reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

Heh,ale malo Wam przybylo... ::) Tzn. malo w porownaniu do mnie. ;) Chociaz,apetytu nie mam jakiegos ogromnego,wiec nie wiem,skad sie u mnie te kilogramy wziely. :p
Dzis sie wazylam,no i na pocieszenie od zeszlego tygodnia schudlam 1kg - pewnie to od tych skurczowych stresow. ;)
 
reklama
Teraz niebedziemy dużo przybierac na wadze bo wody płodowe nam już sięnie zmieniaa czy łożysko już nie rośnie.Coś takiego. :p
 
Marrtruda,hehe to moze nie do konca dziewczynki odbieraja mamie urode,ale dodaja wagi. :D Mi do tych 18 brakuje juz tylko 2kg,no ale zyje ta nadzieja,ze 20 nie przekrocze. ;)
 
mi chłopczyk dodał już 12 kg,żyję nadzieją że 15 nie przekroczę :) ale wątpię :)
a co do dodawania urody przez płeć dzidiolków to ja różne opinię słyszę,jedni mówią że chłopczyk dodaje urody (co o dziwo moja teściowa potwierdziła,hehe pewnie przez złośliwość chciała powiedzieć że przed ciążą jej się nie podobałam ;) ) a inni twierdzą że się wogóle na buźce nie zmieniłam tylko dupsko mi urosło :p
 
No mnie powiedzieli w pracy,że z każdą ciążą wyglądam coraj piekniej ;D

A w poprzedniej ciąży z synkeim przytyłam 18kg :p a teraz też chłopak i tylko 9,5kg :p
 
ja właśnie odstalam apetyty, jak przedtem musiałam czasem sobie nakazywać jeść tak teraz muszę siepilnowac. Najgorzej jest wieczorem. I pewnie teraz przybiore jakbardziej. Zobaczymy 15 jak wygląda teraz moja waga :)
 
reklama
Cleo ja mam dokładnie tak samo, muszę się poważnie hamować. Co prawda nie mogę zjeśc dużo, bo zaraz mam zgagę ale często czuję głód, do tego jest mi nie dobrze ale to pewnie przez to żelazo co je musze brać. A waga narazie +16...
 
Do góry