reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

Dziewczynki, mnie nie będzie jakiś czas, dokładniej jakoś do poniedziałku.. Nie zapomnijcie o mnie, proszę :sorry2:... Rodzinka się do mnie jutro zjeżdża i nie bardzo będę miała czas na kompa ;-)

Pozdrawiam serdecznie, buziaki, papatki :-D

:-) Baw się dobrze z rodzinką:-)
 
reklama
Dzień dobry :sorry2:... Czemu moje dziecko tak wcześnie wstaje, ajć... Dzisiaj zrobiła nam pobudkę o 05:20, udało mi się Ją przetrzymać do 06:00, więcej już nie :dry: zaczęła mi wkładać papcie do ręki i koniec, trzeba było wstać! Ale oto jestem i witam się z Wami :-):-):-)

Pobyt rodzinki był super, choć bardzo króciutki... Smutno mi do dziś, że już pojechali, ba, że już są nawet w Polsce, choć chyba wolę mieć świadomość, że są właśnie tam nż tu, u mojej siotry (bo dużo bliżej ;-)). Z niecierpiwościa odliczam dni kiedy w końcu przylecimy, bo już jestem zmęczona Irlandią! Heh, koniecznie muszę odwiedzić ta salę zabaw, może uda nam się umówić i spotkać :tak:

Zmykam nakarmić głodomora, ale tu wróce dzisiaj jeszcze! Pa Laseczki :-)


Oj, oj, oj, a Was Kobitki gdzie wcięło??? Zagladam a tu tylko mój post... Mam nadzieję, że jutro już będziecie :-D. Słodkich snów życzę i idę się połozyć, bo coś mi się słabawo robi :sorry2:...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kRYCHA, fajnie, że spotkanko z rodzinką było przyjemne:-)
Tu pogoda śliczna, słonko świeci i jest naprawdę wiosennie:-) ale ma być tak tylko do soboty, potem zimniej..:( nio cóż za dobrze by było:)
 
Elo! Wpadłam się przywitać :sorry2:... Nie mam czasu, bo Młoda katar zlapała i marudna taka, że szok :szok:. Nie pozwala mi nic robić tylko mam siedzić na kanapie i pozwalać się walać po sobie no i przytulać... Tak mi Jej szkoda Bidna! Cholerne katarzysko :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mpik82, głowa do góry, w końcu taka pogoda nie będzie wietrznie ;-)! Lada chwila lato przyjdzie i słonko będzie grzało non stop :-D

Dobra, zmykam, słodkich snów, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Hej dziewuszki
smile.gif

ale mnie wczoraj ścieło, poszłam spać po 19.00, ale przez to, że było mi tak strasznie zimno w stopy, nie mogłam je rozgrzać, nie mogłam usnąć i dopiero jak mi Pawcio zrobił termoforek udało mi się usnąć koło 20.00. za to w nocy coś mnie brzusio bolał, siusiu się chciało, pić i tak od 3-4.40 spać nie mogłam, potem jak usnełam to i tak obudziłam się o 6.50... ależ głodna jestem, az mi brzusio burczy głośno
smile.gif
DZIDZIA ce jeść ehhehe
 
witajcie kolezanki ja nie wiem czy juz pisałm na Waszym wątku, mam nadzieje ze mnie przyjmiecie nie ejstes świdniczanka ale szczawianką:-D:-Dto jakies 25 km od Świdnicy
 
Dzień dobry mamusie!!! U nas dziś paskudna pogoda, szaro, buro i do kitu :dry:... Czeka nas dzień w domu, dobrze, że chociaż w weekend troche pośmigaliśmy, bo przez nie wychodzenie z domu w czwartek i piątek Młoda by chyba zwariowała :szok:;-)... Katar nadal panuje, teraz jeszcze ja podłapałam, ale na całe szczęście Oliwka ma już mniejszy i nie zatyka Ją podczas snu, uffff.... Ja tam sobie dam radę, ale Jej mi strasznie szkoda! No i stwierdziłam wczoraj, że zaczął nam się już bunt dwulatka. Pyza zrobiła się okropnie nieznośna, niezdecydowana i rzuca fochami jak nie wiem... Dodatkowo ma wstrętną manię rzucania się na podłogę i uderzanie głową w podłogę, ewentualnie w inne powierzchnie przez co łazi z siniakami na czole :-(... Muszę Ją jakoś przekonać żeby inaczej się wyładowywała, bo zaczynam się mocno o Nią martwić... No, to tak po krótce co u nas :-)...

A jak Wam minął weekend? Widzę, że coś pustawo... Gdzież to koleżanki wywiwało, co???

witajcie kolezanki ja nie wiem czy juz pisałm na Waszym wątku, mam nadzieje ze mnie przyjmiecie nie ejstes świdniczanka ale szczawianką:-D:-Dto jakies 25 km od Świdnicy

Bardzo nam będzie miło jak z nami zostaniesz i poklikasz :tak:! Tak blisko masz do Świdnicy, że jak nic nasza jesteś :-D:-D:-D:-D! Rozgość się i pisz co u Ciebie :sorry2:

Mpik82, jak się czujesz? Kolejny tydzień za nami ;-)... Czujesz już może ruchy Maluszka? Ja nadal niet, ale mam bardzo dużo wód, więc to pewnie przez to :sorry2:! Ale chciałabym już móc Szkraba czuć, byłabym spokojniejsza....


Spływam na śniadanko, bo już mnie mocno ssie, no, ale musiałam tu zaglądnąć i się przywitać :tak:. Miłego dnia życzę, pozdrawiam i do później ;-)
 
Cześć Mamuśki!
Oj dawno mnie tutaj nie było, bo spalił mi się komputer:baffled:chyba juz nie da sie go uratować, teraz korzystam z kompa siostry:tak:Normalnie czuje sie odcięta od świata, ale za to więcej książek czytam:tak:Wszysto ma swoje dobre strony;-)
Moją Zośke tez własnie jakies katarzysko bierze a mieliśmy jechac na świeta do teściów. Jak młoda sie rozchoruje i nie pojedziemy to znów tesciowa bedzie wielce obrazona:baffled:Aczkolwiek z checią spędziłabym te swieta w domu;-)
MAm nadzieje ze wy sie kochane przyszłe mamusie dobrze czujecie:tak:i ze dbacie o siebie:-)
Zmykam juz. bede teraz zaglądać zedziej niestety:-(NA szczęscie piętro niżej mam siostre i zawsze mogę skorzystać z jej kompa:tak:
 
reklama
hej
Ja jeszcze nie czuje ruchów maleństwa, czasem mi się zdaje, że coś tam się przesuwa ale to tyle:) ehh
mam nadzieje, że niebawem dostane jakiś znak od dzidzi:) czekam tez z utesknieniem na 7kwietnia na usg:-)

U nas dzis ladna pogoda nawet, tylko troszke wietrznie, nio ale nie pada to juz plus:)
WItam nową mausie ze szczawna;)

Dbam o siebie, ale chyba w sobote troszke za duzo sie nasprzatalam, czy co, bo boli mnie troszke pod brzuszkiem, jak chodze najbardziej:( mam nadzieje, ze mi to przejdzie

Buziaki i do milego
 
Do góry