reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

reklama
ChciłM Npisac ze wysypiamy się, juz nie wstaje do Antosia w nocy, on jeszcze spi i od kiedy spi w swoim pokoiku to rano budz sie poźniej bo nic i nikt go nie budzi. jak byl u nas w sypialni to zawsze budziły go jakies szmery a teraz smacznie śpi:-) teraz wiem ze była to dobra decyzja, pepowina juz odcięta;-)
 
No a u mnie niespodzianka. Julek obudził się z płaczem o 6!! Zamiast zwyczajowo o 7-7.30. No i raczej lewą nogą :( Ale też poszłam spać o 22, więc nie jest źle.
 
Oj ale nocka byłą z piątku na sobotę brrrrrrrrrrrrrrr.Victorowi wrażeń chyba za dużo(goście przyjechali i dom pełny) i były wrzaski w nocy jak nigdy.Nie pamiętam aby moje dziecko takie dźwięki w nocy wydawało szok i tyle.Wczorajsza noc już boska:yes:
 
U nas dzis tez byla ciezka noc, Mai ida dwa zabki i w nocy budzila sie z placzem :-( Na dodatek od dwoch dni ma katar caly czas jej leci i caly czas kicha.W koncu odkrylismy przyczyne kichania, kwiatki w wazonie - zolnkile, wczoraj wieczorem zostaly wyniesione na balkon i kichanie sie skonczylo. Czyzby Maja miala na pylki jakies uczulenie :eek:
 
reklama
Do góry