3-4 godzinna no i po spodniach widze ze przykuse a przed wyjazdem byly nawet przyduze:szok: :szok: :szok:
 
Do góry