reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Brzózko kochana tulę cię mocno i strasznie mi przykro że cierpisz :-( ale nie poddawaj się!!!
faceta ciągnij do łóżka i działajcie, przy każdej okazji!!! nie ma na co czekać!!!
zasłońcie okna bo na ten widok można rzeczywiście wpaść w depresje i kochajcie się jak szaleni - bez względu na efekt to zawsze sama przyjemność, no a poza tym to spędzajcie ze sobą każdą wolną chwilę, okazujcie sobie czułość, w końcu najważniejsze że macie siebie!!!
a dzidzia na pewno przyjdzie w odpowiednim momencie :tak:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
ja mam teraz taką skomplikowaną sytuację rodzinno-materialną że chyba dam sobie spokój z ciążą i staraniami , wybieram się do ginekologa i chyba zdecyduje się na inne leczenie skoro męża nie ma często w domu to muszę odłożyć starania i prze-leczyć co się da a mam poważne problemy dermatologiczne a leczenie ich wyklucza jednoczesne staranie się o dzidzie , a chce w końcu wyglądać jak człowiek a nie straszyć trądzikiem w wieku 31 lat ,
ogólnie pogoda jest teraz tak dobijająca , u mnie padało cały dzień , nie chce się żyć
 
oj lumina :wściekła/y: ten ostatni tekst to przegięłaś i normalnie lanie się należy!!! jak to nie chce się żyć!!! pewnie że się chce, co najwyżej można mieć lenia, małego doła czy coś w tym stylu i koniec
hmm no to może rzeczywiście skoro tyle komplikacji w twoim życie to wstrzymaj starania na 2-3 m-ce, podkuruj się, zalecz co się da i potem do dzieła (chociaż to miał być nasz wspólny cykl :-() no ale jak trzeba to trzeba
ale oczywiście na forum będziesz zaglądać!!!
 
no mam teraz mega doła , wszystko mnie denerwuje i nie wiem czy mi co z tarczycą nie pogorszyło się , idę robić badania w poniedziałek
 
i bardzo dobrze kochana że się przebadasz, daj znać koniecznie jakie wyniki :tak: trzymam kciuki żeby wszystko było ok
a dół...hmm...każdą z nas czasem dopada ale walczymy więc ty też!!!
 
dzięki kasia - jutro mam odebrać wyniki , w weekend celowaliśmy w moją owulację , było naprawdę odjazdowo i oby się udało
a co u ciebie ?
 
strasznie się cieszę że tak pozytywnie piszesz!!! czekam na wiadomości jak twoje wyniki i trzymam mocno kciuki żeby ten weekend okazał się owocny
a u mnie też owu powinna być na dniach więc działamy ;-)
proszę o kciuki :-)
ja trzymam za wszystkie :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Puk, puk.
Czy mogę do Was dołączyć?
Niedawno rozpoczęłam 33 rok mojego życia i rozważania o dzieciątku dość poważnie mnie dopadły. :confused:
Jestem na samym początku tej drogi, która bywa mega kręta i wyboista - ogromny szacun dla wszystkich, które już długo walczą o upragnione maleństwo.:yes:
Muszę się sporo naczytać, ale mam masę wątpliwości...
 
witaj Kolorowa :-)
nie musisz pytać czy możesz - zapraszamy!!! im nas więcej tym raźniej, wspieramy się i dzielimy wiedzą :tak:
rozumiem że zaczynacie starania więc pewnie na razie żadnych badań, wspomagaczy czy obserwacji?
 
reklama
witaj Kasiu!
przed rozpoczęciem jakichkolwiek starań na serio, chciałabym przygotować swoje ciało na przybycie tak znakomitego gościa :-D
I tak właśnie chciałam się dowiedzieć, co i jak, i na co powinnam zwrócić szczególną uwagę. Przykleiłam się do wątku dla starających się i dziewczyny wyjaśniły mi baaardzo dużo, więc przynajmniej wiem, od czego zacząć :-)
I najważniejsze... nie dać się zwariować! :-D
 
Do góry