reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

Jestem, jestem :-D:-D:-D! Ale super, że kolejna mamusia dołączyła :tak:, zwłaszcza, że tak jakoś się tu samotna czułam hahahahahahahahahahahahaha, chyba trzeba by było "ścignąć" reszte mamuś, które kiedyś tu były aktywne ;-)!

Dobra, krótko o sobie :sorry2:, żebyś wiedziała z kim masz do czynienia - jak już wspominałam w pierwszym swoim poście tutaj, aktualnie mieszkam poza krajem, ale mamy plana z mężowskim w grudniu tego roku to już zmienić :-D! Jestem mamą 16 miesięcznej Oliwci, która jest kochaną łobuziarą i złośnicą, no, ale podkreślam kochaną ;-)! Obecnie spodziewamy się drugiego Maleństwa, ale jesteśmy dopiero na samym początku... W Świdnicy mieszkałam na Zarzeczu, a teraz, hm... Generalnie mamy swoje gniazdko na Parkowej, ale będzie za malutkie dla naszej czwóreczki i trzeba będzie poszukać czegoś większego, ale to odległe plany... A Ty skąd jesteś ze Świdnicy?

Tak mi po głowie chodzi, a może my się juz znamy :-D:-D:-D???? W końcu nasze miasto do dużych nie należy ;-)...

Aha, zapomniałam, mam, 28 lat, więc patrząc na Twojego nick'a to tak jakoś podobnie wiekowo jesteśmy :blink:

Muszę teraz zmykać, ale od dziś będę zaglądać tu częściej :tak::tak::tak: pozdrawiam serdecznie i do klikania :-)
 
reklama
:) hej
fajnie, ze odpisałaś, ja też jestem z zarzecza, chodziłam do 13stki:)
My jesteśmy młodym małżeństwem - w lipcu był ślub- i postanowiliśmy zacząć starania w grudniu:) i były celne:) za pierwszym razem:)) heeh :-)
ja jestem jeszcze na innym forum wrześniowo-pażdziernikowych mam na wizażu:) zaglądnij tam czasem Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKOWE2010 - Strona 22 - Forum Wizaz.pl
Fajnie, ze ktos ze świdnicy w końcu się odezwał:!!!!
 
:) hej
fajnie, ze odpisałaś, ja też jestem z zarzecza, chodziłam do 13stki:)
My jesteśmy młodym małżeństwem - w lipcu był ślub- i postanowiliśmy zacząć starania w grudniu:) i były celne:) za pierwszym razem:)) heeh :-)
ja jestem jeszcze na innym forum wrześniowo-pażdziernikowych mam na wizażu:) zaglądnij tam czasem Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKOWE2010 - Strona 22 - Forum Wizaz.pl
Fajnie, ze ktos ze świdnicy w końcu się odezwał:!!!!

No, to jak jesteś z Zarzecza to powinnam Cię kojarzyć ;-)! Ja mieszkałam na Piotra Skargi tym bliżej stacji benzynowej. Gratuluję :tak::-D pewnie jesteście przeszczęśliwi, co? Pamiętam, że my długo, długo uwierzyć nie mogliśmy, że ktosik jest już z nami, teraz z resztą też nam ciężko :-)... W sobotę idziemy na usg, więc na własnie oczy zobaczymy to może będzie prościej :blink:! za zaproszenie dziękuję, może skorzystam, chociaż przyznam, że mogę nie dać rady, bo szaleję na innych wątkach, a czasu za wiele nie mam, ale będę pamiętać! Aaaa, ja chodziłam do SP6 akurat, ale i tak myślę, że gdzieś się mijałyśmy nie raz ;-)
 
Ja mieszkam blisko przedmiescia:)
Ja byłam u lekarza 11ego i już widziałam Naszą kropeczkę i jej cudowne serduszko, Moj mężulek dopiero wtedy chyba tak naprawde uwierzył, że w brzuszku ktoś mieszka hehe.
Pozdrawiam i do miłego klikania:)
 
Ja mieszkam blisko przedmiescia:)
Ja byłam u lekarza 11ego i już widziałam Naszą kropeczkę i jej cudowne serduszko, Moj mężulek dopiero wtedy chyba tak naprawde uwierzył, że w brzuszku ktoś mieszka hehe.
Pozdrawiam i do miłego klikania:)

A na kiedy masz termin? U nas wyszło, że na 05.09, a Oliwcia urodziła się 04.09 ;-)...

