reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

Nie chcę Cię Mysiu bardzo martwić,ale mnei po porodzie od razu ubyło 7kg :p z czego maly wązył prawie 4kg ;)
 
reklama
U tych które przytyły do 12 kg może zejśc wszystko albo odrazu albo w szybkim czasie.Zresztą jak się maleństwa urodzą nie będziemy miały czasu na nic w tym na jedzenie :p wiec każda powinna coś zchudnąc.
 
Ja pocieszam się tym że czytałam, że kobiety które przed ciążą były szczupłe moga przytyć więcej, natomiast jeżeli za dużo utyją te które już przed zajściem w ciążę miały nadwagę to one mają sie zdecydowanie gorzej ;) ja zaliczam sie do tych pierwszych więc się nie martwię ;)
 
A ja się nieco zagapiłam i okazuje się,że nie 9,5 a 10,5kg przybrałam ;D ale zupełnie się tym nie martwię ;D
 
A ja Wam powiem, że mam już totalnie w d...e ile jeszcze przytyję. Na początku mi jeszcze zależało żeby za dużo nie przytyć, ale teraz i tak już jestem gruba i brzydka i tak mam rozstępy na brzuchu, chociaż tak sie starałam żeby się nie pojawiły, i tak sie źle czuję z tymi kilogramami, że 5 kg w tą czy w tamtą stronę to mi totalnie już zwisa i powiewa :( :( :mad:
I jak widać nie jestem coś w humorze, ale jeszcze dodatkowo mąż mnie wk..wił, więc nie ma się co dziwić.Już mu zapowiedziałam, że jak będę miała brzydki, obwisły brzuch z licznymi rozstępami to idę na operację plastyczną i guzik mnie obchodzi ile to będzie kosztować!!!! :(
 
Renee mam takie samo podejście do tego. Na początku starałam się ograniczać słodyczę i w miarę możliwości dużo się ruszać I co z tego na dzień dzisiejszy mam +15kg. Mam gdzieś ile przytyłam, brzuch i tak by był. Będę się martwić po porodzie jak się tego pozbyć :p
 
No nie, jakby mi przybylo 18kg, to chyba bym chodzić nie mogła, bo by mi kolana nie wytrzymały! U mnie na razie (odpukać) +10kg i i tak mi ciężko.
Nie wiem, jak wy sobie dajecie radę z taką wagą? Podziwiam, zwłaszcze "Mamy podwójne" :-*
 
reklama
Do góry