reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

reklama
oj vici ty to sie masz ...

a u nas po przestawieniu czasu i przez to ze ide do pracy ulegl zmianie plan dnia i mala spi w dzien stanowczo tylko 2 razy tak mniej wiecej po godzince; i to mi odpowiada :)
 
Hej!!

A u mnie znowu pobudka o świcie:-( :-( . Poradziłam sobie z wieczornym zasypianiem ale rano niunia wstaje przed 6. I nie chce więcej usnąć. Nieważne o której ją położę, czy o 19 czy o 20.30 tak jak wczoraj. Specjalnie ją przetrzymałam wieczorem, żeby rano dłużej pospała a tu kicha - normalan pobudka o 5.45. Normalnie mi to nie przeszkadza, bo chodzę do pracy ale jak mam urlop to chciałabym chociaż troszkę odespać:wściekła/y: :wściekła/y: .

A teraz niunia siedzi na nocniku i bawi się balonem:-D . Chyba już zrobiła bo smrodek się roznosi:happy: - idę ją oporządzić.
 
Asiun to u nas podobnie, tez próbowałam zmieniac godziny snu Antosia ale zawsze jest tak samo wiec kłade o o 20 i rano pobudka jest o 7.
 
U nas narazie cicho i mały jeszcze śpi:-)wczoraj położyłam go po tuż 21 jakoś dłużej teraz może buszować:yes:No i dotleniony ma maksa po wczorajszych 4 spacerkach:-)więc śpi mu się dobrze.
 
Wbrew wszelkim regułom i planom Julek padł nam o 19 :( Obudziłam go o 20 na kolecję, ale był nadal nieprzytomny więc od razu poszedł dalej w kimę. Ciekawe, o której będzie pobudka?? 5?? 6?? Lepiej 6, bo sama tak wstaję - tym samym szybko uciekam wyspac się przed niewiadomą :) Papa
 
A u nas proszę, urlop mi się skończył to i dziecko dłużej spało!!!. Musiałam ją budzić o 6.30 bo trzeba było się zbierać do babci i do pracy. A wczoraj jak chciałam sobie pospać dłużej, to obudziła się o 5.45:wściekła/y: :wściekła/y: .

A to małe, złośliwe stworzonko:-D .
 
reklama
vici to ładnie Victorek śpi.
Asiun tak zawsze jest jak chce sie trochę dłużej pospać to dziecko budzi się wcześniej.
A moja Dominika śpi teraz do tej samej godziny.
Chyba ze budzik taty nie dzwoni to niunia śpi dłużej.
 
Do góry