reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

lumina, u mnie jest tak, że jak mnie boli brzuch i mam bolące piersi to jestem spokojna, a jak nic mi nie dolega to mnie nerwica roznosi. Dziś nawet nie robię kolacji bo boje się stać blisko ostrych rzeczy. Najgorsze to to, że chyba @ się pojawi i znów nici z fasolki. Tylko co z temp. 37,2 i obfitym śluzem? tempka nie powinna już opadać na okres? No i chyba powinno być sucho na 2 dni przed.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!!! Ale tu się pozmieniało... :) na korzyść oczywiście !!! Przybyło wiele nowych staraczek, wątek ożył.... teraz to już za Wami nawet nie staram się nadążyć.
W każdym razie Witam wszystkie nowe 30-stki!!!
Ja przybywam z dobrą nowiną :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Muszę się Wam w końcu pochwalić - chyba nam się udało. Nadal nie wierzę i wciąż jest dla mnie abstrakcją. Dzisiaj byłam na pierwszym usg i widziałam dzidzię z pięknym pulsującym serduszkiem!!!
Zgodnie z tradycją przekazuję Wam wszystkim ciążowe fluidki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Jolka - gratulacje !!! następna szczęściara !!

bionda - mi zawsze spada temperatura dzień przed okresem, czasem rano spadnie a wieczorem już jest @, właśnie jak czasem sobie robię nadzieję że może teraz sie uda i mierze temp. i jak już spadło poniżej 37 to na bank okres , ja nie prowadzę żadnej specjalnej obserwacji a po prostu już znam swoje ciało bo wysyła mi zawsze wyraźne sygnały , nie mierze też temp. regularnie bo uważam że to jest nie-miarodajne , w moim przypadku bardziej się sprawdza obserwacja śluzu , bywało tak że byłam na usg dopochwowym i mi lekarz mówił że "wczoraj pani miała owulacje" a ja-" wiem bo mnie jajnik bolał", i na bank okres jest zawsze 14 dni po owulacji
 
Witaj Jolka81! Super gratulacje!!! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, Męża i Fasolinki !!!!

lumina, ja też czuję owulację pobolewaniem prawego jajnika i mam potop. Potem zawsze po 14 dniach okres - więc mogę być chyba pewna owulacji na 100%. U nas problem (narazie staram się tak mysleć i nie dopuszczam komplikacji zdrowotnych) polega na tym, że zawsze plemniki musiały czekać. Teraz dopiero od starań 4 cykli byliśmy najbliżej bo 15dc.i to wczesnym rankiem. Teoretycznie powinna komórka jeszcze przetrwać do zapłodnienia, ale kto to wie.
Wydaje mi się, ze wszystko ze mną ok jak mam bardzo regularne cykle 28 dni, nawet jak zmieniam klimat.
Ciężko wytrzymać jeszcze 2 dni i już zaczynam się wkręcać. Czytałam na innym topicu, że część dziewczyn jako pierwszy objaw miała rozdrażnienie i zaparcia - ja tak mam, ponoć też te dziewczyny które bolą piersi przed okresem, nie bolą na fasolkę. Oby to były oznaki.
Mam 2 testy w szufladzie ale boję się zrobić bo jak dostanę potem okres to się wkręcę, że naturalnie poroniłam.
Oszaleć można. Trzymam kciuki za was Dziewczynki!!!
 
jeju ile tu się dzieje :szok: aż nie zdąże przeczytać przed pracą :-D witam się więc porlopowo i teraz będę już częściej
proszę o potwierdzenie bo nie wiem czy dobrze rzuciłam okiem - koko ma II?

lolitka gdzieś ty się podziewała? nie wolno się tak ukrywać :wściekła/y: no i jeśli mogę...gratulacje...
 
Dziękuję dziewczyny za gratulacje !!!
Ukrywałam się przez trochę bo po moich przejściach z ciążą ektopową bałam się zapeszyć. Dodatkowo w cyklu poprzedzającym ten udany chyba też coś zaskoczyło bo robiłam test przed terminem miesiączki i wyszła słabiuteńka kreseczka ale następnego dnia przyszło plamienie a później potop i było po wszystkim. Teraz też nie jest do końca idealnie - miałam delikatne plamienie i biorę Luteinę, dodatkowo lekarz zalecił dużo wypoczynku i mało stresu....Dlatego bałam i nadal boje się cieszyć...
 
Witajcie Dziewczyny :)
Jolka81 - SERDECZNE GRATULACJE :-):-)
bionda trzymam kciuki za Ciebie i siebie ;-) Wczoraj byłam taka wk..., dokladnie jak Ty, ze nawet nie miałam siły nic napisać wieczorem.
A dzis temp mi nie spadła :-) I wiem, że to wkręcone ale rano po śniadaniu było mi mega niedobrze , pewnie serek nieświeży był :-)
Czekamy do jutra , bądźmy spokojne, nie teraz to za chwilę ...
Pozdrawiam Wszystkie Dziewczynki :-)
 
Hellooooo :))

Jolka81 GRATULUJE! no to teraz możesz leżeć i pachnieć, zgodnie z zaleceniem lekarza :-D
Muma ten serek przecież był prosto od krowy, to ja nie wiem, jak miałby być nieświeży??! dobry był! :-)
kasia.natka - tak, kok.o ma II i za duże cycki :-( , jak dla mnie to mogłyby nie powiekszac sie juz... ale chociaz nie bolą, tyle dobrego ;-)
pozdrowionka i czekam na dobre wiesci :))
 
reklama
bionda - nie teraz to za chwilę... :-) jesteśmy jeszcze młode laski ;-) Ja przed chwilą poszłam właśnie po serek danio w czasie pracy i to tez u mnie normalne przed zmorą, także pewnie jutro dołączę i będzie Ci raźniej :-)
I dopiszę jeszcze - to przecież jeszcze nic nie znaczy z drugiej strony :-) przecież wiesz...
wypoczywaj :-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry