reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

Witam, witam!!! Jak Wam weekendzik minął? My rodzinnie się szwędaliśmy i odpoczywaliśmy ;-), od kompa też :-D:-D:-D...

Oliwcia ma się już dużo lepiej, czekamy jeszcze aż apetyt Jej wróci i już będzie calkiem cacy ;-). W sobotę byliśmy u lekarza i została osłuchana, pooglądana i wyszło, że zdrów jak ryba jest to nasze dziecię i to pewnie winowajcami są zęby no i jak mój wąż smarował Jej dziąsełka żelem to wymacał dziurkę, sprawdziłam i jest faktycznie - Oliwce wychodzi piąteczka, prawa, dolna i to dopiero pierwsza :szok:... Juz się boję co będzie dalej...

Dobra, zmykam wcisnąć w Młodą jakieś śniadanko, do klikania Laseczki, papatki :sorry2:
 
reklama
cześć dziewczyny!
Krycha ciesze sie, ze ta goraczka to tylko od zabków i że Oliwcia jeste zdrowa:-)A jak ona się teraz czuję, nadal goraczkuje?
A jak wy sie dziewczyny czujecie? Męczą was jakies ciążowe dolegliwości?Bo ja pierwszych miesięcy ciązy nie wspominam najlepiej:tak:Za to od drugiej połowy ciazy czułam sie świetnie:-)
U nas weekend minął dośc leniwie, a newet nudno:baffled: Ja w ogole jakoś ostatnio nudze sie. Chyba zaczynam marzyc o powrocie do pracy:tak:No bo ile można siedzieć w domu. No własnie policzyłam, ze już 18 miesiecy nie pracuje:szok: Krycha a ty nie masz czasem dość siedzenia w domu?
mpik82 zamierzasz posiedziec troche w domu z maluszkiem czy chcesz po macięzyńskim wrócić do pracy?
Miłego dzionka dziewczyny. Dbajcie o siebie;-)
 
Witajcie Kobitki
wink.gif

dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
Wszystkiego Najlepszego z okazji Naszego Święta
smile.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif
dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif
dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif
dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif
dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif
dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif

Mi mój mężulek już zrobił prezencik
smile.gif
dał mi go 5 marca
smile.gif

Dostałam od niego śliczny komplecik -kolczyki i wisiorek z kryształkami swaroskiego
smile.gif
taki zielono niebieskio żółto różowo fioletowy.. kryształki mienią się na wszystkie kolory tęczy
smile.gif


Dziś kończy mi się L4 i ide do gina- pracuje w szkole - Internat. I ciągle się zastanawiam czy przedłużać zwolnienie. Boje się godzin pracy = bo czasem pracuje sie do 22.30 a nast dnia na 6.30.. przecież ja nie dam rady tak bo ja juz o 21 w łóżku spie....
frown.gif
kurka wodna sama nie wiem- moj Mąż mowi, abym w domku siedziałą i od młodzieży przynajmniej żadnych chorob nie przyniose- bo one czesta choruja a ja jako jedyna młoda wychowawczyni wszystko łapie
frown.gif


ja sobie wyliczylam ze do 23 stycznia mam urlop macieżyński plus dodatkowe tygodnie za ferie (2tyg) plus za wakacje bo tez wtedy bedę na L4... wiec dodatkowe tygodnie , wyjdzie na to ze tak do marca... hm a potem do pracki
 
cześć dziewczyny!
Krycha ciesze sie, ze ta goraczka to tylko od zabków i że Oliwcia jeste zdrowa:-)A jak ona się teraz czuję, nadal goraczkuje?
A jak wy sie dziewczyny czujecie? Męczą was jakies ciążowe dolegliwości?Bo ja pierwszych miesięcy ciązy nie wspominam najlepiej:tak:Za to od drugiej połowy ciazy czułam sie świetnie:-)
U nas weekend minął dośc leniwie, a newet nudno:baffled: Ja w ogole jakoś ostatnio nudze sie. Chyba zaczynam marzyc o powrocie do pracy:tak:No bo ile można siedzieć w domu. No własnie policzyłam, ze już 18 miesiecy nie pracuje:szok: Krycha a ty nie masz czasem dość siedzenia w domu?
mpik82 zamierzasz posiedziec troche w domu z maluszkiem czy chcesz po macięzyńskim wrócić do pracy?
Miłego dzionka dziewczyny. Dbajcie o siebie;-)

