reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

Witam!
U mnie dziś rano było na wadze 64 kilo. Czyli od początku ciąży przytyłam 5 kg. Brzuszek widać, więc umieszcze się w brzuszkowej galerii.
Pozdrawiam
          Monika
 
reklama
Szczęściem te 73kg powoli zaczyna się obniżać,i teraz jestem pewna,że to tylko świateczne pojadanie to spowodowało ;D
 
A jak Was wszystkie pociesze bo mam 80kg czyli najwiecej z Was wszystkich. Od poczetku ciąży przytyłam 4 kg wiec narazie jeszcze nie bede płakać że za dużo. Zreszta szczerze mówiac to w zime 2kg poszły mi do przodu wiec wygladam lekko tuftowato. Przesle fotke po weekendzie jak mi Miesiek zrobi:)
 
Ja przekroczyłam magiczną 70-dziesiątkę ;)

ważę 70,5 kg czyli przytyłam od początku ciąży 7,5 kg.....pięęęęęęęęknie :p
 
Aguś! Nie przejmuj się ! Dla nas norma jest między 17 a 26 kg a skoro u nas są to ciąże dwuowodniowe i dwukosmówkowe to raczej nam bliżej do tych 26 kg... Głowa do góry! Dużo dziewczyn w pojedyńczych ciążach tyle przybiera i potem ślad nie zostaje! Ja dziś ważę 70kg. :)
 
kurde przestaje mi siepodobać to co pokazuje moja waga, chyba musze tak naprawdę zaczać myśleć co mogę i ile jeść. Weszłam dziś na wagę a ona chyba na złosć pokazała mi prawie 75. Czyli spokojnie mam już prawie 3 kg do przodu. Wiem ze te 3 kg to nie tak dużo ale mam wrażenie ze tyje w pupici i udach. A szczególnie mocno na wysokości żołądka. Nie wiem czy to z powodu podwyższania sie macicy czy przybytych kg.
Dopiero będzie połowa, najwieksze tycie przedemna
 
reklama
cleo 3 kg????? kobieto a 7 to nie łaska.....ja się zastanawiam czy dojdę do 100 kg (ło matkoooooo......)...bo w takim tempie to jakoś tak wychodzi ;) Margolis Ty mniej przytyłaś a jesteś o dwa tygodnie dalej :p
 
Do góry