reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

na tym forum znajdziesz mnóstwo dziewczyn które wiedza co i jak i zawsze chętnie pomogą
a jeśli jesteś na staraniach po raz pierwszy to tam też się spotkamy :-)
 
reklama
Puk, puk.
Czy mogę do Was dołączyć?
Niedawno rozpoczęłam 33 rok mojego życia i rozważania o dzieciątku dość poważnie mnie dopadły. :confused:
Jestem na samym początku tej drogi, która bywa mega kręta i wyboista - ogromny szacun dla wszystkich, które już długo walczą o upragnione maleństwo.:yes:
Muszę się sporo naczytać, ale mam masę wątpliwości...


witam, super że masz dobre podejście


a ja zrobiłam badania i wszystko chyba w porządku , jeszcze pójdę z nimi do mojego lekarza
 
mieszczę sie w normach: TSH 1.3701 , FT4 1.06 czyli wszystko w dolnej granicy , morfologia w porządku , jedynie nerwy ,
mamy problemy mieszkaniowe niestety stąd powinniśmy się wynieść a na razie nie ma gdzie pójść ,teściowa ma przyjechać i będziemy robić porządek z teściem , albo nas wyrzuci od razu albo niech zapisuje dom , koniec z siedzeniem na nie pewnym gruncie
a i zmieniam prace a właściwie to samo będę robić tylko w salonie
 
no to wyniki super! cieszę się ogromnie :tak:
a reszta...no cóż...życzę poukładania sytuacji mieszkaniowej, najlepiej po waszej myśli a z pracą to zmiana na lepsze więc gratuluje!!!
 
Miałam robione badania krwi i w sumie lekarz powiedział, że wyniki są w porządku. Ale dzisiaj im się sama poprzyglądałam i zauważyłam, że leukocyty mam na poziomie 4,0 tys/ul, a normą jest 4,0-10,0.
Niby się mieszczę... ale gdybym miała wynik 3,9 tys/ul, to dostałabym skierowanie na jakieś dodatkowe badania??
 
reklama
kasia.natka, dzięki :-) To tylko takie moje wypociny. Musiałam sobie tym gdzieś "rzucić", bo myślenie mnie troszkę męczy, a niespecjalnie potrafię wynaleźć jakieś konkrety na ten temat w necie :-(
 
Do góry