Więc... Oliwce już gorączka zeszła, czasem się podniesie jeszcze do 38, ale już jest o niebo lepiej, tylko apetyt słabiutki i niestety jest częściej marudna i ospała... No i cały czas luźne kupiki :dry:... Szkoda mi Jej okropnie!!! Mam dość siedzenia w domu, pewnie, że mam, ale wytrzymam jeszcze trochę! Wiem, że Młoda na tym korzysta, później drugi Szkrab, a potem będę tęsknić za taką labą :-D No a moje samopoczucie generalnie jest oki, czasem mnie tylko jakaś niemoc złapie, o wczoraj np. myślałam, że się z wyra nie podniosę, ja nie wiem co mi było, ale ledwo się ruszałam za to dziś jest już super!

Witajcie Kobitki
wink.gif

dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
Wszystkiego Najlepszego z okazji Naszego Święta
smile.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif
dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif
dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif
dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif
dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif
dziekuje-kwiatek.gif
1_roza.gif
dziekuje-kwiatek.gif

Mi mój mężulek już zrobił prezencik
smile.gif
dał mi go 5 marca
smile.gif

Dostałam od niego śliczny komplecik -kolczyki i wisiorek z kryształkami swaroskiego
smile.gif
taki zielono niebieskio żółto różowo fioletowy.. kryształki mienią się na wszystkie kolory tęczy
smile.gif


Dziś kończy mi się L4 i ide do gina- pracuje w szkole - Internat. I ciągle się zastanawiam czy przedłużać zwolnienie. Boje się godzin pracy = bo czasem pracuje sie do 22.30 a nast dnia na 6.30.. przecież ja nie dam rady tak bo ja juz o 21 w łóżku spie....
frown.gif
kurka wodna sama nie wiem- moj Mąż mowi, abym w domku siedziałą i od młodzieży przynajmniej żadnych chorob nie przyniose- bo one czesta choruja a ja jako jedyna młoda wychowawczyni wszystko łapie
frown.gif


ja sobie wyliczylam ze do 23 stycznia mam urlop macieżyński plus dodatkowe tygodnie za ferie (2tyg) plus za wakacje bo tez wtedy bedę na L4... wiec dodatkowe tygodnie , wyjdzie na to ze tak do marca... hm a potem do pracki

Ja lecę w środę do fryzjera z okazji Dnia Kobiet :-D i już się doczekać nie mogę, bo moje włosy już żyją swoim życiem :cool2:... No nie wiem co Ci doradzić, ale mąż ma troszkę racji, chociaż z drugiej strony przed wszystkim się nie uchronisz! Ale te godziny pracy macie paskudne! A Ty jako ciężarna nie masz jakiś ulg w związku z nimi? Np. mniej godzin pracy, albo w jakiś bardzije przyjaznych godzinach?

No i dziewczyny - przyjmijcie życzenia Baby kochane od drugiej baby z samego rana. Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Wam, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniły, a Nas chłopy wyręczyli! My dziś drinki i kaweczki. Nasze święto dziś Babeczki :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja lecę w środę do fryzjera z okazji Dnia Kobiet :-D i już się doczekać nie mogę, bo moje włosy już żyją swoim życiem :cool2:... No nie wiem co Ci doradzić, ale mąż ma troszkę racji, chociaż z drugiej strony przed wszystkim się nie uchronisz! Ale te godziny pracy macie paskudne! A Ty jako ciężarna nie masz jakiś ulg w związku z nimi? Np. mniej godzin pracy, albo w jakiś bardzije przyjaznych godzinach?[/I][/B]