Również pozdrawiam, trzymaj się cieplutko, papatki :sorry2:
 
termin mam na 09.09 tak mi wyliczył gin :-)

Heh, znaczy terminowo jesteśmy podobnie :-D! I jak się czujesz? Ja na całe szczęście nie odczuwam żadnych dolegliwości mdłościowych, tylko więcje zmęczona jestem, czasem mnie bezsenność łapie i zgaga, ale ogólnie jest git! Aaaa i humorki mam takie, że :szok::szok::szok: szkoda gadać, sama ze sobą dojść do ładu nie mogę :-p:-D!

Muszę zmykać póki co... Miłego dzionka życzę, narka :cool2:
 
Heh, znaczy terminowo jesteśmy podobnie :-D! I jak się czujesz? Ja na całe szczęście nie odczuwam żadnych dolegliwości mdłościowych, tylko więcje zmęczona jestem, czasem mnie bezsenność łapie i zgaga, ale ogólnie jest git! Aaaa i humorki mam takie, że :szok::szok::szok: szkoda gadać, sama ze sobą dojść do ładu nie mogę :-p:-D!

Muszę zmykać póki co... Miłego dzionka życzę, narka :cool2:
Ja niestety odczuwam mega mdłości nawet do sklepu nie moge iść...
w nocy wstaje do wc z 6 razy.. i przez to nie wyspana jestem:)

Tobie również miłego DNIA:) Pozdrawiam i do miłego
 
Hejka! Wpadłam się przywitać no i kontorlnie na pewno będę zaglądać co by Cię tu samej nie zostawiać ;-)

Ja niestety odczuwam mega mdłości nawet do sklepu nie moge iść...
w nocy wstaje do wc z 6 razy.. i przez to nie wyspana jestem:)

Nie zazdroszczę tych mdłości, ale powinny przejść po 3 miesiącu, więc cierpliwości życzę no i oczywiście żeby jak najszybciej się skończyły... Mi ostatnio przyszło zmagać się z jakimś paskudnym wirusem pokarmowym i do dziś mnie jeszcze troszkę trzyma i dzięki temu pokłon składam tym mamusią które bidne muszą się męczyć...

Póki co zmykam, bo Oliwcię trzeba położyc spać i węża do pracy wyprawić ;-)! Miłego dzionka, do klikania, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
Hejka! Wpadłam się przywitać no i kontorlnie na pewno będę zaglądać co by Cię tu samej nie zostawiać ;-)

Nie zazdroszczę tych mdłości, ale powinny przejść po 3 miesiącu, więc cierpliwości życzę no i oczywiście żeby jak najszybciej się skończyły... Mi ostatnio przyszło zmagać się z jakimś paskudnym wirusem pokarmowym i do dziś mnie jeszcze troszkę trzyma i dzięki temu pokłon składam tym mamusią które bidne muszą się męczyć...

Póki co zmykam, bo Oliwcię trzeba położyc spać i węża do pracy wyprawić ;-)! Miłego dzionka, do klikania, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Fajnie, ze zaglądasz:) ja dzis byłam na wynikach, do odbioru po 15.00 mężus odbierze:)
ja srednio sie czuje, dzień jak co dzień:) Mdłości masakryczne...

widzę, że masz nowy suwaczek.. wracasz do Pl za 4 miechy.. dasz radę? Pokonać tyle km..?
Pozdrawiam:)
 
Do góry