reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

hej jestem juz :-);-)
goscie pojechali :-):-):-) bylo fajnie,ale pogoda do d..py
@@@ mnie nawiedzila,wiec narazie czekamy na cud :-) albo do stycznia hihihihi
trzymam dalej za was kciuki :tak::tak::tak:
 
reklama
Witajcie!
My z Natalką od wczoraj się gościmy :-D Wczoraj byłyśmy u Natki lutowego kolegi, a dzisiaj spotkanko w większym gronie dzieci lutowych w Hula Kula :-D Jak ja lubię takie spotkanka. Dzieci się bawią a mamy ładują akumulatory na kilka dni podczas pogaduch :-D

wagnies, oj nie ma tak do\brze. Nie wygadam się ;-):-D Jak tam nowa fryzurka?

mufka, jak fajnie Cię czytać :-) Na pewno o Tobie nie zapomniny :-)Jak wizyta u gina? Mam nadzieję, że na urlopie wypoczniesz.

Puchatka, ale dobra z Ciebie synowa :-) A w pracy na pewno sobie poradzisz. Ja w pierwszej miałam podobnie. Dopiero co zaczęłam pracować, a mój kierownik i kolega po kilku dniach poszli sobie na urlop na dwa tygodnie a ja zostałam sama. Oczywiście wcześniej mi wytłumaczyli co nie co, wypisali gdzie co jest, ale i tak się bałam. No i oczywiście nie potrzebnie, bo wszystko było super. A do tego porobiłam porządki w papierach, bo nie lubię bałaganu :-D Chyba najlepiej jak tak puszczą na głęboką wodę. Bedzie dobrze :-)

Bastra, ja też nie lubię jeździć komunikacją miejską, brrr :-);-) Ale cóż mamy zrobić... :-)

diabelek, i tak nadal trzymam kciuki. Może za wcześnie test. Zrób za kilka dni jeszcze raz :-)

Ilonka, jak wizyta u gina? Czy jeszcze nie byłaś i coś pokręciłam? :-)

NieSamowita, jak dobrze, ze w pracy takj Ci się podoba :-) Miłego weekendu z ukochanym ;-):-)

elza, mnie ostatnio przez kilka dni też tak bolał jajnik. A w taką pogodę jak dzisiaj to nic sie nie chce. Fajnie, że przepisy się spodobały :-) Polecam się :-)

lenna :-)

Meggie :-)

gosia :-) ale fajnie. Jutro imprezka :-) Baw się dobrze :-D

kiniusia, nie denerwuj sie. Może lekarka miała gorszy dzień. Porozmawiaj z nia, że nie podoba Ci się takie traktowanie. A jak nic sobie z tego nie zrobi, to pewnie, że szukaj innego lekarza. Po co masz się męczyć i stresować. A teraz weź kilka oddechów, obejrzyj jakiś fajny film lub poczytaj dobrą książkę i się zrelaksuj :-) Spokojnie :-)

Dobrej nocki :-)
 
Witam wieczorkiem:-):-):-)
Widzę,że prawie wszystkie coś skrobnely:-),mamy tu jeszcze parę tajniaczek,ale mam nadzieję,że nie dlugo się odezwą.
U mnie dziś popludnie takie nijakie.M. wściekly na ojca, bo mu obiecal udzialy w firmie i jedno wielkie g... z tego wyszlo.Ja staram się go pocieszać i zmobilizować do dzialania,przy czym próbuje nie wypowiadać się na temat jego ojca, bo jakby na to niespojrzeć to jego rodzina.:-(Oplat mamy w tym miesiącu co nie miara:-(Urlop przeniesiemy chyba na pózniej, o ile wogóle gdzieś pojedziemy.Do tego "cudna"pogoda i to siedzenie w domu...eh - szkoda gadać. Wam w każdym razie życzę milego wieczorku:-)
 
Asiu mam nadzieje chociaz ciągle mam stresa bo bałagan w dokumentach taki że :szok: poza tym chciałabym sie sprawdzic w tej pracy:tak::tak:
Elza przykro mi i z powodu męzusia bo napewno mu źle no i tego urlopku ale może późniejszy urlopek będzie z ładniejsza pogoda. Wysyłam Wam moje ciepluśkie myśli:tak::tak::tak::-)
Izabelko miło Cie znowu widzieć :-) fajnie że goście pozostawili po sobie miłe wrażenia:-):-)
 
witam z ranka
synuś bajki ogląda ;-) ja kawusią się raczę :-)
moi rodzice wracają z urlopu-biwak pod namiotem,cali zmoczeni; a tak się cieszyli; caly rok zawsze czekają na wyjazd :-:)-(
miłego dnia!
 
Witajcie Kochane!!!
Ja tak na momencik bo mąz 3 ostatnie dni sam w domku rządził i wszystko wymaga sprzątania:wściekła/y: nie jestem w stanie pojąc jak nie robiąc nic można zrobić aż taki bałagan :baffled: faceci to jednak inny gatunek:tak::tak::tak:
NieSamowita piesek czasem troszkę porozrabia a czasem jest wprost aniołkiem:tak::tak::tak:
Elza miłego dnia i oby lepszego niż wczorajszy :-):tak::tak:
Izabelko faktycznie pogoda się ostatnio zepsuła i jest całkowicie nie na lato:no: miłego dnia Tobie i Oskarkowi:-)
Ilonko coz tam w małżeńskiej sielance słychac???:-):-)

POza tym Mufka Was wszystkie pozdrawia od ranak jest już w drodze i nie miała czasu zajrzeć na BB wróci za dwa tygodnie:tak::tak::tak:
No a ja pozostałym niewymienionym kobietkom życze miłego spokojnego dnia:tak::tak::tak:
 
reklama
A u mnie dzień do bani.Pogoda okropna,pies nudzi,M. poszedl na zajęcia i wroci o 19, mnie wszystko boli. Perspektywy kilku najbliższych tygodni ciężkie i ogólnie do bani.Chyba mam dolka:-(
 
Do góry