no właśnie jak bede mila mniej godzin to bede miala tylko zasadnicza i przynajmniej 300zl mniej do wyplaty,, a do 22.30 musi byc wychowawca .. i raczej pozostale kolezanki raczej sie nie zgodza abym ja pracowala jako jedyna w bardziej odpowiednich dla mnie godzinach czyli rannych ,,,,
ja od dzieci z internatu to juz w tym roku szkolnym bylam 2 razy na zwolnieniu na grypke i raz mialam grype jelitowa,,, to wszytko przynioslam od mlodziezy,,, bo przeciez do kazdego pokoju trzeba wejsc kilka razy a jak juz ktos jest chory to i czesciej, sprawdzic czy wszystko z nim w porządku:)

dobrze, ze z Oliwcią troszkę lepiej i ty tez glowa do gory:)

godzina 20.00


Właśnie wróciłam od GINA i moja dzidzia w 14tc ma 8cm
smile.gif

Super widać było kregosłupek - potem wrzuce foteczke
smile.gif
))
L4 przedłużone do 7kwietnia. Przed chwilą tez dzownił moj dyrektor z zyczeniami na dzien kobiet i powiedziałam mu ze prawdopodobnie wroce dopiero po macierzynskim,,,, chyba się zdziwił....
Pojde do niego w środe to sobie pogadamy jak to powiedział- juz się Boję
smile.gif
 
Ostatnia edycja:
no właśnie jak bede mila mniej godzin to bede miala tylko zasadnicza i przynajmniej 300zl mniej do wyplaty,, a do 22.30 musi byc wychowawca .. i raczej pozostale kolezanki raczej sie nie zgodza abym ja pracowala jako jedyna w bardziej odpowiednich dla mnie godzinach czyli rannych ,,,,
ja od dzieci z internatu to juz w tym roku szkolnym bylam 2 razy na zwolnieniu na grypke i raz mialam grype jelitowa,,, to wszytko przynioslam od mlodziezy,,, bo przeciez do kazdego pokoju trzeba wejsc kilka razy a jak juz ktos jest chory to i czesciej, sprawdzic czy wszystko z nim w porządku:)

dobrze, ze z Oliwcią troszkę lepiej i ty tez glowa do gory:)

godzina 20.00


Właśnie wróciłam od GINA i moja dzidzia w 14tc ma 8cm
smile.gif

Super widać było kregosłupek - potem wrzuce foteczke
smile.gif
))
L4 przedłużone do 7kwietnia. Przed chwilą tez dzownił moj dyrektor z zyczeniami na dzien kobiet i powiedziałam mu ze prawdopodobnie wroce dopiero po macierzynskim,,,, chyba się zdziwił....
Pojde do niego w środe to sobie pogadamy jak to powiedział- juz się Boję
smile.gif

Ech, to sytuacja faktycznie nienajlepsza, ale widzę, że sprawę już załatwiłaś i L4 przedłużone ;-)! Oj, domyślam się co czujesz w tej chwili :tak::tak::tak: ja kolejne usg będę miała dopiero jak w Polsce będę a tutaj wyznaczyli mi termin w lipcu :dry:, no, ale mają inny system i najchętniej w ogóle by nie zaglądali do Maleństw! Ale nic to, przejdę się do dr Wróbla 3d zrobię i mam nadzieję, że dowiem się kto we mnie siedzi :-)! A Tobie cos powiedzieli w tej kwestii czy nie chcecie wiedzieć?

Zmykam już spać, słodkich snów życzę :sorry2:

Aaaaa, bo ciągle zapominam - myślałaś już nad którymś wózeczkiem dla maleństwa?
 
