reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sączące się wody płodowe 30 tyg .

Ustawa za życiem przydaje się na przyspieszenie terminów u specjalistów, dla mnie te pieniądze niewiele znaczyły.
 
reklama
Dziewczyny ja już po malutka 1500 g 43 cm dostała 7 pkt , oddycha sama będzie musiała zostać jaki czas na oddziale ale jestem dobrej myśli ze będzie wszystko dobrze ❤️❤️Dziękuje wam za słowa wsparcia i otuchę
Gratulacje ❤️ niech rośnie zdrowa i silna! Dla Ciebie też zdrowia i siły:)
 
Muszę to sprawdzić:) dziękuję:)
w szpitalu muszą stwierdzić ciężkie i nieodwracalne upośledzenie albo chorobę zagrażającą życiu.
Wtedy wypisują zaświadczenie. Więc to głównie dla skrajnych wcześniaków. Jak wcześniak oddycha sam, a problemem jest tylko waga, to raczej nie wypiszą.
 
To zależy, czy tylko waga. Tego nie wiadomo, tylko lekarz może to stwierdzić. Wylew też jest zagrozeni
 
Dziewczyny ja już po malutka 1500 g 43 cm dostała 7 pkt , oddycha sama będzie musiała zostać jaki czas na oddziale ale jestem dobrej myśli ze będzie wszystko dobrze ❤️❤️Dziękuje wam za słowa wsparcia i otuchę
Gratulacje❤️ ja również jestem mamą dziecka urodzonego w 30 TC tylko u mnie zaczęło się od niespodziewanych skurczy w szpitalu dostałam leki na wyciszenie plus leki na rozwinięcie płucek, antybiotyki itp dwa dni i skurcze się wyciszyły nawet miałam wyjść do domu jednak nad ranem zaczęły sączyć mi się wody wróciły skurcze i zapadła decyzja o CC (że względu na kręgosłup) syn urodził się mając 1920g i 46 cm po 8 punktów, oddychał samodzielnie. Kilka dni spędził w inkubatorze, karmiony moim mlekiem przez sondę później powoli przez smoczek ostatecznie w domu jadł z piersi. Jak to będzie możliwe to poproś o kangurowanie ❤️ niesamowite chwilę ❤️ w szpitalu byliśmy ok 2 tygodnie aż na wadze pojawiło się magiczne 2 kg bo po porodzie syn spadł wagą do 1600g. Ktoś tu wspominał o WWR my również mamy i syn mając niecałe 3 miesiące to zaczęliśmy rehabilitację na NFZ bo miał słabe napięcie mięśniowe (był taki wiotki) czeka cię sporo wizyt u specjalistów ( okulista, neurolog itp) ale ogarniesz spokojnie 👍 na chwilę obecną syn w listopadzie skończył 4 lata ❤️ jesteśmy pod stałą opieką neurologopedy mowa cały czas się rozwija dopiero od niedawna obce osoby są w stanie zrozumieć co mówi ale po za tym nikt by nie powiedział że jest wcześniakiem 💙 więc życzę ci dużo siły i zdrówka dla córeczki ❤️ będzie dobrze i dacie sobie ze wszystkim radę wcześniaki to wspaniali wojownicy i się nie poddają 💪
 
reklama
Do góry