reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
czesc :))
dzisiejszy test pokazał juz wyrazniejsza druga kreche:-D
jutro popedze na test z krwi (na pamiatke);-) i umowić się do gina

pozdrawiam i dzieki za kciuki (mam nadzieje ze dalej dobrze pójdzie)
trzymam swoje &&&& za Was wszyskie :-) , mam nadzieje ze przeniesiemy sie grupowo na jakis temat "mamuśki ... jakiestam " :-D
 
SUPER kok.o !!! Teraz mogę Ci pogratulować! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA Z FASOLKĄ !!!!!

Ja czekam na środę, mam nadzieję , że będą II krechy. Narazie nie mam żadnych objawów na okres oprócz balonika w brzuchu. Cały czas jestem jakas wzdęta. Mam nadzieję, że się uda.

Pozdrawiam Was Dziewczynki!
 
Jeszcze raz GRATULACJE kok.o :-):-):-)
Ja tak jak bionda, czekam na środę, objawów żadnych, no może spać mi się chce ale to mam prawie zawsze , nawet jak nie staram się o dzidziusia plus lekki PMS, zobaczymy...
A dziś poniedziałek i znów praca - przynajmniej myśli będzie czym zająć,
Miłego dnia dla Wszystkich :-)
 
gratuluje kok.o , super że kolejnej dziewczynie po 30-tce udało się


dziewczyny ja chyba nie miałam owulacji w tym m-cu , ostatni okres też jakiś lichy był , nie wiem czy nie kupie testu ciążowego ale to chyba nie możliwe ? zazwyczaj okres mam 5 dni a teraz był 2-3 i taki słaby , moja siostra tak miała że był okres a w ciąży była i nie wiem już co o tym myśleć ? albo po prostu sobie coś uroiłam ..
 
lumina - ja bym zatestowała i miała spokojną głowę, przecież wiesz dobrze, że można mieć @ przez parę mcy :-)
 
Cześć Dziewczynki!
lumina, zrób test bo ten okres chyba dziwny jak jest krótszy niz zawsze. Tym bardziej, że Twoja siostra też tak miała.
Ja cierpliwie czekam, ale wczoraj mnie zastanowilo , ze o 3 w nocy poszłam do kuchni jeść ogórki kiszone. Nie za wcześnie na zachcianki?
 
lumina zrób test i będziesz wiedziała... po co sie zadręczać...

Chociaż moj ostatni okres trwał dosłownie 1 dzień :shocked2: , oczywiscie zaraz test zrobiłam- ujemny. Ale okazało się ze wszystko gra,taka była uroda tego cyklu, a następny cykl- bingo :-).
Kazda kobieta jest inna więc nigdy nic nie wiadomo, a zgadywać ciężko.. więc testuj! :)
Leć do apteki.

Ja sie umowilam do gina- na 31 sierpnia dopiero... :-( ale juz wtedy bedzie moze cos widac :-D
pozdrawiam :)
 
Dziewczyny, mnie dziś przez cały dzień k.... strzela :wściekła/y: , jestem strasznie nerwowa. Ogłosiłam w domu, że dziś tak mam i muszą mnie znosić albo niech się trzymają z daleka. Za dwa dni termin spodziewanego i NIEOCZEKIWANEGO okresu. Mimo braku fizycznych objawów (mam mokro i temp. 37,2 ) jestem pewna po tej k....., że jednak zmora mnie znów dopadnie :-(.
 
reklama
bionda - ja przed okresem jestem bardzo nerwowa, nawet pytałam mojego lekarza czy nie da się z tym co zrobić bo bywam tak wybuchowa że utrudnia to czasem życie w społeczeństwie ale niestety powiedział że tak ma być i świadczy to że jestem zdrowa
 
Do góry