reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Dziewuszki - widziałam serduszko - piękne przeżycie!! Zdjęcia są na sierpniówkach.
Z wymiarów 5/6 tydz.
Wyniki badań krwi i moczu książkowe :-)


Następna wizyta, jesli się nic nie zmieni (czyli nadal wszystko będzie ok) za miesiąc...
Jestem bardzo szczęśliwa!! Nawet pomimo to, ze moja waga mnie przeraziła - ponad 10kg wiecej niż moja standardowa waga... nie wiem co się ze mną stało... ale co tam, ważne że fasolina jest!!
 
Dziewuszki - widziałam serduszko - piękne przeżycie!! Zdjęcia są na sierpniówkach.
Z wymiarów 5/6 tydz.
Wyniki badań krwi i moczu książkowe :-)


Następna wizyta, jesli się nic nie zmieni (czyli nadal wszystko będzie ok) za miesiąc...
Jestem bardzo szczęśliwa!! Nawet pomimo to, ze moja waga mnie przeraziła - ponad 10kg wiecej niż moja standardowa waga... nie wiem co się ze mną stało... ale co tam, ważne że fasolina jest!!

krzynka - gratuluję ślicznej Fasoleczki... i wagi też... :sorry2::sorry2:
 
Odebrałam wynik bety..... 236,60 :) Czyli są szanse, że będę mamą :) Boję się okropnie, bo 2 miesiące temu poroniłam...... ale kiedyś przecież musi być dobrze....
 
Dziękuję za ciepłe przyjęcie :)

Jestem w 33 dniu cyklu. @ spóźnia się dopiero 6 dni. Wczoraj byłam u ginki, ale stwierdziła, że jeszcze za wcześnie na badanie i zapisała nie na 28 stycznia. Mam brać luteinę dopochwowo. Wczoraj, po powrocie od lekarza, zrobiłam test i od razu pokazały się 2 grube krechy :) Dziś z rana poleciałam na betę. Wynik będzie jutro. Nie cieszę się jeszcze fasolką, bo ostatnio też się cieszyłam za wcześnie i poroniłam :( Ale po cichutku liczę, że tym razem nam się uda. Od kilku dni męczą mnie okropne mdłości i zawroty głowy. Piersi nabrzmiały - wczoraj nawet mąż się przeraził, jak je zobaczył :) stwierdził, że mam....sutki jak murzynka :) Więc to chyba raczej dobre objawy....



Miłego dzionka Kobitki :)

Ja miałam podobnie jak zaszłam w ciąże (mam na myśli te sutki)....Hehehe...Ja gratuluję 2 kreseczek i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze....

A ja dziś pierwszy raz słyszałam bicie serca naszej kruszyneczki....Niesamowite uczucie...:biggrin2:
 
Madzia - SUPER!!! Gratulacje :-)
Lenko - z tą wagą to pzresadziłaś :-D gratulowac będziesz jak zrzucę!!:tak:
Agi - fajowo kochana !!
 
Witajcie dziewczyny:-)
Agi i Krzynko gratuluję Wam.
To musiało być duże przeżycie.
Trzymam kciuki za Wasze dzieciątka
 
Wczoraj zrobiłam druga betę i wynik.....509 :) (2 dni wcześniej 236,60) Przyrost ponad 100% :)

Rany, jak mnie męczą mdłości.....i te bolące cycki, pól nocy nie spałam.....
 
krzynka - ja na początku cciązy chudłam, co więcej nie miałam mdłości, nie wymiotowałam, a wyniki były super. I tak sie troche denerwoałam, bo kilka kilo zrzuciłam, a zbytnio nie miałam z czego. W efekcie na końcu ciązy wygladałam góra na 7 miesiąc, a dzidzia miała 3,410kg. i wód tez bylo pod dostatkiem:-p Dziwne rzeczy sie z nami dzieja w ciązy:nerd:. Ale to było przed 30, może po przejściu na drugą stronę magicznej liczby 30 wszystko sie zmienia:confused::-D
 
reklama
Witam Dziewczęta

Ja jestem troche zabiegana, zapracowana ...
ale zaglądam codziennie :tak::tak:

A TU TAKIE PUCHYYYY........ :no::no::no::no:

gdzie się podziewacie???

Esch - no napisz proszę co u Ciebie, byłaś na nartach?

Krzynka - mam nadzieję że się nie obraziłąś za tą wagę?

Fleur - nieładnie nieładnie, gdzie się schowałaś ?

madzia 1980 - GRATULACJE, betka piekna :-D tylko pozazdroscić !!

Pozdrawiam gorąco!!
 
Do góry