reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

Margolisku naprawdę pogratulować, ja też tyle przytyłam a mam jednego dzieciaka, który w dodatku waży mniej niż jedno twoje ;)
 
reklama
A ja właśnie zażeram czekoladę i moja waga mi totalnie zwisa! ;) :D ;D Ale ważę 65kg (no po obiadku to może 66 ;)), więc chyba nie jest tak źle. ;D
 
A gdy ja bylam w ta srode na kontroli wazona, to okazalo sie, ze chyba zaczynam nadrabiac z waga, bo obecnie mam 75kg, czyli 9kg na plusie!! Czyli w ciagu 3 tygodni doszlo mi 1.5kg! Nadrabiam zaleglosci ;D ale mam nadzieje, ze do porodu juz ewentualnie tylko z kilogram przybedzie i koniec! Ale apetyt mi dopisuje ;D niestety...Oby zatrzymalo sie na +10kg...
 
reklama
Do góry