Hej Krycha:)
Dziewczynki - oto mój skarbek- z wczorajszego USG;-)
Mężuś był przy mnie i nie mógł się nadziwić, że dziziolek tak szybko urósl. 22.02 miał prawie 5,5cm teraz 8cm
smile.gif

co do płci to gin powiedział, ze jak przyjde za miesiąc to może już coś będzie wiadomo, teraz nic nie widać
smile.gif

wczoraj 13tc5d :-)
Miałam juz usg przez brzuszek, moj M stał zaciekawiony, bo to nowość dla niego, wczesnije było dowcipne:)

co do rozmowy z dyrektorem, pewnie tak sobie chce pogadac, bo sama powiedziałam, że zamierzałam do niego przyjść. Mam nadzieje, że zły nie będzie, w końcu to oświata, duzy kontakt z dziecmi, wiec powinien zrozumiec:)

Co do wózeczków to mam już upatrzony - MIKADO - 48KOLORÓW - 4 MODELE + SUPER GRATISY (936301244) - Aukcje internetowe Allegro a tu fajna stronka z opiniami na temat wózków -m.in MOKADO jest duuzo opini na róznych wątkach, nie tylko ten- Mikado ox ford ► Forum aleWozki.pl
 

Załączniki

  • dzidzia 08.03.10..jpg
    dzidzia 08.03.10..jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
Dziendoberek kobitki!
Ale mam dzis dobry humor. Pewnie dlatego, że przestały mnie wreszcie nerki boleć:-D:-D:-Dno i nie latam juz co pół godz na siusiu:-D:-D:-D
mpik82 dyrektorem sie nie przejmuj. Powiedz mu, ze lakarz kazał ci isc na zwolnienie:tak::tak:
Ja tez pracowałam w szkole, ale jako nauczycielka w specjalnej szkole zawodowej:-)byłam w tej super sytuacji, ze w maju dowiedziałam sie o ciazy a w czerwcu juz były wakacje;-)po wakacjach wrociłam na 2 miesiące do parcy. Myslałam, ze dłużej popracuje ale nie dawałam rady, bo dojaeżadzałam do Wrocka:tak:Troche sie tez wystraszyłam jak do klasy wpadł jakiś uczeń i o mały włos nie uderzył mnie w brzuch. Tylko ze moja kochana pani dyrektor, od poczatku mi powtarzała ze dzieciatko najwazniejsze:-):-)powiem wam ze przełozonych w tej szkole to ja cudownych miałam:-):-)tylko, ze do pracy to ja tam juz nie wróce. Nie dam rady dojezdzac do Wrocławia przy małym dziecku:-:)-(A szkoda, bo pracowało mi sie tam super.
Mpik82 skoro ciągle łapałas infekcje od dzieciaków to dobrze ze poszłaś na zwolnienie:tak::tak:Infekcje a szczególnie te wirusowe są w ciazy niebezpieczne. Maluszek najważniejszy:tak:Dyrektor na pewno znajdzie jakieś zastępstwo:tak:
A tak w ogole to nie wiedziłam ze jak na wakacjach jest sie na zwolnieniu to ci później to wolne oddają. hmmm dobrze wiedzieć;-)Ja miałam takie szczescie, ze macieżyński skończył mi sie 1 dzień przed wakacjami:tak:Młoda wiedziała kiedy sie urodzić:tak:
A wozeczki mikado bardzo mi się podobają:-)FAjne kolorki mają :tak:
Krycha nie martw sie Oliwcia poczuje sie lepiej to bedzie wcinać jak szalona. Powiem ci szczerze, ze nasz padiatra uważa ze biegunka i wysoka goraczka nie mają prawa byc przy ząbkowaniu.Co najwyżej stan podgoraczkowy.W sumie to sie z nim zgadzam. Może Oliwia złapała po prostu infekcje wirusową.:tak:
Zmykam dziewczyny. Miłego dnia zycze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Laseczki!!! U nas w końcu zdrowie powróciło na dobre, ząb coraz bardziej się przebija, a i z drugiej strony spuchnięte jak nie wiem, znaczy coś się dzieje! Młoda zaczęła jeść i dużo mniej marudzi - no żyć nie umierać :-D:-D:-D! Troszkę nie zaglądałam, sorki, ale czasu mi zbrakło... A co u Was? Jak samopoczucie??? I zdróweczko?

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, buziaki, papatki :sorry2:
 
Do góry