reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

Hej mamusie! Widzę, że przygotowania świąteczne pochłonęły Was do reszty :sorry2:... Zostawiam dla Was życzenia...

Aby te Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam,

W koncu znalazlam chwile zeby napisac... Mieszkam w świdnicy kolo parku centralnego, od czerwca 2010roku, przeprowadzilam sie z mezem z wroclawia. Moj synek Gabrys konczy dzisiaj 5miesiecy, ja mam 20 lat. Co chcecie wiedziec jeszcze o mnie, pytajcie to odpowiem,

pozdrawiam Paulina:)
 
Hej, hej! Melduję się po dłuższej przerwie :-) żyjemy i mamy się dobrze ;-)! Ale widzę pustawo coś tutaj... Laseczki, gdzie Wy????

PaulaSWIDNICA, to widzę, że masz bliziutko na zdrowe spacery :-). I jak Ci się mieszka w Świdnicy? Odnaleźliście się? Przyznam szczerze, że ja nie przepadam za wielkimi miastami, jakos tak życie tam toczy się szybko za szybko jak dla mnie :-D:-D:-D Ta nasza Świdnica jest dla mnie akurat i tęsknie okropnie, ale jeszcze troszkę! A jak chrzciny, udane? Oj, jak przylecę teraz w maju to też mnie organizacja tej uroczystości czeka... Mam nadzieję, że nie będzie problemu z lokalem, bo czas mamy ograniczony. No, zobaczymy...

Mpik82, a Ty gdzie???? Jak Milenka się miewa?


Pozdrawiam gorąco, do klikania, pa :sorry:
 
witajcie kobietki
jest tu ktoś jeszcze?
Ja jestem z Dzierżoniowa, ale zastanawiam się nad porodem w Świdnicy więc chciałam poznać wasze opinie i informacje jak nalezy się przygotować, co zabrać?
 
witajcie babeczki!
mam nadzieje , ze nasze forum ruszy na nowo. Jestem ze Swidnicy, ale od 7 lat mieszkam w Irlandii. Mam corcie 5letnia-Alicje i oczekuje kolejnego dzidziusia ale to dopiero poczatek bo to 7 tydzien. czy wiecie cos o dobrych ginach w Swidnicy, gdzie najlepiej pojsc na badania bo bede na swieta w Polsce i chcialabym wszystko posprawdzac (tutaj w irlandii opieka nad ciezarowkami jest tragiczna)
 
reklama
Witajcie mamuśki ze Świdnicy :-)
Jakoś cicho tu u nas...a mam pytanie do was.
Rodziła któraś z was w Latawcu w Świdnicy? Jakie są wasze wrażenia, opinie?
 
Do góry