reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

bionda - też mam 3 testy z dużą czułością ale czekam do 10 go :-) u mnie z objawami też średnio, znacznie bardziej w ciąży czułam się mc temu ale teraz po prostu mniej się nakręcam , no i pracy w pracy mam więcej - chyba na szczęscie dla mojej psychiki,
Póki co , trzymamy kciuki za drugą kreskę kok.o :-)
 
reklama
kok.o ALE SUPER !!!! Masz potwierdzenie od mamusi Iza-i-Melisa, Muma też tak miała. Zafasolowałaś kochana! Zdradz w jaki dzień cyklu były starania.
 
Muma Bionda wielkie :* :* dla Was :)
ale na razie powściągliwe cieszenie się uprawiam :)
Iza-i-Melisa oby oby :)
bionda hehe starania były (i są nadal :-D) codziennie ( no, moze oprócz 2, 3 dni). w lipcu urlop mielismy więc wyluzowałam się na maksa, piękne widoki, cisza, spokój, więc chęć na seksik codziennie (oczywiście mąż cały happy :-D jak to facet ). I, naprawde z ręką na sercu, nie myślałam o ciąży (no, może 2 razy mi przez myśl przeszło, ale szybko odepchnęłam te rozmyślania). O owulce pomyślalam przez chwile, jak mnie gdzieś podczas szlajania się po lesie zaczęło pobolewać (hehe nie, nie ciągnęłam M. w krzaki, dotarliśmy do namiotu :-D). Dopiero jak wrócilam , tydzien przed @, to zaczely mnie dopadac rozmyslania.

Muma , ja teraz mam objawy jak na @ z jedną różnicą- nie boli. Piersi jak zwykle spuchnięte, w podbrzuszu rewolucje, ciągnięcie, balonik itp :) , no ale jak zawsze mnie bolalo juz po owu, tak teraz, wlasciwie prawie nie boli... (tylko nie wiem czy to przypadniem nie zasługa castagnusa, ale zaczelam go w 7dc, wiec nie wiem czy on tak szybko dziala).

pozdro :)
 
:-) No to już wiadomo, jest tak jak myślałam, trza sobie dać luzu i nie myśleć - ciekawe jak to zrobić ;) hihihi,
Ja to jeszcze mogę iść na urlop ale mój M teraz to pełnia sezonu (budownictwo), wraca wieczorem , co prawda siłę zawsze znajdzie ;-)
Cieszę się bardzo , że Ci się udało ,a dla nas to tylko dobry znak , prawo serii musi zadziałać !! :tak:
A tego castagnusa to można w ciąży brać ? ;-)
 
kok.o trzymam kciuki za kolejne testy:-) Rozne sa przypadki, ale ja na dzien przed @ mialam bardzo podobna kreske ( 3 dni temu), odrobinke ciemniejsza, ale bardzo podobna. W pierwszej ciazy mialam taka, albo i jasniejsza. Oczywiscie nie chce Cie nakrecac, ale dla mnie, z moimi doswiadczeniami sprawa jest jasna. A badalas szyjke macicy, jak masz wysoko to jest to kolejny objaw ciazy - ja sama o tym nie wiedzialam i uswiadomily mnie dziewczyny z forum. Myslalam, ze obniza sie tuz przed @.

Powodzenia Dziewczyny:-)
 
no , ja tez trzymam kciuki, za Was i za siebie :D

Muma, szkoda ze nie mozecie razem wyprysnąć gdzieś na chwile... ja myśle ze totalna zmiana srodowiska pomaga. My, z miasta ;-) , zaszylismy sie w lasach nad jeziorami, ja uwielbiam takie srodowisko (moglabym tam mieszkac... heh... ), wiec jak akurat czegos nie zwiedzalismy, to cale dnie gapilam sie na wode, drzewa, zieloności, ptaki (ptaszki to mój konik hehe) i jak tylko jakies slabe echo wiadomych mysli sie pojawialo, to ja zaraz zaczynałam wnikliwie badać mech na drzewie czy szukać ptaszka co tam gdzieś spiewał :-D.
No i nadrobiłam sporo w czytaniu ksiażek niefachowych ;)

a castagnusa trzeba odstawic w ciazy, wiec na wszelki "zapomniałam" dzisiejszej dawki:)
 
Ostatnia edycja:
Czesc babeczki :-)
nie wytrzymałam i zrobiłam test :-D czy takie blade sie liczy? Znaczy ja tam widze bardzo bladą kreche... a Wy? może się niepotrzebnie nakręcam..

Zobacz załącznik 378599 (sorki za jakość zdjecia)
@ ma być jutro i zamiast sie cieszyc to mówie sobie: czekaj na @! nigdy nic nie wiadomo (te 50 % poronien :-().

twoja kreska znaczy ze w ciazy... ja mialam bardzo dlada kreske nawet jak zbadalam bete i byla 307
 
Pewnie, że się dopatrzy, ja też bym pokazała :-) I będziecie się razem cieszyć :-)
A ja już kupiłam parę malutkich buciczków (białe z granatowo-czerwonymi paseczkami - unisex) co by w razie czego ;-) wystartować z nimi :-)
Miłego weekendu Dziewczyny, oby nam sie pogoda nie popsuła jak kraczą ;-)
 
reklama
kok.o koniecznie pokazuj mężulowi tescik, przecież to też jego zasługa po cześci :-) .
a kreskę zobaczy bo wcale taka blada nie jest, jak na jakosć fotki to widać ją dobrze.

Ja wczoraj poszłam na lody i był wysyp ciężarówek, jeszcze nigdy tyle kobiet w ciąży nie widziałam. Chyba tu jest jakaś epidemia - muszę częściej wychodzić bo chcę się zarazić.
Myślę, że nam nie wychodzi głównie przez stres, oboje mamy mamy bardzo odpowiedzialną pracę i każdy błąd nas może kosztować dużo kasy a ostatnio im więcej pracy tym większy stres. Jutro idę od samego rana na plażę i leżę i o niczym nie myślę.

Muma, ja sobie powiedziałam, że jak zafasolkuję to do wszystkich wyśle te laleczki ANNE GEDDES.

MKR - Zabawki
 
Do góry