reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
hej dziewczyny!
wrocilam z wyjazdu.
dzis mam 26dc i chyba nici bo juz mnie brzuch zaczyna bolec jak na @
Mam nadzieje, ze dobre nastroje Was nie opuszczaja :)
Pozdrawiam
 
witaj Brzózka :-)
jak sie udał wyjazd? wypoczęci?
a to ze brzuch boli jak na @ to jeszcze o niczym nie świadczy!!!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
hej
wyjazd byl pracujacy mocno wiec odwrotnie, bardzom zmeczona ;)
co do @..to chyba jednak bedzie bo czuje sie coraz gorzej.
 
tule cie mocno...
jednak ta nasza kobieca intuicja się sprawdza ale nie bądź zła, teraz kolejny cykl a pogoda baaardzooo sprzyja przytulankom więc myśle ze fasole sie posypią :tak:
 
dziekuje Ci Kasiu, niestety u mnie lipiec nie obrodzi w fasolke bo mam mase wyjazdow. watpie zebym sie "wstrzelila" z owulacja pomiedzy nimi :(
no ale probowac nie zaszkodzi.
Wiec razem musimy teraz za siebie trzymac kciuki :)
Ktory masz dc?
 
u mnie dziś 7 dc ale ja mam długie cykle (teraz był 33 chociaż myślę że przez dupka się o jeden dzień wydłużył) więc jest szansa ze się jakoś zrównamy :-)
a czy trafisz w owulke czy nie to ja bym się nie zastanawiała bo często przy wyjazdach itp. wszystko się przestawia :tak: sama widzisz że teraz @ przylazła do ciebie wcześniej!
nie myśl, nie licz tylko spontan!!!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
moze masz racje Kasiu :)
dzis sie fatalnie czuje.
Zastanawiam sie czy dobrze robie. Czy zdaze...
juz 3 miesiace od odstawienia lekow. 7 lat sie leczylam zeby doprowadzic do porzadku.
Co miesiac mi sie pogarsza bez lekow.
boje sie ze nie zdaze zajsc w ta ciaze i znowu bede musiala sie kilka lat leczyc a wtedy to juz bedzie z pozno.
tak mnie dzis naszlo..przepraszam za marudzenie.
poprostu do 11 nie bylam w stanie sie podniesc. cala noc nie spalam z bolu.
i czasem nachodza mnie wtedy chwile zwatpienia.
 
Do góry