reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

witajcie dziewczynki :-):-):-):-).
Właśnie zaczynam gotować obiadek spaghetti bolognese :tak::tak::tak::tak:.
Ciesze się,że podobają wam się zdjęcia :happy2::happy2::happy2::happy2:. jak będą nowe to wkleję :tak::tak:.
 
reklama
czesc dziewczynki
wagines -to juz coraz blizej , ja zastanawiam sie jak spedzic ten dzien, za rok planuje cos bardziej wystrzalowego o ile nie bedzie duzego brzusia , no ale wczoraj podejrzalam date ze w ten sam dzien sie pobralysmy :-)

dziewczynki dzieki za mile slowa, ja tak bym chciala jeszcze raz powtorzyc ten dzien:-),oczywiscie zmienilabym to i owo , chyba tak sie po paru latach ma, ze to juz fryz nie ten byl, co trzeba albo kolor wlosow hhih,

ok ja uciekam do pracki milego dnia wszystkim:-)
 
Sabinko witaj :-):-):-). U mnie też pogoda nie za ciekawa :no::no::no:.
Deszcz,wiatr i zimno brrrrrrrr. Marzę już o Hiszpanii gdzie będziemy sie wygrzewać na słonku:happy2::happy2::happy2::happy2:
Wagniesku w podróż poślubną wyjeżdżamy za 9 dni tzn.14 lipca
 
Joł Joł Joł :-):-):-):-)

Jak minął dzień? U mnie ok popracowałam troszkę, potem miałam koleżankę na tipsy.... i dowiedziałam się że podgląda nas czasami.....:-p:-p:-p świntuch jeden....:-D:-D:-D:-D:-D. Pewnie to przeczyta.Później pojechaliśmy z moim kochanym do chińskiej na kolacyjkę i do domku. Teraz będziemy razem spędzać resztę dnia.....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

wagnies daj znać jak po wizycie u fryzjera... no chyba że jedziesz do mnie??:-)
Niech Cię zrobią na bóstwo....zresztą nie muszą bo pewnie już nie ma co upiększać....:rofl2::rofl2::rofl2:
kiniusia uciekaj od tego konowała jak najdalej...znajdź kogoś odpowiedniego kto zajmie się Tobą i Twoją fasoleczką.
elza ab pozdrawiam cieplutko w ten chłodny wieczorek.... czujesz że to dziś? Ok niech Ci będzie to ja też wykorzystam ten dzień.
KOCHANE DO DZIEłA BO ELZA CZUJE ZE TO DZISIAJ !!!!!!!!!!!

:-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2:
idaranowska jak obiadek? smakował mężowi?Czekamy na dalszą część zdjęć...:-)Już niedługo i będziesz się smażyła na plaży....ehhhh. Może nas zabierzesz? My tylko będziemy się opalać :rofl2::rofl2::rofl2:
gosia_pl witaj :-)

Ok to ja mykam papaty.....;-)
 
Witam dziewczynki, trochę mnie nie było bo w pracy kocioł!!! i w dodatku w sobotę wyjeżdżamy na urlop więc spraw do załatwienia co niemiara.Nawet nie wiem co u Was bo nie ma szans żebym nadrobiła zaległości i przeleciała taka ilość postów:-( Marzę juz o odpoczynku bo pracą jestem wykończona. Jutro mój ostatni dzień zastępstwa kierownika! na szczęście, bo idzie się wykończyć!
Chciałam tylko się przypomnieć że istnieję i myslę o Was ciepło mimo iż nie mam czasu zaglądać:-) Jutro idę do gina, dziś odebrałam wyniki prolaktyny i leki działają ale aż nadto, teraz mam poniżej normy czyli 10.6 mlU/l a norma od 40 do 530, a przed braniem leku miałam grubo ponad normę. Ale martwi mnie że po godzinie wynik jest identyczny a poprzednio wzrósł prawie 10-cio krotnie. Nic z tego nie rozumiem:sick: Moze wiecie dziewuszki o co tu chodzi.
Pozdrawiam serdecznie:-)
 
hej Dziewczynki,ale fajnie poczytac wasze posty...eh...a ja juz po tescie,ale niestety jedna krecha,ale w sumie to wczesnie jeszcze, test mogl nie wykazac,a okresu jak nie bylo tak juz 6 dni nie mam....grrr...i o co chodzi, doszly jeszcze delikatne klucia w dole brzucha po bokach raz z prawej raz z lewej, do sutkow boje sie dotknac, od dzis boli mnie glowa, emocjonalnie- rozjuszona a za chwile wpadam w melancholie, ciagle jem jak szalona i ciagle chce mi sie spac,ludzie mnie w pracy nie poznaja...acha....i sluz obfity i bialy....no i co ja mam sobie myslec?! eh....zwariuje....
 
