reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

reklama
Czyli Oliwcia jest starsza :), Ignaś jest z 19 :)

Ignacy właśnie odkrył nowe słowo "Ciach-ciach" -> nożyczki :)

Oj, niedużo jak widzę, co to jest 15 dni :-D! Brawo dla Ignasia, madry z Niego chłopczyk widzę :tak::-):tak:

Zmykam już, bo mi się strasznie oczy kleją! Młoda zasnęła w mig, chyba na mnie kolej przyszła :sorry2: dobranoc...
 
Oj, niedużo jak widzę, co to jest 15 dni :-D
Teraz to jest nie dużo, ale jak sobie przypomnę to czekanie na rozwiązanie :sorry2:
W tym czasie młody tak rósł, że co godzinę musiałam smarować kremem ten mój brzuchol bo mi skóra po prostu trzeszczała , a o gigantycznych rozstępach to już nie wspomnę...
Ale warto było!
 
Teraz to jest nie dużo, ale jak sobie przypomnę to czekanie na rozwiązanie :sorry2:
W tym czasie młody tak rósł, że co godzinę musiałam smarować kremem ten mój brzuchol bo mi skóra po prostu trzeszczała , a o gigantycznych rozstępach to już nie wspomnę...
Ale warto było!

Pewniw, że warto :tak:! A jak duży Ignaś się urodził? Oliwka miała całe 2600 i 49 cm długa :-D:-D:-D:-D zaznaczam - NIE JEST WCZEŚNIAKIEM! Tak jakoś wyszło ;-)...
 
Mpik82, a z Tobą co się dzieje? Mam nadzieję, że Twoje mdłości nie nabrały na sile?
Jestem jestem:)
mdłości są dalej, doszły zaparcia, dziś kupiłam sobie syrop więc myśle, ze coś w końcu :ruszy: hehe męczy mnie to okropnie
Ja właśnie po śniadanku:)
ALE pogoda, jest okropnie. zima znow szaleje:(

a co tam u WAS, krycha, jak Ty się czujesz?
 
Hejka! No właśnie też już po śniadaniu, jakoś się do niego dzisiaj zabrać nie mogłam :baffled::-D

Jestem jestem:)
mdłości są dalej, doszły zaparcia, dziś kupiłam sobie syrop więc myśle, ze coś w końcu :ruszy: hehe męczy mnie to okropnie
Ja właśnie po śniadanku:)
ALE pogoda, jest okropnie. zima znow szaleje:(

a co tam u WAS, krycha, jak Ty się czujesz?

Ale się nameczysz, ale pamiętaj, że ten stan nie trwa wiecznie ;-):tak::-)! A ja czuję się lepiej, dziękuję, tylko spać mnie się chce ooookkkkkrrrrrooooopppppnnnniiiiieeeeee, ale Oliwcię trzeba pilnować :sorry2:... Dobrze, że wczoraj ugotowałam sobie mięsko z sosikiem warzywnym to dziś tylko ryż albo kaszę dogotuję i obiad mam :-D:-D:-D, więc mogę spokojnie się pobyczyć, a po drzemce Młodej idziemy w gości, na "kawkę", a co! Ja pogadam sobie trochę z dorosła osobą :-p, a Oliwcia "pobawi" się z kolegą :cool2:

Miłego dzionka i do klikania :blink:
 
reklama
Do góry