reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Muma, dzięki za pocieszenie :-) , laski to jesteśmy, może nie pierwszej świeżości ;-) ale jesteśmy.
Szczerze mówiąc to trochę w szoku jestem , że dostałam ten okres dzień wcześniej, jak narazie jeszcze się nie rozbujał - jakiś taki wodnity. Mnie też dziś ciągnie cały dzień na wymioty, najpierw po kawie a potem po mleku z chrupkami, no ale mnie to już tylko po k.....cy jaka mą nadal targa. To też dziwne, bo zawsze jak pojawił się okres to nerwy mi przechodziły.
Zaczęłam wierzyć w tempki bo wczoraj w nocy miałam 37,2 a dziś rano 36,3 czyli niby jest jak powinno być przed okresem.
Muma trzymam za Ciebie kciuki z całego serducha i za Was wszystkie Dziewczynki ! Nie dajcie się tej czerwonej ZMORZE! :wściekła/y:
Ja znów na początku :eek: .
 
reklama
ja wczoraj zmierzyłam tempe bo tak słabo się czułam a tu 36.00 czyli nici z ciąży , jakieś osłabienie mnie dopadło i tyle

mąż mnie pocieszył że po co mi dziecko jak jest dobrze jak jest , sytuacje mamy nie ciekawą bo tylko on pracuje , ja bym chciała zacząć pracę na pełny etat a nie tylko dorabiać więc teoretycznie nie będzie czasu na dziecko , mieszkamy w domu teścia - to też jest przeszkoda bo dom jest duży ale trzeba się gnieździć z jednym pokoju - tak to jest jak się nie jest u siebie , może lepiej ułożyć sobie inne sprawy a jak przyjdzie czas dobry to i dziecko się pojawi

bionda
- zawsze to nowy początek - nie przejmuj się
 
lumina, u nas teoretycznie czas jest dobry na powiększenie rodzinki. Mamy problemy jak wszyscy bo chyba nie może nikt powiedzieć, że nie ma problemów nawet jak spokojnie żyje. Mieszkamy razem już 5 lat, oboje mamy fajne i dobrze płatne prace więc czas już jest najwyższy. Tymbardziej że ja przekroczyłam 34 a Y 39 lat. Zaczynam mysleć czy z nami nie jest coś nie tak. Jak bedę we wrześniu w Polsce to mam zamiar się dobrze przebadać. Niby 4 m-c starań to jeszcze nie dużo ale już mi daje do myślenia.
Dziś idę na dobrego drinka się trochę wyluzować. Koniec myśli o owu i wyliczanek.
Dziewczyny dziś wk.....m się sama na siebie na serio.
 
kok.o no to GRATULACJE!!! super wieści :-)
Jolka
i ty! GRATULACJE!!!
super super super - muszę częściej znikać na urlopy bo jak wracam to tu tak fasolowo!!!
dbajcie kobietki teraz o siebie i o maleństwa
 
Witam ,moge do was dolaczyc ,ja wlasnie mam male dzieciatko ktore urodzilam mocno po 30stce i tak mi sie to spodobalo ze pomimpo pewnych klopotow zdrowotnych 2gi bobas ciagle chodzi nam po glowie ,to jest cod ,magia i uczucie dla ktorego warto zyc:)

Aha jestem Nela
 
Dziewczynki ! :-)
Dzisiaj jest zimno jak w zimie ale ja wcale nie zmarzłam bo mi (póki co...) temp. nie spadła choć dziś 28 dzień :-):-) Czasem jednak cykl wydłuża mi się do 29 dni, wiec z testowaniem na spokojnie zaczekam sobie do piątku.
nela31 witamy :-) mnie też właśnie drugi bobas chodzi po głowie.
bionda - a może za wcześnie na tego drineczka ? , ja miesiąc temu popiłam jak zmora przyszła a potem spanikowałam z lekka i testy jeszcze robiłam, ale na szczęście/niestety były negatywne. Teraz jak zmora przyjdzie do końca tygodnia to w niedzielę mam imprezkę z grillem i też się troszkę wyluzuję ;-)
kasia.natkaurlopuj i wypoczywaj :-) za tych co w pracy tez ;)
lumina też zaczynasz nowy cykl ? głowa do góry, koniec cyklu to nie koniec świata , prędzej czy później wszystkie będziemy mamusiami, wiem co mówię - jestem chyba najstarsza tutaj :-)
Miłego dnia !! :-)
 
Czesc
witaj nela31 :)
bionda wypoczywaj teraz urlopując i sie nie martw, trzymam kciuki za ten cykl :tak:
Muma podziwiam cierpliwość.. :-D

pozdrawiam ciepło Was wszystkie, pogoda coś jesienna sie robi...
 
Witaj nela31! dobrze, że dołączyłaś bo zaczynamy tworzyć dużą grupkę staraniową i co najważniejsze efekty już widać. Odkąd tu się idzielam jako pierwsza kok.o obwieściła nam wspaniałą nowinę.
Mnie cykl przepadł ale już dochodzę do siebie po wczorajszej chandrze.
Muma, drink mi już nie zaszkodzi bo mam taki potok, że myślę że prawie cała krew ze mnie uszła. W takim środowisku tylko wilkołak by przeżył.
Dzieki temu k....a opadła więc wracam do normalności. 15.08 wywozimy dzieci siostry, minie mi okres i do boju. A Ty się trzymaj cieplutko aby tempka nie opadła bo cały czas trzymam kciuki.

Buziaczki laseczki :-) .
 
kok.o a jaka była reakcja mężulka? i jak się czujesz jako dumna mamusia fasolinki?
Trzymaj się i wypoczywaj bo póżniej będziesz musiała mieć siły na duży brzuszek.
 
reklama
Właśnie kok.o jak się czujesz, jakie masz objawy ? ;-) A ja generalnie cierpliwa jestem, życie mnie nauczyło, poza tym tak mi bardzo zależy ,że nie chcę się za szybko rozczarować. Póki co spokój i cisza, nic nie czuję, nawet nadciągającej @ i jakoś tak się uspokoiłam. Wiecie, pamiętam, ze jak byłam w pierwszej ciąży sto lat temu to parę dni po terminie @ tez nic nie czułam hihihi
bionda dobrze, że już k.... Cię opuściła, wiem jak to działa aż za dobrze, tego wieczoru kiedy pisałaś , że nie możesz być w pobliżu noży to ja miałam to samo i nawet nie mogłam nic napisać ;-) Ja też myślę że tu są dobre fluidy i że po kolei jakoś nam się uda - fajnie , że jesteście :-):-)
 
Do góry