reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
hej puchatko....gratulacje !!! :-)
wagnies...moj tato zawsze mowi...tylko nas spokoj moze uratowac...bierz tych ludzi na luz...bo nie maja prawa ci psuc nastroju..trzymam kciuki
idarnowska...zdjecia...slicznie slicznie...widze ze jeszcze tylko 3 dni ;-) ja jeszcze nie mialam okazji zlozyc wam zyczen.Wszystkiego Najlepszego na Waszej Wspolnej Drodze ... Zeby byla pelna milosci !!!
Bastra...ja sie jeszcze zapisuje na liste tchorzow burzowych ;-)
Mile Panie pozdrawiam was serdecznie i zycze milego wieczorku !
 
hej meggie :-) witaj...sen straszny ...brrr...nie zazdroszcze...
tymczasem zmykam, dzis jakos tak czas mnie goni...:zawstydzona/y: uff...
trzymajcie sie wszystkie !!!:-)
 
lenko, wagniesku dziękuję wam za miłe słowa :-):-):-):-):happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:. Dodałam jeszcze jedno :-D:-D:-D. Resztę zdjęć dopiero dosyła rodzina :-)
 
Babeczki drogie wybaczcie że ja dzisiaj tak tylko o sobie ale jestem taka podekscytowana że trudno to ogarnąc. Poza tym chyba z nadmiaru wrazen jak padłam o 16 to spałam do 18.30:zawstydzona/y: teraz też już wybieram się spać bo jutro musze porządnie zabrac się do pracy. Musze koniecnzie zrobic porządek ze stroną internetową firmy bo to całkowita porażka ale to jutro:tak::tak::tak:
wagnies przede wszystkim mam zadbac o to żeby w dokumentach był porządek wszystkie faktury i zaliczki opłacone na czas a poza tym poszperać w internecie czy gdzieś jakies przetargi na imprezy ogólnie czy cos gdzieś można by zrobić trudno mi narazie to ogarnąć ale mam nadzieję że dam radę
Poza tym doliczyłam teraz że umowe mam póki co na 4 miesiące bo do 31 pażdziernika mam nadzieje że wszystko sie ułoży :tak::tak::tak:
 
Dobry wieczór dziewuszki!
W końcu mogłam do Was zajrzeć. Prawie cały dzień coś załatwiałam :-)

Ilonka, śliczne zdjęcia. Nie mogę się na Ciebie napatrzeć.:-) I oczywiście wciąż mi mało:-);-)

Puchatka, nie mamy czego wybaczać :-) I bardzo dobrze, że o sobie :-) W końcu i tak trzeba :-) Mam nadzieję, że się porządnie wyśpisz, bo z tego co czytam masz jutro co robić ;-) Na pewno świetnie sobie ze wszystkim poradzisz i podpiszą z Tobą umowę na stałe predzej niż sądzisz :-) GRATULUJĘ :-):-D


U nas dzisiaj też kiepska pogoda. Praktycznie pada od rana z krótkimi przerwami.
Kiedy ja w końcu zmienię te suwaczki???

Dzisiaj tak króciutko.
Buziaczki ogromniaste.
Dobrej nocki dziewczynki!
 
czesc wam

Ilonka widzialam fotki -slicznie wygladaliscie:-):-)juz nie moge sie doczekac fotek od fotografa:-):-)pewnie sa nieziemskie

wpadlam na ta strone co podalas i przejzalam fotki wszystkich dziewczyn - nie wiedzialam ze tu istenieje taki watek:-p
wiec tez wkleilam swoje fotki -jeju dziewczyny juz niedlugo 4 latka

wagines- obchodzimy rocznice tego samego dnia kochana :-)
reszte buziam i spadam bo pozno
 
Hejka,

Jak dobrze ze dzis juz czwartek!!! Jutro ide do fyrzjera... musze przeciez jakos wygladac w sobote na imprezie:tak:

Lenna wiesz... sa pewne granice ludzkiej wytrzymalosci na glupote i absurdy szefow... u mnie te granice juz dawno zostaly przekroczone, a niekompetencja szefgow jest porazajaca!!! I po tylu latach pracy nie da sie brac tego juz na luzno :-(
Caly czas mam nadzieje ze kiedys spotka ich "nagroda" za takie traktowanie ludzi... powtarzam sobie "Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy".... moze kiedys tego doczekam...

Puchatka jakby co to pisz na PW... jak bede umiala to cos Ci pomoge - bo z tego co pamietam to agencja artystyczna, wiec nieco podobna branza...

Gosia no to za 56 dni swietujemy 4 rocznice!!! Kurcze a ciagle mi sie wydaje ze to bylo w ubieglym roku....

NieSamowita dobiega konca pierwszy tydzien Twojej pracy...

Idarnowska kiedy wyjezdzacie w podroz poslubna?

Kindzia100 gdzie sie podziewasz? Czemu nas nie odwiedzasz?

Kiniusia widze ze teraz nie masz za duzo czasu zeby do nas zagladac....
 
Cześć dziewczynki ,może nie piszę za często,ale Was czytam i całym serduszkiem jestem z Wami.
U mnie małe komplikację w związku z lekarzem i poszukam sobie nowego.Przyszłam dziś do niej po zwolnienie,bo miałam do wczoraj,a na wizycie byłam PRZEDWCZORAJ,a ona mało tego,że mnie nie pamiętała,to wiedząc,że 14 wyjeżdżam,a wracam 28,zwolnienie dała mi do 18!!!Mało tego przedwczoraj dała mi skierowanie na usg pod koniec lipca,to dziś mi się zapytała dlaczego nie mam już wyniku.Poza tym przedwczoraj nawet mnie nie zbadała ginekologicznie!!!
Głupia ru...a!!!Tak mnie wkurzyła,że lepiej nie mówić!!!Myślałam,że mnie dzisiaj ci...a zbada,nawet nie dała mi dojść do słowa,a chciałam się zapytać o wiele rzeczy.
Luteina mi się kończy,ale po co receptę wystawić?!Przecież po niedzieli mogę przyjść,a weekend bez leku to nic...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mam takiego nerwa,że lepiej nie mówić.

Ilonko i Gosiu ,ślicznie wyglądałyście.
Wagnies ,moje gratulejszyn z okazji zbliżającej się rocznicy.
asialc ,:-):-):-)

Krótko bo krótko,ale jestem wku.....na.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wszystkie Was laseczki gorąco pozdrawiam i buziam.
 
reklama
Witam:-):-):-)
Kiniusiu ty się nie stresuj, bo to nie wskazane w Twoim stanie.Szybko zmieniaj gina, bo to ma być ktoś z kim dobrze bedziesz się dogadywala i komu bedziesz ufala.Ja Ci powiem, że spotkalam sie raz z taką sytacją:poszlam do ginki, bo na teście wyszlo mi,że jestem w ciąży, ona na wizycie wcale mi tej ciąży nie potwierdzila(omijala temat), a kiedy wprost się zapytalam, to ona stwierdzila,że skoro tak test pokazal to pewnie jestem w ciąży, bo testy w dziś są bardzo wiarygodne.:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:A przepraszam gdzie badanie z krwi,Usg?Dupa u niej tylko tesy i tyle,reszty nie wie.Dlamnie to totalne nie douczenie:wściekła/y:

Wagnies milej wizyty u fryzjera:-)

Idarnowska,Gosia pięknie wygladalyście:-)Pochwalilam na odpowiednim wątku.

Asiu dobrze że choć na chwilę do nas wpadasz:-)

Puchatku wczoraj nie zdążylam Ci życzyć udanego dnia w pracy, ale robię to teraz i ślę kopniaczka - może doleci i pomoże:-) I koniecznie czekam na relacje.

Niesamowita,Lenna,Bastra,Izabelko i wszystkie odpoczywające kobitki caluje was i życzę milego dnia.

Ja dziś czuje się do bani:-(Pogoda paskudna - zimno, choć jeszcze nie leje.Boli mnie chyba jajnik, wnioskuje więc że dziś chyba ten dzień i zamierzam go w pelni wykorzystać.Tylko czy to da rezultat?:eek:Aha jaka jest mniej wiecej tempka w dni owulacji? Nizsza czy wyższa?
 
Do góry