reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

Troszkę o mnie :-)
Jestem mamą 16- miesięcznego Ignasia. Świdniczanką jestem od 4 lat, ale jakoś nie mogę się w Świdnicę wpasować (pochodzę z Wrocławia).


mpik82, też klikałam na wizażu, tylko na wrześniowo - październikowych 2008... dopóki nam wątku nie zamknęli.:dry:
 
reklama
Witam Cię Peperomio :-D! Ależ się cieszę, że mój drobny apel Cię przekonał ;-)... Widzę, że mamy dzieciaczki w tym samym wieku! Powiadasz, że nie możesz się wpasować, hm... Niestety wiem o czym mówisz! Ja obecnie mieszkam w Irlandii i czuję się tu tak obco :-(... A to dodatkowo przecież inny kraj, inne obyczaje, ludzie też jakcyś inni... I już nie mogę się doczekać kiedy wrócę do domciu, do Świdnicy! Wrocław, piękne miasto, ale, jak dla mnie, na chwilkę - tak żeby tam przyjechać, ale nie mieszkać. Nie przepadam za dużymi miastami, tak szybko życie w nich płynie... Dla mnie optymalnym miaste jest takie, które na nogach przejdę w godzinę z jednego końca na drugi ;-):-D! Ale haotycznie to wszystko napisałam, mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi... Ostatnio mam problemy ze skupieniem się i wysławianiem, ale to też raczej mogę zrzucić na "stan błogosławiony" :cool2:! Peperomia , a w której części Świdnicy mieszkasz?

Do klikania Laseczki, papatki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Troszkę o mnie :-)
Jestem mamą 16- miesięcznego Ignasia. Świdniczanką jestem od 4 lat, ale jakoś nie mogę się w Świdnicę wpasować (pochodzę z Wrocławia).


mpik82, też klikałam na wizażu, tylko na wrześniowo - październikowych 2008... dopóki nam wątku nie zamknęli.:dry:
witaj:)
ja jestem na wątku mamuś wrzesniowio-pażdziernikowych 2010:) he
Znajoma ma synka Ignasia jakos w lutym będzie miał rok:)
jestem z zarzecza a ty?
Do miłego :-)
 
:-) no mi do tego sklepiak jakos nie potrodze:) ale faktycznie wszystko tam można znaleść i wszystko zawsze świeżutkie i smaczne:)
Jak synuś się chowa, pracujesz?
ja obecnie na L4 jestem, bo przez te mdłości nie mogę normalnie funkcjonować:(((
Buziaki i do miłego
 
Hejka! No i jak to się stało? Cały dzień tu wczoraj zaglądałam i nic, a jak już zwinęłam pośladki to się pojawiłyście ;-):-D... Dziś troszkę późno się witam, ale byłyśmy z Oliwką w takiej bawialni dla dzieciufff no i kawał drogi miałyśmy do przejścia i nam troszkę zeszło... Ale dzieć wybawiony, obie dotlenione jesteśmy i zmęczone na maxa :-p...

Mieszkam praktycznie w samym Rynku :)



A Wrocław ... no właśnie to jego szybkie tempo uwielbiam i tego mi najbardziej w Świdnicy brakuje. Ale nie powiem... Świdnica ma tez swoje dobre strony, np niezastąpiony sklepik warzywny na Łukowej :tak:

Przy samym Rynku, hm... To troszke głośno masz chyba... Podzielam opinię na temat tego warzywniaka! Czasem udaje nam się tam zakupy porobić ;-)

:-) no mi do tego sklepiak jakos nie potrodze:) ale faktycznie wszystko tam można znaleść i wszystko zawsze świeżutkie i smaczne:)
Jak synuś się chowa, pracujesz?
ja obecnie na L4 jestem, bo przez te mdłości nie mogę normalnie funkcjonować:(((
Buziaki i do miłego

Poodpoczywaj sobie póki możesz :sorry2: i ile się da, bo później będziesz potrzebna Maleństwu i to na każde zawołanie praktycznie będziesz biegać ;-)! A postanowiłaś już jak będziesz karmić? Pierś czy butla?

Zmykam póki co, ale będę zaglądać :-D, buźka :cool2:
 
Jak synuś się chowa, pracujesz?
Synusiowi w tej chwili wyzynają się górne trójki (zęby oczne) ... od tygodnia meczy go katar, dziaij doszedł kaszel ... pewnie jutro znow odwiedzimy naszego doktora.

Ogólnie moje dziecię to żywe srebro, wszędzie go pełno, wszystko musi zobaczyć, wszystko chce robic samodzielnie. Staram się jak najwięcej mu udostępniać ta samodzielność (próby ubierania się, mycia ząbków itd), dlatego często nie wyrabiamy z czasem, z drugiej strony wierzę że jeśli teraz pozwolę mu na ta samodzielność to w przyszłości będzie wierzył w siebie i w to że potrafi.

Co do pracy ... pracuję, ale juz na swoim. Chce max czasu poświecić małemu, a w przypadku pracy u kogoś nie byłoby takiej możliwości.

Przy samym Rynku, hm... To troszke głośno masz chyba...
Niestety i głośno i bardzo malo zieleni .

Krycha, z jakiego miesiąca jest Twoja Oliwcia?
 
Synusiowi w tej chwili wyzynają się górne trójki (zęby oczne) ... od tygodnia meczy go katar, dziaij doszedł kaszel ... pewnie jutro znow odwiedzimy naszego doktora.

Ogólnie moje dziecię to żywe srebro, wszędzie go pełno, wszystko musi zobaczyć, wszystko chce robic samodzielnie. Staram się jak najwięcej mu udostępniać ta samodzielność (próby ubierania się, mycia ząbków itd), dlatego często nie wyrabiamy z czasem, z drugiej strony wierzę że jeśli teraz pozwolę mu na ta samodzielność to w przyszłości będzie wierzył w siebie i w to że potrafi.

Co do pracy ... pracuję, ale juz na swoim. Chce max czasu poświecić małemu, a w przypadku pracy u kogoś nie byłoby takiej możliwości.


Niestety i głośno i bardzo malo zieleni .

Krycha, z jakiego miesiąca jest Twoja Oliwcia?

Oliwcia jest z września, a Twój Ignaś? Mało zieleni powiadasz, oj żebyś zobaczyła ja my tutaj mało zieleni mamy... Ty to do parków masz blisko, Pl. Św. Malgorzaty jeszcze bliżej, od biedy... A tu malutki parczek, który przejdziesz w 15 minut i jak na spacerniaku, ale to są inne realia! Moja Oliwka nie jest taka samodzielna niestety i na moje oko taki z Niej bardziej dzieciuch jeszcze, ale mam nadzieje, że się to zmieni jak drugie dziecię na świat przyjdzie ;-)
 
reklama
Do góry