Witajcie Kochane !!!
Ja dosłownie na mgnienie okiem bo jutro znowu do pracy i mam kilka rzeczy do zrobienia. Obiecuje jutro cosik więcej napisac ale dzis padam strasznie mi sie dzien skrócił bo zanim wróciłam z pracy to była 16.30 zjadłam obiadek pojechaliśmy na chwilke do znajomych i wróciliśmy jakieś pól godzinki temu jeszcze po drodze zrobilismy zakupki bo w lodówce był juz tylko lód i światełko:-) życże Wam wszystkim miłej nocki i słodkich snów:tak::tak:
 
Witam:-):-):-)

Jasne Niesamowita,że pójdziemy w swoją stronę:-)Idarnowska odpoczywaj ile wlezie w tej Hiszpani, nie przejedz się mandarynkami:-) i molestuj męzyka co byś Cie już w trójeczkę wrócili:-)

Bastra widzę,że u Ciebie życie jak w Madrycie:-)Wszystko gra i tak trzymać!:-)A do staranek zapraszam:-) Ja wczoraj dostalam takiego bólu(podejrzewam,że jajnika),że myślalam iż po ścianach będę chodzić;-).Choć z tempką nijak to starać się staralam.Dziś tempka skoczyla o 3 stopnie- milo -ale czy to wszystko da efekty przekonam się w polowie lipca:-)

Mufka witam Cię zabiegana Kobieto!:-) Przykro mi ale w Twoim problemie nie jestem Ci w stanie pomóc, bo sie na tym nie znam.

Diabeku dopóki @ nie przyjdzie to jest nadzieja.Kiniusi też test pokazal jedną krechę, a jednak w ciąży jest.Ja dalej trzymam kciuki za Sarę:-)

Puchatku widze że kopniaczek dolecial skoro wszystko gra i taką zapracowaną kobitką się stalaś:-)

Gosiu witam!

Kiniusiu i jak tam u Ciebie?

Lenna,Asiu gdzie was wcielo? Bo reszta to wiem,że byczy sie na wczasach i bardzo dobrze:-)

Ślę wam buziaki i fluidki z optymizmem(których mam dziś sporo):-)
 
Witajcie Kobietki!!!
No i weekend a od poniedziałku będę do środy sama:szok: nie wiem czy nie wpadne w panike jakby coś bo jeszcze nie zawsze jestem pewna gdzie czego szukać :-):-):-) tak poza tym to włąsnie walcze o porządna stronkę internetową dla firmy i mam nadzieje że efekt będzie jak najbardziej naj :-) Poza tym włąśnie zjadłam sobie obiadek zrobiony przez męzusia i chyba strzele sobie kąpiel z pianką:tak::tak::tak:
Elza no chyba doleciał mam nadzieje że całkiem się wkręce w tę pracę i do końca zorientuje sie co i jak:tak::tak:
NieSamowita nawey\t się nie obejrzysz kiedy zlecą Ci te trzy miesiące:-)
Mufka teraz już tylko urlopik i oby pogoda Wam dopisałą i wszystko inne tez było przychylne:tak::-)
Ilonko przy dzisiejszej pogodzie zimno pochmurno i wogóle bllleee to zazdroszcze Ci tej Hiszpani a tak poza tym to już od dzisiaj życze Ci żeby ten wyjazd był jak najbardziej owocny:-):-)
Bastra fajnie Wam tak :-):-):-)
Kiniusiukoniecznie zmieniaj ginka w końcu to ma byc ktos dla Ciebie kto raczej Cie uspokoi niż wyprowadzi kompletnie z równowagii:-):-)
Ataata a Ty nasza ciężarówczko kiedy do nas wrócisz??
Lenna czyżbys sie az tak schowała przed zimnem??:rofl2:
Wagnies jakby co to napewno będe pytać bo mam czasem z pieć milionów wątpliwości :-)
Gosiu jak tam Twoje zdrówko?? Mam nadzieję że wszystko dobrze:-):-)
Diabełku póki nie ma @ to jeszcze wszystko się może zdarzyć najlepszym przykładem jest nasza Kiniusia:-):-)
Asiu a co tam u Ciebie i Natalki?? Miłego popołudnia i buziaki:-):-)

Reszcie babeczek dużo słońca w środeczku bo jakiś za
oknem deficyt:tak::tak::tak::-):-):-)
 
reklama
hej dziewczyny wpadlam sie przywitac

dzis mam wolne, ale za tydzien bedzie ostro z praca, ale jakos przetrzymam

a jutro mam wypad na Disco :-)to moze sie pobawie, mam nadzieje ze nie zadusze sie tam dymem papierosowym:szok:juz dokladnie rok jak nie bylam , no zobaczymy jak z ta moja astma pojdzie
bo nawet ostatnio troche gorzej sie czuje, chyba cos sie pyli :-p
pozatym dzis zajety dzien, zaraz robie sobie kafcie i jem sniadanko

wpadne do was wieczorkiem chyba moim wieczorkiem- wiec buziam was wszystkie

:-*
 
Do góry